Reklama

menstruační potíže

radka (Út, 26. 2. 2008 - 19:02)

Ahoj. Prosím poradte.Bude mi 16. Menstruaci mám nepravidelnou,někdy to dostanu o par dní dýl,ale tentokrát je to už 7. den!! :-( styk jsem už měla,a musim říct,že fakt chráněný!!Všechny předpoklady mám k tomu,že bych to měla dostat,ale bojim se! Mam belavy vytok,bolení v podbříšku a tak..Ale furt nic. Prosim poradte,děkuji'

Aneta (Čt, 12. 7. 2007 - 11:07)

Lucko, mě je 17 pryč a měla jsem to jako ty .Dostala jsem to sice ve 12, ale 2 roky jsem v tom měla pořádný chaos.Časem by se to mělo upravit.Měla jsem taky pauzu i 3 měsíce.Pa'

Lucka (Čt, 12. 7. 2007 - 11:07)

Ahojky mam problem. Je mi terpve 15 a menstruaci jsem dostala vve 14ti a pul zhruba...no a od ty doby jsem to mela cca 4krat...mam to nepravidelne. Kdyz vidim jak se holky v mem veku ptaji zda je normalni mit 11dnu spozdeni atd..je mi na nic...ja ji dostanu jednou za dva mesice..nebo i normalne ale ted uz ji nemama asi 2 az 3 mesice...nevim co delat a bojim se ze to neni normalni...prosim pomoc! Za kazdou odpoved budu moc vdecna.

Hanka (Ne, 17. 6. 2007 - 16:06)

Umím čínskou medicínu, a co umíš Ty? Čínská medicína je můj koníček, vystudovala jsem roční kurz Tajemství čínských bylinných směsí a teď bych ráda svoje znalosti uplatnila. Čínská medicína bere člověka jako celek s jeho celkovým fyzickým i psychickým stavem, proto je pro jednoho člověka vhodná jedna směs, ale druhému by na stejný problém nepomohla, protože je konstitučně zcela jiný a potřebuje jinou směs. Proto nabízím udělat zdarma diagnostiku a doporučím vhodnou bylinnou směs, kterou si nemusíš kupovat ode mne, ale můžeš si ji sehnat, kde chceš. Nikdy jsi nepřemýšlel/a, proč jednomu na bolest hlavy zabere Ibalgin a druhému ne? Protože pro toho druhého prostě není vhodný! Koukám ale, že když někdo něco nabízí ZDARMA, tak je asi nějak podezřelý... Tak jestli Ti vadí, že chci někomu pomoci, tak tyto stránky nečti. Hanka.'

Návštěvník (So, 16. 6. 2007 - 21:06)

Hanko!blé,blé, blé,nic jinýho neumíš?'

Hanka (So, 16. 6. 2007 - 20:06)

Během menstruace a před ní je spousta problémů, kterými ženy trpí. Bolestivost jak břicha, tak prsou, nadýmání, neklid, tíseň, menstruace je silná, slabá, dlouhá, krátká. Tradiční čínská medicína tyto problémy řeší dobře, je ale třeba zjistit, ve kterém orgánu je problém. Proto je třeba udělat kompletní diagnostiku. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz, zašlu Vám konzultační dotazník, po jeho vyplnění zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.'

ivet (St, 9. 5. 2007 - 20:05)

tak me to ani neboli,ja sem v pohodě.'

Jája (St, 9. 5. 2007 - 19:05)

Iveto-kontryhel je bylinka-listy.Jo a s tou silnou menstruací bych si tolik starosti nedělala(hlavně pokud je to jen jednou a ne každý cyklus)taky jsem to jako holka měla takhle silný,dokonce bolesti tak velký(křeče),že mně pouštěli ze školy domů.Ani teď to není občas jiný :((.'

iveta (St, 9. 5. 2007 - 19:05)

dotaz-kontryhel je kvetina?neco mi rika, ze sme to v biologii brali...

m. (St, 9. 5. 2007 - 16:05)

ivet, tím kontryhelem nic nepokazíš- naopak. Kup si v lékárně v nálevových sáčcich /mají i sypanej/ ať se s tím nemusíš nějak extra dělat a uvidíš, že ti pomůže.'

iveta (St, 9. 5. 2007 - 12:05)

no uz je to dobry,protože moc nechodim,ale doufam,že to byla jenom náhoda.počkám..'

příroda (St, 9. 5. 2007 - 12:05)

Každá žena,která krvácí a mnění vložku dříve než za 1 hodinu má problém a to buď,chudokrevnost,špatná sráženlivost,trombocitopatie,štítní žláza atd.Doporučuji nechat vyšetřit krev na hematologii,při delším a větším krvácení může vzniknout aménie a úvavnost,nenechat to jen tak.Větší krvácení způsobují také chlamydie.Na umírnění krvácení doporučuji tinkturu s kokošky pastuší tobolky,kontryhele,užívat askorutin po dohodě s lékařem.Na doplnění krve pít čaj s kopřiv.'

iveta (St, 9. 5. 2007 - 09:05)

paní doktorko. je mi 13,a dostala jsem menstruaci.když sedím,je vše ok,nemám silnou menstruaci nic.ale jakmile chodím,zacne téct krev.například jsem šla asi 25 minut domů a předtím jsem si dávala novou vložku.a doma byla celá od krve.již to ráno jsem mela menstruaci,dala jsem si novou vložku a za 1,5 hodiny už vložka ani nestíhala.je to v pořádku nebo ne?dostala jsem ji poprvé.'

lenka pro Jaju (Ne, 11. 3. 2007 - 20:03)

Dekuji.Uz jsem z toho zacinala byt dost nervozni,vlozku jsem menila kazdou nejmene hodinu a to skoro cely tyden,radeji jsem brala k tomu zelezo,kvuli ztrate krve...a vida,nechci to zakriknout,ale dnes uz to trochu ustoupilo a krvacim o mnoho mene,tak snad to odezni.No,ja jsem se dost nadrela a nedodrzela klid po zakroku.

Jája (So, 10. 3. 2007 - 21:03)

Lenko,s tou konizací to může spojitost mít,mohl se ti utrhnout stroupek právě po tý konizaci.Možná by ses měla optat doktora,ale mně po konizaci řekl že když začnu krvácet jasnou krví,že se utrhl právě ten strup a že mám přijít,naštěstí se to nestalo,po 14 dnech to ještě zahojený není.Držím palce aby to dobře dopadlo'

lenka (So, 10. 3. 2007 - 21:03)

potrebuju poradit.Dva mesice po porodu jsem zacala krvacet a ted nevim,jestli jsou to mesicky a nebo krvaceni po konizaci del.cipku,kterou jsem prodelala hned po sestinedeli.Krvacim jasne rudou krvi a to dost silne a trva to 8 dni.kdyby to melo neco do cineni s tou konizaci,tak bych preci krvacela ihned po zakroku a ne az 12 dni po nem,,,???
Proto si myslim,ze je to menstruace,ale nikdy jsem ji pred porodem nemela delsi nez 4 dny a ani ne silnou.Slysela jsem,ze spousta zen prvni rok po porodu trpi silnou menstruaci-poradi mi nekdo??

pro titi (St, 7. 2. 2007 - 18:02)

tvé problémy můžou být spojené se štítnou žlázou.popros svého gyn. ať tě pošle na endokrinologii.u mně to tak bylo.nejlepe je srovnat cyklus,a to by ti gynekolog měl léky upravit,když máš bolesti a tak.jinak od hormonů dál,ale v tomto případě by ti pomohly.a'

titi (St, 7. 2. 2007 - 17:02)

Dobrý den je mi 21 let a mám strašně nepravidelnou menstruaci mám ji od 15 apořáád je to stejný 3 měsííce i vííc nic a pak 7 až 10 dní s hroznýma bolestma a velmi silným krváceníím gynekolog mi taky neporadil a nepomoh tak se obracíím na vás děkuju.'

ester (Po, 5. 2. 2007 - 17:02)

ahoj ali,mám to samé.Táhlo se to 2 roky.Nech si udělat hormon.hladinu od gynekologa.Je to začátek přechodu,ubývá estrogenů a progesteronů.Jestli nemáš žádné fyzické a psych.potíže,nech to tak.Já si nechala nasadit hormon.léčbu a je mi 100% líp.Nevím,proč jsem se tak dlouho trápila.Cítím se na 20 s pravidelnou menst.Záleží na tobě a u doktora se nenech odbýt,řešit to injekcemi,když neví,co ti je.To je pro ně nejjednodušší postup.Než začneš užívat hormony, měl by ti udělat prohlídku,stěry,rozbor krve,mamograf.Dřív se do horm.terapie nepouštěj!'

Alena (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Je mi 44 let, v průběhu posledního roku jsem měla 4x problém s vynecháním menstruace. Vzhledem k tomu, že neužívám žádnou antikoncepci a cyklus byl celý život až neuvěřitelně pravidelný, jsem teď o to víc psychicky zneklidněná. Gynekolog řeší stav vždy aplikací Agolutinu. Nepotřebuji zjistit hormonální hladinu nebo užívat nějaké doplňkové prostředky? Je to v mém věku normální stav? Musím vyhledávat lékaře vždy, když se m. nedostaví?'

Reklama

Přidat komentář