Reklama

Slovenka Selima známá postava českého internetu

(St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Koukám že nevíš a zase útočíš co??jako když mi holky nadávaly že ubližuju Rosamudně ...hihi...a ted jí po pěti měsících najednou píšou to samý co já...

trnka (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Jsi nemocna a zla. To, jak vypadas, neni veci prirody, ale tveho maceskeho pristupu k vlastnimu telu a zivotu - vsechna zloba se ti zobrazila v obliceji a uz s tim nic nic nenadelas.

Schválně (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Hm, fakt chuderko, to odnasis...jo a jak se na mě Trnko příroda vyřádila povídej ??

(St, 6. 1. 2010 - 22:01)

neříkám že jsem vědma....ale jak vidíš například s Ros jsem to věděla od začátku ..četlas to??Je to přesně tak jak jsem předpovídala...a lidi mi za to sprostě nadávali a Ros první !!

trnka (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Hm, fakt chuderko, to odnasis dost tezce, skoro na nikom se priroda tak nevyradila.

(St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Proč bych měla já odnášet že nějaká Selima nemá rodinu a život se jí nepoved??Já rodinu mám...a nejsem zvědavá na zakomplexovanou slovenu......

trnka (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

teda vys je jen Gott

trnka (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

No jo, ty jsi takova vedma a psycholozka amaterka a patris mezi nejlepsi lidi na svete a hur je jen Karel Gott, ze jo ?

(St, 6. 1. 2010 - 22:01)

To nejsou trapné výhrůžky, to je realita ...Judita Durynská a Arnoux mě pronásledují na všech serverech kde píšu .......to znamená jedno :stalking......a to je trestný čin.....jak vidíš oba jsou zelezlí a podělaní strachy ....a to je dobře...

(St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Já nikomu nevyhrožuju.....a povahu mám skvělou, řadě lidem jsem pomohla..Selima napadala mě ne já jí......já ji vůbec neznala a ona nemá právo svou frustraci přenášet na druhé......

Já jsem do začátku tvrdila že je Rosamuna na tom fetákovi závislá a nikdy se ho nevzdá a lidi mě tam sprostě napadali....a přesně jak jsem řekla se to vyvíjí dál a bude vyvíjet dál....donekonečna ....

trnka (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Ty kdybys zlepsila svoji povahu, to by byla uleva. A prestala lidem ublizovat a trapne vyhrozovat.

(St, 6. 1. 2010 - 21:01)

Yosko, proc si nedas pokoj a...Protože Selima prostě nebude lidem ubližovat jen proto, že má sama nějaký problémy a potřebuje to ze sebe dostat ven.......já ji to odnaučím jednou provždy !!Zlepším její povahu!

Yossarian (St, 6. 1. 2010 - 21:01)

Arnoux vylez ty srabe......stejně pro tebe pošlu policajty .....až v práci zjistí že píšeš z práce a ještě provozuješ stalking ???To bude tanec co?Judito ?Arnouxi....kde ste zalezlí vy mrchy podělaný ??

(St, 6. 1. 2010 - 21:01)

Pročpak Selima napadala Rozmarilku , když jí nic neudělala??Chápe to někdo??:)))

(St, 6. 1. 2010 - 21:01)

Tak kde jsi posraná Judito ??Bojíš se že se celej Chlumec nad Cidlinou dozví co vyvádíš na netu ??To bude ostuda co?? je tu někdo z Chlumce nad Cidlinou??Pošlu vám ukázky z díla bláznivé Judity ....než ji udám na policii pro stalking.....JE TU NĚKDO Z CHLUMCE??

trnka (St, 6. 1. 2010 - 21:01)

Yosko, proc si nedas pokoj a furt meles o Selime?

(St, 6. 1. 2010 - 20:01)

Selimo, pročpak jsi napadala Rozmarilku, když sama nic nemáš jen prázdné hnízdo??:))))

(St, 6. 1. 2010 - 20:01)

Judito těš se, nechám si tě zjistit přes policii.....protože mě všude pronásleduješ na všech serverech ......budeš mít pěknej malér v práci děvče a Arnoux75 také ....

zajímalo by nás (Út, 5. 1. 2010 - 06:01)

Podívej Arnouxi...jak ti kdo leze do kompu?Seš nemocná di se léčit

Hejhula (Po, 4. 1. 2010 - 22:01)

Kundo vypelichaná!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář