Reklama

Slovenka Selima známá postava českého internetu

judi (Pá, 8. 1. 2010 - 07:01)

Děvčata, tohle rozhodně nedokážu, ani nikdo z mých přátel.Neb : jsem zakomplexovaná chudinka z vesnice, která nikdy nic nedokázala, a kromě toho celé noci chatuji na nějakém sexu, a to, jak jistě uznáte, vysiluje, tudíž by mi už na tak heroický výkon nezbyly síly. Moji kamarádi to také být nemohou být, nemám žádné jak v reálu, tak na netu, jsem stará, zoufalá opuštěná, tlustá, blbá a prudící, věnující se celé dny stalkingu, manžela střídavě mám a nemám, když nemám, mám prázdný klín, případně i hnízdo, a trpím tím, jak mne nikdo nebere vážně.:((((((Opravdu pláču,yosska má pravdu, žiji nezajímavý ,šedivý život chudý na jakékoliv zážitky, a proto jí závidím: Krásu, inteligenci,inteligentní a logicky vystavěný projev, kultivovanost, mladé zajíčky,docenty, kteří ji berou na výlety,kamarády, kteří zaplatí nezištně žvanec, kamarády, kterým vykouří,krásnou rodinku,téměř šlechtický původ......Vzdělání, považte:Dvě maturity!!!Prostě a jednoduše to shrnu:jsem jí naprosto fascinována,dokonce jsem zanechala práce a trávím na compu jako ona 16 hodin denně,jenom abych jí mohla být neustále v patách a učit se od ní,uvědomovat si svou vlastní nedostatečnost a nepatrnost.Je to skutečně moudrá žena, která rozsévá nezištně kolem sebe perly.:)))))

Evina (Pá, 8. 1. 2010 - 05:01)

To bych taky chtěla vědět.To jsi asi hekr že jsi tak skvělá Judi.

Ahoj judi (Pá, 8. 1. 2010 - 03:01)

prosím tě mohla by si mi poradit jak se leze lidem do kompu?:o)

(Čt, 7. 1. 2010 - 19:01)

Yossarian, ta jsi blázen, jdi...nauč se psát cvoku ...ta si blázen jo?:)))))

všimli ste si jak Judita zalezla??předtím vtírala a lezla za mnou všude kde se dalo .....jednou jsem jí blokla, hned psala jinde a teď??Drží hubu a bojí se .....přitom tady bylo jediný místo kde mě mohla prudit ...ale má nahnáno, já se jí nedivím ...odnese to stejně jako Arnoux z Lidé .......přijde obsílka Judi ...těš se!! Už brzo!

Eva (Čt, 7. 1. 2010 - 19:01)

Yossarian, ta jsi blázen, jdi se léčit !

(Čt, 7. 1. 2010 - 18:01)

Je tu někdo z Chlumce nad cidlinou ??

Měli bychom najít bláznivou doktorku Juditu, která prudí na netu a napadá lidi ......mám mnoho screenů jak někoho osočuje a uráží ....viz forum mých kamarádek !

(Čt, 7. 1. 2010 - 18:01)

Ty jsi opravdu přírodní...jasně nejvíc práce máš na xchatu v jednu v noci .....ale s kým píšeš není jasné, dodnes tě nikdo v přátelích nemá....hihi....zoufalko.
Ted jsem vrátila z práce chuděro malá žárlivá ...před 2 hodinama.

judi (Čt, 7. 1. 2010 - 18:01)

Ty jsi opravdu přírodní úkaz.Pa,mám dost práce, ale to ty nevíš, co to je.:)

judi (Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

:))))))))))))))))))))

(Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

Tak to pro Tebe skutečně nic...a nežárli pořád, ty nemáš právě přátele, proto visíš celý noci na xchatu a světe div se....ani na nicku tam nemáš žádné přátele.....nechytáš se ani v reálu ani na netu ....a ted ještě půjdeš k soudu....

(Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

Tak to pro Tebe skutečně nic...ty už pro to udělat nic nemůžeš holka ...prostě máš průser , na všech serverech tě mám bloklou přesto jsi dál vtírala tady ...to je stalking bláznivá Judito a budeš mít v práci problémy...už jsem to předala svému známénu který je na kriminálce , jen ti to oznamuju, abys to věděla .

Václav Kliment (Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

UŽ JSEM ŘÍKAL, JÁÁÁÁÁ JSEM Z CHLUMCE.:)))

judi (Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

Tak to pro Tebe skutečně nic udělat nemohu,paranoiu léčit nedovedu.:(
A ještě jedna malá poznámka:Nesuď ostatní podle svého obvyklého chování. Já vím, že už jsi na hony vzdálena realitě a racionálnímu uvažování, proto to ber pouze jako přátelskou výpomoc.:)Nebo spíš výpomoc, Ty žádné přátele ani mít nemůžeš.

Yoss (Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

ty jsi směšná, až to bolí. Opravdu.

(Čt, 7. 1. 2010 - 17:01)

Co si přeješ, Yoss, že mne...jen jsem ti chtěla oznámit milá Judi, že tě udám na kriminálce , že slídíš lidem v kompu...a budeš mít po kariéře...těš se chuděro !

JE TU NĚKDO Z CHLUMCE JAKO BLÁZNIVÁ DOKTORKA JUDITA , CO SEDÍ CELÝ NOCI V SEX CHATECH ??

Václav Kliment (Čt, 7. 1. 2010 - 16:01)

JÁÁÁÁ JSEM Z CHLUMCE NAD CIDLINOU.:))))ALE NEPOSÍLEJ,BYLO BY TO S KŘÍŽKEM PO FUNUSE.:))

judi (Čt, 7. 1. 2010 - 09:01)

Co si přeješ, Yoss, že mne tak netrpělivě přivoláváš? Mohu pro Tebe něco udělat?:)

tak (Čt, 7. 1. 2010 - 03:01)

ta yoss je kunda

haha (St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Já jsem z Kutné Hory

(St, 6. 1. 2010 - 22:01)

Tak kde jsi posraná Judito ??Bojíš se že se celej Chlumec nad Cidlinou dozví co vyvádíš na netu ??To bude ostuda co?? je tu někdo z Chlumce nad Cidlinou??Pošlu vám ukázky z díla bláznivé Judity ....než ji udám na policii pro stalking.....JE TU NĚKDO Z CHLUMCE??

Reklama

Přidat komentář