Reklama

Slovenka Selima známá postava českého internetu

(Pá, 8. 1. 2010 - 11:01)

A jeste taky nezapomen, ze...Zalez ty hloupá Trnko, radši si zařid líp život ......ty zrovna nemáš páru jak věci řešit , jen kazíš na Babi vzduch a neporadíš...

(Pá, 8. 1. 2010 - 11:01)

Selimku mám rád,je to skvělá...A proč Selima urážela Rozmarilku ??prostě se potřebovala vybít to je to celý ......:))) Rozmarilka má rodinu a děti a Selima má hovno :))))

dement (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Selimku mám rád,je to skvělá žena,pro každého má vlídné slovo.

trnka (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

A jeste taky nezapomen, ze kdo se smeje naposled, ten se smeje nejlepe. :-)

trnka (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Protoze jsou stejne omezene jako ty,Yos.

(Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

To dělají-znamená zástup...Judito dobře víš že to jsou vzdělaný ženský , který v životě něco dokázaly .....ty dámy z toho blogu ....proč se ti smějí?:)))

trnka (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

No jen si to klidne mysli. Vsak uvidis sama. :-)

(Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Velke chyby, Yos, velke. Vsak...Zase nevíš, co??Holka ty nikdy nevíš co mluvíš.

trnka (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Velke chyby, Yos, velke. Vsak ty na to prijdes.

judi (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Judito můžeš mi odpovědět...To dělají-znamená zástup Tvých nicků a Tvoje obskurní přítelkyně?:))))

(Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Kde dělám chyby Trnko...povídej ....pobav nás!:)))

trnka (Pá, 8. 1. 2010 - 10:01)

Zdar Yosko, začínáš dělat čím dál víc chyb, víš to?

(Pá, 8. 1. 2010 - 09:01)

Koukám že znáš můj osud nazpamět Judi ...ty chudinko stalkingová ...ty musíš mít fakt bohatej reál když tak sleduješ lidi !

(Pá, 8. 1. 2010 - 09:01)

Bes, to je ta, které jsi...Judito můžeš mi odpovědět ??:))))) Proč si z tebe dělají lidi sradu ? A nevěří ti že máš úspěch v reálu?To je divný co??hihi

judi (Pá, 8. 1. 2010 - 09:01)

Bes, to je ta, které jsi přála smrt a vysmívala se jejím oblečkům?:)))

(Pá, 8. 1. 2010 - 09:01)

Judito, proč se ti lidi smějí ??Můžeš nám to vysvětlit?Prý se ti něco v reálném životě nedostává píše Bes :

No jinak Dury si vždycky přečtu a jen se pobaveně usměju,vybrala si zvláštní "roli" ve virtuálu,asi k tomu má důvod..."miluji" lidi,kteří si stále na něco hrají a většinou na to,k čemu se v reálném životě nepřiblíží i kdyby se stavěli na hlavu:-)

judi (Pá, 8. 1. 2010 - 09:01)

Nudaaaaaaaaaaaaa.:))Něco jiného by na repertoáru nebylo?Pllllllls.:)))))))))))))

(Pá, 8. 1. 2010 - 07:01)

Jak moje kámoška komentuje na blogu Pablbka chování naší Judity :

besinka:-) | 20. dubna 2009 v 20:17

No jinak Dury si vždycky přečtu a jen se pobaveně usměju,vybrala si zvláštní "roli" ve virtuálu,asi k tomu má důvod..."miluji" lidi,kteří si stále na něco hrají a většinou na to,k čemu se v reálném životě nepřiblíží i kdyby se stavěli na hlavu:-)
Ale aspoň nedohenostuje,to by mě fakt mrzelo:-)))))Píše tak sofistikovaně,přímo explicitně,dává nám najevo,že Pičára je vlastně marginální jedinec a Dury je taková...prostě diskurzivní,to my ne...jako:-))))))))
Ku*va do čeho jsem se to zamotala,dlouho by mě nebavilo hrát si na důležitou pí*u:-)))))))
Ale tím jsem opravdu nechtěla nikoho dehonestovat,nebylo to myšleno jako invektiva:-)))

No jdu raději do vany a budu si hlasitě vyjmenovávat všechna ČESKÁ sprostá slova,nemám v plánu hrát si na něco,co nejsem a ani být nechci.:-)Raději budu i nadále všechny "intelektuály" iritovat:-)))))))
Ku*váááááá,snad to přejde,začínám být v té roli nějaká domestikovaná:-))))))))))))))))))))

(Pá, 8. 1. 2010 - 07:01)

Je tu někdo z CHLUMCE NAD CIDLINOU ??? Ráda pošlu dokumenty o tom, jak za mnou bláznivá Judita Durynská lezla všude a musela jsem jí postupně blokovat .....stalking a taky jak lezla na forum mých kámošek a jak se jí nemohly zbavit a posmívaly se jí ...společně toho cvoka dohledáme .

Nick na xchatu je : http://xchat.cz/juditadurynska

Tam také dobře vidíte že si ji nikdo nedal do přátel a že opravdu chatuje celé noci .....za zády manžela visívá v sexu, chuděra:))))

:-))) (Pá, 8. 1. 2010 - 07:01)

Správně jsi Judi vystihla josárku.

Reklama

Přidat komentář