Reklama

menstruační potíže

libuše (St, 11. 3. 2009 - 11:03)

Ahoj holky,nemáte některá zkušenosti s klimonormem?Je mi 44 let a beru ho od svých 19 let.Mám problémy s přechodem.Zajímalo by mě, jestli když náhodou otěhotním a nebudu o tom vědět, budu mít díky klimonormu menzes pravidelně a nebo jestli se menzes vůbec nedostaví?Jinak Klimonorm můžu jen chváit.Díky němu mi přestaly všechny potíže spojené s přechodem,Všechny návaly horka,bolesti břicha a td. DíKy L'

Lili (St, 15. 8. 2012 - 23:08)

Dobrý den,
obden beru půl tabletky Medrol A 16mg. Může mít ten to přípravek vliv na menstruaci? Už po druhé jsem dostala menstruaci po 14 dnech. A navíc teď po 14 dnech jsem měla nitro žilní kapačky (kvůli cystické fibróze). Moje gynekoložka tu není tak nevím zda jít k jinému gynekologovi.

Pavlína (Po, 21. 3. 2011 - 17:03)

Dobrý den, chci se zeptat v neděli 13.3. mi skončily "měsíčky" a včera 20.3. jsem to dostala znova.Dnes to mám takové vodové a nahnědlé. Proč? Děkuji za odpověď.

Anna (Po, 21. 3. 2011 - 17:03)

Já citrony nijak nemiluju, takže jen po dobu menstruace.

Alena (Po, 21. 3. 2011 - 13:03)

Mě se to párkrát taky...Děkuji za radu. A to si mačkáte citron každý den nebo jen při době menstruace?

Anna (Po, 21. 3. 2011 - 12:03)

Ahoj, chtěla bych se vás...Mě se to párkrát taky stalo a pak jsem se dozvěděla, že je to nepravidelným odlučováním sliznice v děloze v důsledku křeče. Teď mi stačí si uvolnit pánev cviky nebo si vymačkat citron, ten citron fakt pomáhá, tluču se do hlavy, že jsem na to nepřišla dřív. Zmizely mi křeče a zeslabilo se krvácení a i se mi zkrátila doba menstruace. Stačí 1 denně.

Alena (Po, 21. 3. 2011 - 09:03)

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat. Na netu jsem ohledně mého problému nic nenašla, tak mám docela strach. To, že mám silnější menstruaci a bolesti při ní je asi normální, ale během prvních 2-3 dnů menstruace mívám ještě spolu s krví takový tahavý něco jako hlen. Občas toho jsou veliké krvavé kusy, tak mám strach. Čistou čirou krev mám až ty poslední dny. Nesetkal jste se s tím již někdo?Děkuji

martina-15 (Čt, 17. 3. 2011 - 14:03)

Dobrý den,ráda bych se zeptala,jestli je normální,jestliže se mi střídá intenzita menstruace-jeden měsíc silnější,druhý celkem slabá,někdy mi v noci menzes úplně vynechá a začne zase až ráno.Antikoncepci neberu menzes mám jinak pravidelné Děkuji a přeji hezký den

Lucka (Po, 8. 12. 2008 - 16:12)

Dobrý den, je mi čerstvě 15 let a menstruuji už asi půl roku. Ze začátku jsem to měla celkem pravidelný, ale teď (asi dva měsíce) "to" mám nějaký divný. Dostávám to každých 14 dní a trvá to tejden nebo dokonce i 12-14 dní. Z toho je to pár prvních dní úplně slabý, že třeba jen špinim, ale ten zbytek dní to už mám zase docela silný... Nevim, co s tim, bojim se, abych neměla nějakou poruchu. Mamka totiž měla s timhle taky problémy a doktoři jí potom zjistili cysty na vaječnících a podobný problémy, až to nakonec dopadlo tak, že jí vyoperovali oba vaječníky!! Bojim se, aby mě taky nezjistili něco podobného... Vim, že když holka začíná s menzesem, tak to ze začátku má hodně nepravidelný, ale až takhle?! Poraďte mi prosím někdo, jestli je to normální nebo ne.'

eva (Po, 8. 12. 2008 - 12:12)

Leni, moje dcera to měla jako ty, taky měla pauzu třeba 3 měsíce. Asi to k tomu začátku menzes patří. Je ti 15, tzn, že bys mohla začít chodit na gynekologii, abys chodila na pravidelné prohlídky, těma nic nezkazíš, uvidíš, že to nic není apn doktor ti to taky potvrdí.'

Lenka (Ne, 2. 11. 2008 - 14:11)

Dobrý den..je mi 15, mám teprv rok menstruaci a docela i pravidelně.Teď se mi ale stalo,že už jsem to nedostala něco přes 60 dní.Je mi to divné, ani bolesti nemám...Přítele také ne, takže těhotná nejsem.Myslíte, že mám jít ke gynekologovi.Je to normální?'

Návštěvník (Ne, 2. 11. 2008 - 11:11)

Mono, tady žádná doktorka není, radí tu je běžní lidé. Nenapsala jsi, co ti řekla doktorka, jestli ti udělala nějaké hormonální vyšetření a jak vyšlo.
Obecně se na různé problémy s cyklem dá doporučit připravek gynex, nebo femigard, koupíš po netu, jsou tady o nich i samostatné diskuze, nebo můžeš zkusit kontryhelový čaj, ten koupíš běžně v lékárně.'

Mona (So, 1. 11. 2008 - 19:11)

Dobry den Paní doktorko, mám na vás dotaz už 8nebo 9měsícu jsem nedostala menstruaci a po konzultaci s moji lekařkou nejsem vubec chytra tvrdí mi pry je to normalní chtěla bych dítě ale bez menstruace to přece nejde ,nebo se snad mylim?potrebovala bych radu co s tim mam delat a jestli mam navstivit jineho lekare nebo odbornika.DEKUJI mnohokrat za vasi odpoved s pozdravem Mona.'

mona (So, 1. 11. 2008 - 19:11)

Dobry den pani doktorko mama na vas dotaz uz 8nebo devet mesicu jsem nedostala menstruaci a po konzultaci s moji lekarkou nejsem vubec chytra tvrdi mi pry je to normalni chtela bych dite ale bez menstruace to prece nejde

Šárka (St, 2. 7. 2008 - 22:07)

Dobrý den je mi 15let.Menstruaci mám už přez rok a v posledních měsících sem jí měla celkem previdelnou.Ale nedávno před pár dny mi skončila a dnes když sem byla na wc po hrátkách s přítelem ,jistila sem že sem to pravděpodobně dostala.Prosím poraďte mi jestli je ot normální nebo co s tím mám dělat.Antikoncepci neberu'

Jana01 (So, 7. 6. 2008 - 10:06)

Dobrý den, mám dotaz...chtěla jsem si oddálit menstruaci antikoncepcí Cilest.Nové platíčkojsem tedy začla brát hned po vybrání starého, ale čtvrtý den jsem začala špinit a šestý den je to ještě horší. Prosím poraďte mi jestli mám brát prášky dál do té doby než bych chtěla mít menstruaci. Děkuji za odpověď'

stazy (St, 14. 5. 2008 - 16:05)

chcela by som sa spitat mam taky problem mam 36rokov nikdy vzivote som problemi z menstruaciou nemala vdy na cas a vzdy v poriadku ale teraz prvy krat sa mi stalo ze som mala menzes trval 5dni a teraz po 10 dnoch ked som bola na toalete tak ked som sa utrela tak tam bola krv podbrusie ma boli ako ked mam dostat menzes....prosim poradte s coho to moze byt prosim

Petra (Po, 14. 4. 2008 - 16:04)

Dobrý den, mám jeden dotaz...je mi 18 let a mám problémy s menstruací, nejdříve jsem ji třeba pár měsíců nedostala a teď ji naopak mam velmi často, třeba teď po třech dnech, prosím poraďtě mi, antikoncepci neberu. Děkuji'

Bára (Út, 25. 3. 2008 - 18:03)

Hele já neměla menstruaci už 36 dní tak klid já taky nevím co mám dělat tak mi kdyžtak prosím poradte
PS:je mi 12 let'

Anjika (St, 27. 2. 2008 - 11:02)

Mám takmer 34 rokov, v auguste mi začala menštruácia o týždeň skôr, pripisovala som to horúcemu počasiu... v januári mi menzes začal asi o osem dní skôr. Mala som 6 dní krvácanie a 7 dní hnedý výtok. Na odporúčanie lekárky som brala lutenyl. Dalsie krvácanie bolo od 10. do 13. februára a od soboty 32. februára znova menštruujem. Mama mala rovnaké problémy. Aj jej našli endiometrickú cystu, tú jej vybrali, no problémy neprestali. Tak jej nakoniec museli vybrať maternicu.
Zaujímavé ale je, že pod?a cytologickégo vyšetrenia a ultrazvuku som v poriadku. sexuálneho partnera mám od začiatku jedného a intímne som začala žiť pred siedmymi rokmi. Takisto nepijem, som nefajčiarka, zdravo sa stravujem. Tak z čoho pramení tento môj zdravotný problém? V dedičnosti? Ja vlastne teraz ani neviem, kedy mám ovuláciu, keďže mi to tak blbne. Ako mám potom otehotnieť?
Inak antikoncepciu neberiem žiadnu, hmotnosť mám normálnu - 53 kg na 170 cm. Môže byť príčinou aj rýchly metabolizmus?
Ve?mi Vám budem vďačná za odpoveď'

Reklama

Přidat komentář