Reklama

Jak a proč by měly vegetariáni a vegani doplňovat vitamín D3?

Vitamín D3 se v zimním období získává především z potravin. Většina zdrojů je živočišného původu, takže vegetariáni a vegani mohou mít vitamínu D3 nedostatek.

VEGAN VITAMIN D3 1000 iu od firmy G&G Vitamins  je veganský doplněk vitamínu D3 vyrobený z přírodního lišejníku. Lišejník je složený organismus, který obsahuje řasy. A právě řasy mají v sobě neuvěřitelně koncentrované množství vitamínu D3, které bylo využito k výrobě vysoce kvalitního veganského doplňku vitamínu D.

 

CO JE VITAMIN D3? Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tucích, který může být buď přijímán v potravě (živočišné zdroje jsou tučné ryby, vejce, máslo, játra a některé druhy masa), nebo si ho tělo vyrábí v důsledku slunečního záření dopadajícího na pokožku.

 

Reklama

CO VITAMIN D3 DĚLÁ? Vitamin D3 přispívá ke zdravé výživě mnoha způsoby. To zahrnuje přispívání k normální funkci imunitního systému a udržení normálního stavu kostí, svalové funkce a zubů. Vitamin D3 také hraje roli v přispívání k normální hladině vápníku v krvi a procesu dělení buněk.

 

100% BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÁ DÓZA A ETIKETA Naše doplňky přicházejí s ohledem na udržitelnost. Dózy a etikety jsou vyrobeny z přírodních rostlinných materiálů, díky čemuž jsou 100% biologicky rozložitelné. To znamená, že se dózy dají vyhodit do kompostovacím koše cítit či na kompost. Víčka ještě nejsou kompostovatelné, ale jsou recyklovatelné. Doplňky firmy G&G Vitamins jsou také vyrobeny za použití 100% obnovitelné energie.

 

VHODNÉ PRO VEGANY Vitamin D3 je vhodný pro vegetariány a vegany. Je také schválený košer a neobsahuje žádné hlavní alergeny.

Reklama

Komentáře

Reklama