Reklama

Pozor na promiskuitu aneb kosmické zákony a my

Světem vládne Král Mamonu a Mistr Sex. Promiskuita a nevěra se stala, společně s honbou za penězi, běžnou součástí života, jen málokdo z nás se nad tím pozastaví a zamyslí se. Kde se poděl Kosmický řád, Spravedlnost, Láska. Pravda a Božská podstata?

Vždy musí být vše v rovnováze. Když dáváme lásku, porozumění či políček, vždy se nám to vrátí podle toho, jak si zasluhujeme. Když pomáháme, milujeme, projevujeme city a ten druhý to nepřijímá, zbytečně se energicky vyčerpáváme, ale i to nás má něco naučit. A to větší obezřetnosti, pokoře. Poučení se z chyb a odpuštění jsou velmi povznášející úkony.

Když je láska, pokora, soucit, něha přijímána a nemusí to být zákonitě jen při sexuálním aktu, obohacujeme tak druhého člověka, i sami sebe - dáváme a přijímáme, což je vzájemná výměna energií či sloučení čaker partnerů do Božského jasu barevného spektra čaker duhového mystéria kdy na mikrosekundu zapomeneme na svá těla a stáváme se součástí Spiritu - Universa a to je to pravé krásné kouzlo ...a rozjímání zahalené láskou a citem ...mystérium PRAVÉ KOSMICKÉ LÁSKY, kdy jsou si partneři vzájemně léčiteli a to je ona PRAVDA - BOŽSKÁ PODSTATA! Všichni jsme byli stvořeni v LÁSCE a v HARMONII z jednoho Paprsku SVĚTLA. Všichni jsme bohové a bohyně a jsme zde JEN a JEN PRO LÁSKU, jeden pro druhého, tak jako ADAM a EVA. 

...a Bůh hadem se stal 

a zašeptal: 

"Jablko staň se poznáním 

ve věčném hledání..."

Bůh je vše pozitivní a krásné v NÁS i kolem nás. Bůh je světlo i tma, slunce i měsíc, květina i zvířátko, kámen i bolest, je planetou i souhvězdím...je Vesmírem v nás, Láskou, Pokorou, Obezřetností i Odpuštění, je Univerzem pocitů i cítěním, je něžným slovem i objímáním,
je Porozuměním i Láskyplným pohlazením...

A toto vše je podstatou Stvoření - KOSMICKÝ ZÁKON SEXU: 

Sloučení muže a ženy, kdy dochází z sexuálnímu propojení všech energetických center - čaker v mentální a spirituální extázi a je dosaženo zplození nového života doprovází vzájemná Láska a Cit.
Lidstvo bylo stvořeno, aby se vzájemně milovalo a plodilo děti JEN z čisté lásky. 

LÁSKA JE ONEN TOLIK HLEDANÝ A VĚČNĚ POSTRÁDANÝ RÁJ BOŽSKÉ PRAVDY A PODSTATY. KAŽDÝ Z NÁS JEJ MÁME NA DOSAH JEN OTEVŘÍT OČI A VNÍMAT MATKU PŘÍRODU, INTUICI, MYSLET POSITIVNĚ, JEDNAT SPRAVEDLIVĚ A Z ROZMYSLEM JÍT KLIDNĚ VSTŘÍC VŠEM NÁSTRAHÁM ŽIVOTA SE VZTYČENOU HLAVOU, VŠE MÁ SVŮJ ČAS.
ŠTESTÍ JE LÁSKY HLAS,
ZDRAVÍ Z RÁJE KLAS.

Sex bez Lásky, je Peklo na Zemi.

Hlavní příčnou všech přírodních katastrof především podzemského charakteru jako je posun zemské kůry, zemětřesení, rozpoutaná sopečná činnost, znečištění spodních vod - je PROMISKUITA!

Promiskuita - tedy nečistý sexuální akt pudového charakteru, při němž se spojí mezi partnery pouze základní čakra, která přísluší zemi a dochází při něm jen k vybití pudu, z těl odchází negativní energie, která se zavrtává do země, kde se městná a hromadí a pokud je jí až příliš je prostřednictvím př. sopečného výbuchu vyvrhnutá na povrh Země a vrací se zpět či je rozpoutáno jiné živelné peklo.

U promiskuitně žijících lidí má tato záliba za důsledek časté jak osobní, tak majetkové ztráty, nehody, úrazy, a především vznik onemocnění zbytnění prostaty, impotence /frigidity, neplodnosti jak u mužů tak u žen a celkově potíže s funkcí pohlavních orgánů. Ty to nemoci mohou vzniknout také z opačné příčiny, tedy z nedostatku sexu - z absence milování se s láskou.

Prostata tvarem připomíná srdce - srdce mužského pohlavního orgánu se nachází v první čakře neb základní, která má barvu srdce tedy červenou. Proto si logicky žádá lásku, orgasmus tak obohacuje pozitivně organizmus, kdy jsou mezi partnery spojena všechna energetická centra, tedy tři spodní čakry a je otevřena vzájemně srdeční čakra, positivní energie v orgasmu obsažená dále prochází krční čakrou, čakrou třetího oka a vyúsťuje korunní čakrou, vznáší k oblakům a rozplývá se v Kosmu ve svém prapůvodním životadárném prameni z kterého dopadá zpět na Zemi a do lidí, kteří ji vyslali jako vodopád LÉČEBNÉ KOSMICKÉ ENERGIE.

POZOR! LÉČEBNÁ KOSMICKÁ ENERGIE je zcela zdarma, není třeba žádné zasvěcení za úplatu, duchovno nemá nic společného s MATERIÍ. Je spoustu "reikistů", kteří neustále trpí nemocemi či duševní nevyrovnaností. Nezdá se vám to divné, vždyť zasvěcením dostávají vyšší ochranu, která je má chránit před zneužitím či ztrátou vlastní energie. Co je nemoc? Pouhá ztráta energie tedy poškození energetického centra. Ptáte se co poškozuje energetická centra? Jen a jen NEGATIVNÍ MYŠLENÍ. 

CO JE PROMISKUITA? Nic jiného než NEGATIVNÍ MYŠLENÍ. 

LÁSKA je pouze LOGIKA - POSITIVNÍ MYŠLENÍ.

MOUDRÝ JEŽÍŠ PRAVIL: "VĚŘ a VÍRA TVÁ, TĚ UZDRAVÍ" 

To jest odvěké moudro, které posílí každého z nás na pouti životem při věčném hledání pravdy a lásky. Nikdy nemůže přijít konec hledání, protože pak bychom už neměli, co hledat. A pokud jednou přijde konec hledání bude to konec i nás a následovně všeho.

VŠE SE TOČÍ V KRUZÍCH, Z JEDNOHO BODU VYŠLEME POZITIVNÍ MYŠLENKU, KTERÁ KRUH OPÍŠE A VRÁTÍ SE DO BODU, Z KTERÉHO VZEŠLA A PO CESTĚ POSBÍRÁ VŠECHNA POZITIVA, NĚKDY JE CESTA KRATŠÍ JINDY DELŠÍ PODLE TOHO S JAKOU INTEZITOU BYLA VYSLÁNA. 

VYŠLEME-LI Z JEDNOHO BODU NEGATIVNÍ MYŠLENKU, NEOPÍŠE KRUH, ALE NABERE OPAČNÝ SMĚR A PO CESTĚ HRNE VŠE NEGATIVNÍ. NEPŘIPOMÍNÁ VÁM TO SPIRÁLY? ČI BUMERANG? A ZNÁMOU FRÁZI: "NIKDY NAVSTUPUJ DO STEJNÉ ŘEKY" ?NENÍ CESTY ZPĚT ?CESTA ZPĚT JE MOŽNÁ JEN TRPKÝM VYKOUPENÍM, BOLESTÍ A STRACHEM ZE ZTRÁTY VLASTNÍ OSOBNOSTI ?A TO JE TAKÉ PŘÍČINOU PROMISKUITNÍCH SKLONŮ ("ZTRACENÁ BOŽSKÁ PODSTATA = ZBYTNĚNÁ PROSTATA") ČI JINÝCH ZÁLIB V ČEMKOLIV JINÉM (alkoholismus, drogy?), ZTRÁTA OSOBNOSTI, POKŘIVENÍ EGA - POTŘEBA ZA KAŽDOU CENU SI NĚCO DOKAZOVAT A ZAMOTÁVAT SE ČÍM DÁL VÍC DO PROBLÉMU, ZA KTERÝ SI MŮŽEME JEN A JEN SAMI.

Jeden z řady Kosmických zákonů je: "Můžeš zkusit, ale nesmíš podlehnout." Ale kde se nachází ona hranice mezi zkusím - podlehnu? To ať si každý určí sám a nalezne v sobě sílu a víru říci si dál už nepůjdu, již znám i vím dost. Má rada: Naučte se zkoumat, rozlišovat a analyzovat svůj nynější život a ty minulé se vám připomenou samy jako chyby, na které jste zapomněli a musíte je napravit ?každý z nás je v dosahu pravdy i balancuje nad propastí ?každý z nás žije TEĎ! 

A PROTO MYSLEME POZITIVNĚ A LOGICKY S LÁSKOU V SOULADU S UNIVERSÁLNÍM KOSMICKÝM ZÁKONEM PŘÍČINY A NÁSLEDKU. Jen tak se nám bude v životě nesmírně dobře dařit a vše půjde svižně a lehce. Vyhneme se tak osobním i planetárním katastrofám.

POZNÁMKA: KOSMICKÝ ZÁKON SEXU je zde interpretován jen částečně.
Všem, které jsem jakkoliv pobouřila se omlouvám a srdečně děkuji za váš čas, který jste věnovali pro přečtení tohoto příspěvku. 

S láskou Vaše Magica Bohemica

www.numerologie.ic.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Magica Bohemica (St, 2. 4. 2003 - 23:04)
Zdroj čerpal z hebrejských pověstí. V Bibli o tom zmínka není, ale jak je známo Bible byla mnohokrát přepisována a překládána různými autory a překladateli.
Jimmy (So, 5. 4. 2003 - 04:04)
Ahoj Marusko.
Sama v sobe se nevyzna ani holka ktere je 40 let.
Je dobre ze hledas sveho vyvoleneho, ale je treba
hledat tim spravnym smerem, jinak to ani nejde.
Moc Ti preji aby si brzy nasla toho sveho praveho
na cely zivot. To jak popisujes sve hledani, tak ho
urcite nikdy nenadej a tu pravou lasku nikdy
nepoznas. Vsechno ma sve pravidla a zakony.
Jinak Ti preji vse dobre.
Jimmy
Magica Bohemica (St, 26. 3. 2003 - 22:03)
Petře, moc mě těší jak jsi to správně a krásně pochopil. S láskou Magica Bohemica
novakus (Pá, 26. 3. 2004 - 02:03)
Je až dojemné, s jakou péčí a detailně jsou tyto a podobné bláboly zpracovány. Nepochopil jsem, proč jsou v rubrice zabývající se duchovnem. Nemá to nic společného ani s duchovnem, ani s alespoň vzdáleně amatérskou sexuologií. Nevím, jak by mi auto vysvětlil, jak je možné, že jsem za mlada, jako všichni v tom věku žil velice promiskuitně ke spokojenosti své, i svých partnerek a dnes na prahu šedesátky nemám problémy ai s prostatou (možná právě proto), ani s bublajícími hromadami negativismu, který jsem podle něj vypouštěl do terénu. Asi tady jde o reklamu na nějakou ujetou sektu, která potřebuje další hejly, kteří jí naletí a budou do ní vrážet prachy.
Eva (Út, 8. 4. 2003 - 14:04)
na stránkách www.vesmirni-lide.cz si můžete přečíst i další informace, nejen k tomuto tématu.
Magica Bohemica (St, 9. 4. 2003 - 01:04)
Nejsem www.vesmirni-lide.cz !!!!! Mám svůj vlastní zdroj viz. má odpoveď na reakci od Míši.
Hana (St, 2. 4. 2003 - 14:04)
Bibli si občas pročítám,ale na první ženu Adama jsem tam nikde nenarazila.To teda slyšín poprvé!Díky
Šárí (St, 26. 3. 2003 - 09:03)
Mám jen poznámku k fungování energie reiki, a předem říkám, že píšu z vlastní zkušenosti.
Reiki vysílá do našich těl i duší boží energii Lásky. A co se stane, když tahle Láska narazí na naše v nevědomí ukryté strachy, zlobu a další bloky dávno "zapomenutých" a vytěsněných emocí? Tyhle věci se objeví náhle v naší paměti a v našem životě, protože k plnému uzdravení je musíme poznat, "odžít", vědomně je uzdravit a opustit. Takový reikista se pak diví-čekal, jak se bude mít báječně, a ono je mu hůř ... A jeho okolí si říká, to reiki je nanic.
Někdo to v téhle chvíli vzdá, své bloky a nemoce si ponechá. Je ale škoda nevyužít příležitosti, s pomocí reiki je práce na uzdravení sama sebe sice obtížná, ale skutečně přináší výsledky.
Reiki není kouzelný proutek, který vás mávnutím zbaví problémů, ale báječný pomocník na vaší cestě.
Šárí
Máša (St, 26. 3. 2003 - 11:03)
Je mi dvacetdva let a zatím se sama v sobě nevyznám. Vztahy mi pomáhají zjistit, co chci a nechci. Prostě hledám jako asi spousta mladých lidí. I když docela střídám kluky, tak to nikdy není jen kvůli sexu - chci najít někoho s kým se budu cítit fajn a když po čase zjistím, že si v něčem nevyhovujeme , tak se rozejdeme a já zase za nějaký čas zamiluji do někoho jiného, avšak ani k těm bývalým nepociťuji nic negativního. Někde jsem četla, že buď člověk jedná s láskou nebho s nenávistí nebo je lhostejný. Lhostejná rozhodně nejsem, protože mi záleží na tom , s kým jdu do postele - ten člověk mne zajímá, líbí se mi. nenávist rozhodně necítím, takže zbývá láska. Avšak ne s každým ke komu člověk pociťuje pozitivní city se dá trvale žít, takže člověk hledá dál někoho pro život a přitom možná projde více postelí.
No abych to shrnula nemyslím si, že tím že nyní vystřídám pár kluků než najdu toho pravého, tak přispěju ke světovým zemětřesením. Proto bych chtěla Magiku poprosit o objasnění, od kud čerpala své informace a zda si myslí, že počínání mladých lidí, kteří se teprve hledají je špatné.
Petr (St, 26. 3. 2003 - 13:03)
Ahoj Míšo, nechtěla bys se mnou přimět nějakou sopku k erekci? Totiž k erupci? :-) Šampaňské už se chladí...

Petr (25)
Magica Bohemica (St, 26. 3. 2003 - 22:03)
Drahá Míšo, velmi Ti děkuji za Tvůj komentář a nyní se pokusím co nejlépe a srozumitelně odpovědět. Můj článek je napsán spíše v globálním smyslu.
SEX mladých lidí, kteří hledají toho správného a pravého partnera s láskou a pokorou nelze řadit mezi promiskuitní. Každý z nás musí v životě projít jistým poznáním světa
Magica Bohemica (St, 26. 3. 2003 - 22:03)
Šárí, moc Ti děkuji za Tvůj komentář, vlastně jsi si odpověděla sama. Jen na vysvětlenou: Reiki neodsuzuji, je každého svobodná volba zda zasvěcení získá za úplatu nebo si jej zaslouží jinak či je mu přímo shůry dáno. S láskou Magica Bohemica.
Šárí (Čt, 27. 3. 2003 - 07:03)
Děkuju Magice za odpověď. A hlavně za její odpověď Máše, která se mi, musím přiznat, líbila víc než celý původní článek.
Víte, s tím reiki to bylo zvláštní, já ho dostala skutečně pouze ze zvědavosti a za úplatu, jak píšete, a příliš si ho ze začátku nevážila. Ale ono si našlo cestu k mé duši fantastickým způsobem. Proto neodsuzuji věci získané "za úplatu", můžou se stát časem krásnými dary.
Šárí
Karel (Út, 18. 5. 2004 - 07:05)
"...pravá podstata bití..." nevím koho v tomto případě máme bít.
Jnak pouze dvě otázky: Kde se dají studovat "Kosmické zákony Sexu"? Kdo z naší krásné planety už byl v kosmu tak daleko, že poznal jak To tam funguje?

Že by "Magica.Bohemica" byla mimozemšťankou?
*** (Po, 1. 5. 2006 - 09:05)
Dnes se mnozí lidé ohánějí nevěrou. Např. tady na doktorce je diskuzí na toto téma ažaž. Chlubíme se, kolik jsme měli sex partnerů, jsme "hrdí" na to , jak zvládáme sex bez citové angažovanosti. Co takhle trochu jiný pohled(viz článek)? Něco na tom je...ale v dnešním nánosu materialismu a chtivosti tento pohled asi není "in", co ?? ;-)
Honza (Pá, 4. 8. 2006 - 13:08)
Bože můj, to je blábol, prošpikovaný perlami typu "LÁSKA je pouze LOGIKA ", "Hlavní příčnou znečištění spodních vod je PROMISKUITA" atd.

Doopravdy je to tak, že právě manželský sex (čili ten podle autorky správný, nepromiskuitní) je v naší civilizaci obvykle dost energeticky i eticky podřadný, protože PRÁVĚ TEN JE ČASTO PROVOZOVÁN BEZ LÁSKY, zato s požehnáním úřadů či církví.

Magica Bohemica se skrývá pod honosným pseudonymem a uvádí neplatnou www adresu.
Milostivá si pravděpodobně touto cestou hojí svůj sexuální mindrák. A při tom má ve většině svých ostatních vývodů pravdu. Škoda, že ji svojí sexuální bigotností a ztrnulostí takhle hloupě profanuje.
Smudla (Út, 28. 11. 2006 - 08:11)
Strasnej blabol. Zase kosmicka energie, nikdo ji nezna nezmeril a ona je energie mrska tak chtyra, ze vsechno vi. Ach jo, odkud se asi tihle blaboliti berou, jestlipak tomu vereji nebo jen chteji neco prodat. Fakt des!!!!
Edgar (Út, 28. 11. 2006 - 19:11)
To Sari
"Mám jen poznámku k fungování energie reiki, a předem říkám, že píšu z vlastní zkušenosti. Reiki vysílá do našich těl i duší boží energii Lásky."
Takze tedy Reiki je nabozenstvi a nekde je Buh, ktery vsechno vi? Nebo kdo je tedy Reiki? A vira se kupuje? Nebo jak to tedy je? Pokud to neni bytost ( treba Buh), jak vi kde a jak pusobit? A to je nejaky vseobecny Buh? Nad vsemi Bohy?
orge (Ne, 28. 1. 2007 - 14:01)
Blábol, který nestojí za komentář a i čtení je jenom ztráta času...
LG. (Čt, 15. 11. 2007 - 09:11)
Obávám se, že většina lidí není schopna tento článek pochopit. Kdo nezažil LÁSKU, neuvěří a není schopen pochopení. Ale myslím, že negativní reakce autorce naprosto nevadí. Ona totiž ví! ;-) Krásná slova! Díky za ně.
Luciana (Po, 28. 1. 2008 - 21:01)
Kdo neví, pozná. Kdo není otevřen lásce, nepochopí.
Mě zase příjde jako blábol komentáře pode mnou. Celý ten článek je úplně jasná a samozřejmá věc. Není na to nic nejasného nebo nadpřirozeného. Tak to prostě je.
klubíčko (Pá, 8. 2. 2008 - 08:02)
nevím,mě ten článek hodně pohladil na dušičce.jako bych to všechno už věděla,jen to tu někdo krásně popsal.moc zajímavé.
db (St, 6. 4. 2011 - 02:04)
neverim prave sem narazil na slova prazdnejsi nez slova vericich, je vedecky prokazano ze verici lide casem zacnou nevedome povidat absolutni nesmysly.... dlouhe roky mi to bylo zabavou ale po tomhle clanku me znalosti o semantice byly zasazeny 9,5 stupnem richterovvy stupnice a kdejaky krestan nebo muslim ktereho potkam odedneska pro mne jiz bude pouhym proslim jogurtem z kauflandu
andy (Ne, 30. 4. 2017 - 17:04)
Nejak mi nedava smysl - tak prostitutky jsou uzitecny - akoradze promiskuita zpusobuje prirodni katastrofy... rada bych porozumnela neuveritelnym duchovnim vecem ktere se mi nedavno prihodily, ale zda se mi ze vy jste si tyhlety vysvetleni spis tak nejak vykukaly pred spanim, asi tak, jako si ja muzu vyfantazirovat zase svoje vlastni... takze bez jakekoliv snahy o kritiku rekneme ze mne to nijak neobohatilo.. :/ rekneme proste treba ze na zakonu ze prehnana interakce s lidmi nebo sebeposkozujici obohacovani lidi na kterych vam ani jim na vas nezalezi z kazdeho z nas zrejmne nejakym zpusobem vycucavaji stavu, coz defakto ma hlavu a patu diky nadprodukci hormonu kterej vychazi na vnivec a vystavuje celej sekrecni system a organismus ktery je vlastne nepretrzite ve stresove reakci ktera nepovoluje... jakou kazda iniciacni faze hledani druha (nezavaznej sex) vpodstate je... muzi disponuji uplne jinym typem sekrecniho systemu. to je jasny. No co muzu se svoji docasne "pokazenou aurou" prave skoncene prostitutky delat abych mela dost "stavy" do noveho vztahu jsem se bohuzel nedozvedela.. ikdyz vylezet anginu a zacit znova jinak s klidem a travit vic casu v prirode by mohlo byt tim poslanim ktere jsem ve vasem clanku hledala :)
andy (Ne, 30. 4. 2017 - 17:04)
Nejak mi nedava smysl - tak...omlouvam se prispevek patril k jinemu podobnemu clanku, stranky se zrejme zamenily..
Karel (Ne, 30. 4. 2017 - 18:04)
Promiskuita je i u zvířátek která se chgovají naprosto přirozeně. Nejsou aztížená lidskými výpotky.

https://www.youtube.com/watch?v=0CHfVf4B4Yw
hasič (Ne, 30. 4. 2017 - 20:04)
Kosmické zákony, neznám. Reiki je asi něco jak věštění z karet, oboje za peníze. Takové energie bláhovým osobám nakakám kýbl.
Reklama