Reklama

Slovenka Selima známá postava českého internetu

(Po, 4. 1. 2010 - 21:01)

Prokopávko...sem je fakt lepší nechodit....ty seš vůl hochu, ještě by se člověk moh nakazit blbostí....

Hejhula (Po, 4. 1. 2010 - 21:01)

Prokopávko vypíčená!!!!!!!!!!!!

.. (Po, 4. 1. 2010 - 20:01)

Podívej Arnouxi kolemjdoucí....kolemjdoucí je Arnoux z lidé, chatuje tam v Perverzu...Judita za mnou leze ne všechny serevery, kde se pohybuju, já ji vůbec neznám...jen vím že se objeví všude , stejně jako ty......kde jsem já....z toho plyne co??že vidí do mého kompu, nebo někdo z jejích kámošů....takže jí mám v hrsti JÁ..ne ona mě, to je velice nebezpečné, číst cizí psaní a cizí maily....mnohem nebezpečnější, než prudit na netu ...jasný ??Jste dva zoufalci..ona i ty:))))
Je to prostě ženská, která bydlí na malým městě, kde si jí nikdo nevšímá, tak machruje tady...a ty jsi nadrženej děda, kterýho jsem odmítla:)))

kolemjdoucí (Po, 4. 1. 2010 - 18:01)

Já nevím, co víš Ty, ale já vím svoje.:))......nerozumím Tvým slovům: když zrovna neleze ze mnou dřepína xchatu v SExu-baculkách...hlavně v noci když manžel spí.....hihi.......vysvětlíš mi ta slova?
Jo, kde tu Juditu najdu?

(Po, 4. 1. 2010 - 17:01)

Judita za mnou leze na všechny servery a napadá mě tam...když zrovna neleze ze mnou dřepína xchatu v SExu-baculkách...hlavně v noci když manžel spí.....hihi...
Ty seš na tom podobně...přimo mnou žiješ chudáčku malej ....ted zase řešíš dceru, proč asi ??Oba to víme...seš cvok.

kolemjdoucí (Po, 4. 1. 2010 - 10:01)

Ty musíš Judi něco hodně závidět, že si ji pořád bereš do pusy.:))Kdo to je?

kolemjdoucí (Po, 4. 1. 2010 - 10:01)

Co říká na Tvé aktivity a fotečky Tvá dcera? Už ji trénuješ?

(Po, 4. 1. 2010 - 08:01)

co tomu říká manžel JudiPrudi, že denně masturbuješ na Sexu?

(Po, 4. 1. 2010 - 08:01)

Judita Prudita zase psala už v půl sedmý ....ty jsi zjevně frustrová Judito, proto už ráno sedíš na Sexu na xchatu.....zatímco já spinkááááááááám:))))

pro dement (Po, 4. 1. 2010 - 06:01)

Ber ji jako přírodní úkaz.:)))Někde se ta frustrace vybít musí.:)

dement (Ne, 3. 1. 2010 - 21:01)

Selimo tys dopadla...další...Zas je nablito v alejích...

kolemjdoucí (Ne, 3. 1. 2010 - 19:01)

Vezmi tabletu a polkni.:)))))))))))))))Dlouho jsi to nevydržela.:)To je to pnutí..........

Helena (St, 13. 6. 2012 - 12:06)

Tak tohle Selima fakt nepsala.....

Inka (So, 2. 7. 2011 - 22:07)

Co to tu je?Sraz bláznů?

Selima (So, 14. 5. 2011 - 07:05)

A nejvíc nenávidím Rozmarilu.....tu úplně nesnáším, protože všechny upozornuje, jak jsem na tom mizerně, zatímco já si hraju na to, jak jsem úspěšná a spokojená ......pryč s Rozmarilou!!

Selimo, Rozmari (So, 14. 5. 2011 - 02:05)

Pošahaná Markéto Sommerová, to ses nepochlubila mladým milencům, že máš tolik nicků a ID na dementní palici viď? No ale jestli tě maj jenom na šukání, tak je jim to fuk, hlavně, že jim podržíš a oni tě ošukaj. Všichni najednou.

Pošahaná Yossba (So, 14. 5. 2011 - 02:05)

Samou pošahaností neví, jak se vlastně jmenuje. Selima, Rozmarila, Halina, Yossbabizna, Markéta Sommerová- dementní socka. Prčáááá

Selima (Pá, 13. 5. 2011 - 22:05)

A nejvíc nenávidím Rozmarilu.....tu úplně nesnáším, protože všechny upozornuje, jak jsem na tom mizerně, zatímco já si hraju na to, jak jsem úspěšná a spokojená ......pryč s Rozmarilou!!

Selima (Pá, 6. 5. 2011 - 22:05)

Dobrý den,

jsem osamělá žena ze Slovenska, mám za sebou pohnutý život, příbuzné alkoholiky, několik milenců gamblerů!
Bohužel jsem sice měla mnoho vztahů,ale nakonec jsem zůstala osamělá a tak si to kompenzuji na netu, píšu na různé diskuze , například nejvíc řádím na Babinetu ,ale nikde mi neporadili , jak mám žít ??Máte někdo radu , jak vyřešit svůj smutný život ??

Selima (Pá, 6. 5. 2011 - 22:05)

Dobrý den,

jsem osamělá žena ze Slovenska, mám za sebou pohnutý život, příbuzné alkoholiky, několik milenců gamblerů!
Bohužel jsem sice měla mnoho vztahů,ale nakonec jsem zůstala osamělá a tak si to kompenzuji na netu, píšu na různé diskuze , například nejvíc řádím na Babinetu ,ale nikde mi neporadili , jak mám žít ??Máte někdo radu , jak vyřešit svůj smutný život ??

Reklama

Přidat komentář