Reklama

Sexuální démoni

Nejzajímavějším a dozajista i nejvíce utajovaným experimentem z oblasti sexuální magie byla evokace, vyvolávání sexuálních démonů a jejich následná materializace. Realizované bytosti mužského pohlaví se nazývají inkubové a zhmotnělé, eroticky naladěné a přitom neobyčejně přitažlivé dívky se jmenují sukuby. Vytváření inkubů a hlavně sukub si vynutila každodenní smutná praxe. Šlo o to, že vážní zájemci o sexuální magii, jichž bylo vždy požehnaně, rychle dospívali k poznání, že člověk si může vymyslet a zkonstruovat prakticky cokoliv, kromě krásných žen s vysokým stupněm pochopení pro sexuální rituály.

Přísný celibát je zneuctěním matky přírody. S. Guaita
Svůdná, milá a ochotně spolupracující dívka se bohužel nedá ničím nahradit a od chmurných dob středověku se, díky usilovnému vyvražďování krásných žen, nedá ani tak snadno najít. Přesto si její obraz jako nejvyšší metu veškerého ženství a jedinečný cíl svých životních snů nosí v hlavě každý muž.

Imaginace je největší magická síla, s jejíž pomocí člověk ovládá sám sebe, a pokud se mu to daří, i své okolí. V magii platí pravidlo, že všechny myšlenky mají snahu se uskutečnit. Žádný nápad, který se vám vylíhne v hlavě, se jen tak beze zbytku neztratí. Podle všech starých i moderních poznatků se svět myšlenek se světem hmotné reality natolik prolíná, že můžeme směle mluvit o nerozlučné jednotě. Na lidské tělo působí myšlenky natolik neúprosně, že můžeme dokonce s reprodukovatelným úspěchem nacházet souvislosti mezi chybami v myšlení a druhem tělesného onemocnění. Často se také zjednodušeně říká, že se životní síla soustřeďuje na místo, na které delší dobu intenzívně myslíme.
Veškeré myšlenky samozřejmě působí nejenom na naše těla, ale i na naše okolí. A není to jen díky svalové práci, to chápou i zarytí materialisté - plán domu vznikne nejdříve v hlavě stavitele, potom je zaznamenán a následně je dům postaven.

Kromě toho se všude kolem nás vyskytují méně či více patrné psychoidní jevy, které se nedají vysvětlit jinak než přímým zásahem lidské myšlenky do reality. Koneckonců i zatvrzelý materialista si musí přiznat, že existují lidé, jejichž pouhá přítomnost dokáže ovlivnit chování ostatních. Buď mohou zkazit náladu a motivaci celé skupině lidí, nebo ji naopak stimulují k nepředstavitelným výkonům. Ať už je cesta realizace myšlenek jakákoliv, je jasné, že opakované, koncentrované a pevné představy se promítají do hmotného světa rychleji než myšlenky neurčité a slabé.

V hlavě každého muže existuje obraz ženského archetypu jako vytoužené partnerky pro sexuální život. Tento obraz nebo dokonce praobraz byl v průběhu dějin silně potlačován a mnohdy i zesměšnován. Zasloužila se o to hlavně církev se svým inkvizičním odsuzováním lidské individuality podle hesla kdo nejde s námi, jde proti nám. Je zajímavé, že právě toto heslo se v původní hermetické filosofii vztahovalo k sexuální energii, která oživuje náš organismus.

Reklama

Uměle vytvořený obraz vládnoucího Boha-Otce a ostentativní přehlížení ženy vedlo ke katastrofální nerovnováze, která se projevila nejdříve na poli sexuality a potom v celé nekonečné řadě různých průšvihů, které se dodnes táhnou dějinami.

Skutečnost, že člověk je sexuální tvor, se však nedá zrušit žádným výnosem, zákazem či rozhodnutím. Církevní otcové mohli hlásat, co chtěli - sílu sexuality však neoslabili. V klášterech, kde se dodržoval celibát, propukalo čas od času sexuální šílenství; frustrovaní muži či ženy měli obscénní vidiny a někdy se celý klášter proměnil z místa proklamované pohlavní čistoty v centrum šířící se epidemie nebo nějaké hrozné nákazy. Záchvaty hysterie šly ruku v ruce s celkovou nemocností. Příčinou byla hlavně nenasycená touha po druhém pohlaví, která se promítala do snů, představ a různých přeludů, v nichž figurovali démoni nesoucí kýžené pohlavní znaky. Vidiny krásných mužů a nádherných žen provokovaly ubohé sexuální deprivanty k bezuzdnému obcování. Tyto jevy nezůstaly bez povšimnutí a snaživí démonologové začali zkoumat, jak se takový inkubus či sukubus chová, čím se vyživuje, jak se dá vyvolat a jestli se může zhmotnit.

Mnoho praktikujících mágů se v průběhu věků rozloučilo s představou, že svou vyvolenou někde najdou, osloví a získají pro společné cíle. Daleko snazší se zdála možnost vytvořit si ideální ženu nebo celou skupinu žen uměle pomocí magických rituálů. Tato myšlenka se ostatně vyskytuje v mnoha pověstech a bájích, kdy se buď zhmotní víla, obživne socha nebo se nějaký vysoce postavený pán "náhodou" setká s nezkušenou dívkou z ulice, kterou si vychová k obrazu svému.

zdroj: Ariana a Raven Argoni - Magie sexu

Reklama

Komentáře

Ondra (Út, 26. 6. 2001 - 15:06)
Odkud se vzal tenhle clanek ? Bez urazky ale pripada mi to jako vytvor patnactilety skolacky... Cetl jsem tu par clanku ale vsechny sou pekne nesmyslny...
Co se tyce tohohle clanku, myslel sem ze se sem davaj veci overeny a potvrzeny a ne fikce...
kayka (Ne, 20. 8. 2006 - 00:08)
No, Ondro, máš pravdu, až na to, že školačky většinou o vyvolávání krásných žen nepíšou.
mary (Pá, 9. 5. 2008 - 14:05)
To je teda kravina!
Nikola.bandova… (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)
Dobrý den, mým problémem je již týden 24 hodinová chuť na sex vevntitř v pochvě, doktoři neví co se mnou, dávají mi léky na zklidnění , ale to mi ztlumí spíše mozek než chuť tam dole. Jsem uplně vyřízená, orgasmus nepomůže, potřebuji znovu a znovu... Nevím co dělat, jen brečím.Studuji 2 vysoké školy a mám před bakalářskými zkouškami.Navíc mám epileptické záchvaty při kterých jsem minutu mimo a pak chvíli zmatená, a ty mám většinou od nervu, vyvolávám si je sama. Nevím co si mám vzít za léky, bylinky či za kým jít, už to nemohu vydržet.Mestruaci mám nepravidelnou,a le hormony prý v normě. Nevíte o nějakých bylinkách či homeopatické léčbě, která by pomohla?
lucie (Po, 13. 10. 2008 - 15:10)
chapu tydle dve potvurky me zajimaj spis jak se pred nima branit a je jedno kde maj svuj puvod a jak to vubec je je mijedno ci sou nebo nejsou ale pokud sou tak znami kde se pise o obrane pred nima to je postata otazky jak se ochranit ci branit pred inkubem a sukubou hmmm
jirka si prd a… (Pá, 29. 1. 2010 - 17:01)
prsi prsi jen se leje kam soulozit pojedeme
Sanguis (Ne, 5. 1. 2014 - 18:01)
Sexuální démoni opravdu existují, také se jim říká sexuální upíři a jsou skuteční stejně jako např. energetičtí upíři,se kterými se každý někdy setká. Inkubus a Sukubus jsou vlastně jeden,navíc je vědecky dokázáno,že Inkubus může ženě počít dítě! Chce to si o tom něco přečíst,tento článek rozhodně není výtvorem něčí fantazie,ale pravdou. Záleží na každém z nás,jak moc našim představám a přáním věříme, kdo si něco přeje může mít cokoliv, ale není to tak lehké, člověk musí myšlence nebo svému přání opravdu věřit a nesmí ji odhánět negativitou nebo nerozhodností, například máte jasnou představu "chci lépe placenou práci" tu můžete mít, pokud si ale neříkáte "s mojí smůlou žádnou neseženu" tím své vlastní přání zaháníte. Vskutku můžete mít dříve či později lépe placenou práci(podle toho jak moc si přejete a jak moc tomu věříte), ale pokud nemáte přesnější představu, tak sice lépe placenou práci získáte,ale nemusíte v ní být šťastni, proto by jste si měli své přání zformovat co nejpřesněji "chci mít práci,která by byla lépe placená a která by mě bavila," můžete doplnit také o jakou práci by se mělo jednat, čím přesnější představu budete mít a nebudete své přání blokovat negativním myšlením nebo dalšími přáními "chci novou bundu", pokud máte více přání najednou, může vám z toho vzniknout jen jedno přání, pokud si přejete lépe placenou práci a zároveň novou bundu, můžete tak získat práci v oděvech. Výborné je naučit se ovládat své vlastní myšlenky, to je první krok.. jsou věci mezi nebem a zemí,které neumí nikdo vysvětlit,ale síla myšlenky je obrovská. Hodně štěstí a vyhýbejte se negativním věcem - televizní zprávy, hádky a jiné negace nás jen oddalují, kdo je pozitivně naladěn,přitahuje pozitivní a naopak ;)
Sanguis (Ne, 5. 1. 2014 - 19:01)
Dobrý den, mým problémem...Na nervy doporučuji Třezalku nebo Hořčík, na srovnání menstruace je výborný a skvěle se osvědčil Kontryhel nať.
S chutí na sex a tvými problémy to vypadá na Inkuba, doporučuji zatnout zuby a říct NE, nesledovat porno (!), zapomenout na to si to udělat sama (!), při každé představě říct opravdu NE a nasměrovat myšlenky na něco jiného, rychle! třeba na něco co vidíš ať už je to hrnek, knížka,cokoliv. Nepoddat se tomu, jinak tě to zničí
! (Ne, 5. 1. 2014 - 19:01)
Sanguis, ty jsi asi ještě nevystřízlivěl po Silvestru.
Blix (Ne, 5. 1. 2014 - 23:01)
Na nervy doporučuji...Jářku, zajímavá rada!
Jahoda (Ne, 6. 12. 2015 - 12:12)
Jářku, zajímavá rada!jeden ze sexuláních démonů je aktivista pan Kohout,který leje do svěcené vody své sperma v kostelích v Polsku.,Na to jsou ale §§§§§,říká se tomu také ohrožení veřejnosti,kdo mě přesvědčí,že do té své vody také nemočil?A přesně takto se rozšiřuje žloutenka a salmoneloza.Měla by to řešit policie a na perverta by měl někdo podat žalobu.
Karel (Ne, 6. 12. 2015 - 18:12)
Jsou to pověry nemocných lidí ...Nikdy neexistovali!!!
Reklama