Reklama

Proč se zastřelil Karel Svoboda

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 20:01)

Oskarko, a proč to tady píšeš? Vždyť NIC nevíš, jak to bylo a jak to je..tak už toho nechte, žádám Vás všechny o ukončení diskuze!
Už sem nikdo nepište, chováte se jak .....

Tomáš (Út, 30. 1. 2007 - 20:01)

Nezlobte se, uznávám sice svobodu projevu a proto nebudu volat po ukončení této diskuse, ale opravdu je nutné nyní,tady a takto....
Pokoj jeho duši,sílu jeho rodině a za mě jen, díky pane Karle Svobodo .

Oskarka (Út, 30. 1. 2007 - 19:01)

Pánu Svobodovi zomrela 1. žena na rakovinu, potom mu zomrela 4.ročná dcérka - tuším na leukémiu. Ak sa dozvedel, že má nejakú ťažkú chorobu - ani sa mu tak ve?mi nečudujem. Pre jeho ženu to musí byť hrozné obdobie - najprv smrť dcéry /aj keď už je to pár rokov/a teraz manžel.
Jeho hudba ma vždy potešila, vedela urobiť dobrú náladu a toho si vážim. Nie som odborník, len som rada, keď počujem peknú melódiu - treba aj jednoduchú!

L (Út, 30. 1. 2007 - 19:01)

osobně si myslím že pan Svoboda populární hudbě od konce osmdesátých let nic nového nepřinesl.... chyběla invence a nápad...ono je to jednoduché udělat si na starý kolena děti a pak v klidu odejít... no...

Je to smutné (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

To ví jen on a on si to vzal sebou, své rozhodnutí. Zdravotní stav, depka, dluhy, nevěra těžko říct. Je to, ale sobecké nechat tady dítě a ženu s bolestí a samotou.

to Líto.... (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

Mám stejný názor. kdo lituje těch se skutečně palčivými problémy o přežití?Nikdo.
Tčenhle se zasekal dluhy - mezi těmito
" celebritami " jsou city tak zdeformované, že na nějakou extra lásku k synkovi prostě nevěřím, dokazoval si jen své "mládí" .
A génius to nebyl, takové odrhovačky----

Líto mi je i os (Út, 30. 1. 2007 - 17:01)

Prostě mu ruplo v palici.Víte kolik lidi si samo veme život,jen nejsou slavní.Kašlete na to,bylo to jeho rozhodnutí,nezlobte se ne mně,normální člověk to neudělá.Prostě cvok,na to není žádná omluva.Sere Vás to jen proto,že byl slavný.Ale co Ti ostatní?Taky se ptáte proč?Jaké k tomu měli důvody?Nechte ho už spát,život jde dál.

Evka (Út, 30. 1. 2007 - 16:01)

Docela mě to šokovalo, že spáchal sebevraždu.Ale myslím, že k tomu měl určitě vážný důvod, protože jak tvrdili jeho kolegové, tak svého syna nadevše miloval, Vendulu taky...Proto si myslím, že jeho odchod ze světa měl určitě příčinu někde v jeho zdravotním stavu.Četla jsem něco o tom, že měl rakovinu a psychicky to nezvládal.Ale co je na tom pravdy se asi nedovíme.To ví jen on.

Konky (Út, 30. 1. 2007 - 14:01)

To už se nikdo nedozví !Proč to udělal! Ani nenapsal dopis na rozloučenou ! Vendulka je zničená ! Jak jí a Jakoubkovi to mohl udělat !

Monika (Út, 30. 1. 2007 - 13:01)

Mám přesně stejně staré dítě, jako Karel Svoboda. Stále se ptám a nechápu, co to muselo být za sílu, která ho pudila odejít dobrovolně od něčeho tak roztomilýho, jako je rok a třičtvrtě starej capart....

Tom (Út, 30. 1. 2007 - 13:01)

Těžko říct o někom ,,co víc by chtěl..."
Nikdo z nás neví, co se mu stalo a jak mu bylo. To by asi těžko udělal něco takovýho...

ccc (Út, 30. 1. 2007 - 13:01)

koukam, ze tady nekdo neni ani schopen porozzumet obsahu vety. to je pak tezke diskutovat. tak si to filozofovani uzijte, treba objevite Ameriku

... (Út, 30. 1. 2007 - 13:01)

Já myslím, že se bál stárnutí...

Návštěvník (Út, 30. 1. 2007 - 12:01)

Presne tak. Je logicky, ze o tom lidi budou diskutovat a bude se psat hodne polopravd. Nevidim na tom nic divnyho, byl znama osobnost. Tezko se nekdo bude pozastavovat nad tim, ze se zastrelil nejakej Pepa z Prahy. A tohle je diskuze, takze kazdej tady muze napsat svuj nazor, tak laskave nemoralizujte. Zajima vas jak to bylo a co si mysli druzi, proto na tuhle diskuzi chodite! Stejne si myslim, ze tihle slavni nezijou normalni zivot, proto ty deprese a podobny stavy. Pritom by si mohl uzivat, mel tolik penez, krasnou manzelku a maly zdravy decko, co vic by chtel.

pro "pro ccc" (Út, 30. 1. 2007 - 12:01)

kdyz nekdo zije verejnym zivotem, musi on i jeho blizci pocitat s tim, ze jeho zivot a bohuzel i smrt je "verejnou" zalezitosti
samozrejme se mi hnusi nechutne debaty na toto tema, ale myslim, ze konkretne tato je zatim v mezich slusnosti

Jitka (Út, 30. 1. 2007 - 11:01)

Myslím, že na té diskusi není nic špatného. Každý ná právo na názor.A ten první příspěvek byl o depresi. Ano, to je určitě to, co člověka navede někam jinam. Ani tam sám nechce a někdy je lepší, když právě tohle zůstane utajeno. V depresi člověk bojuje sám se sebou a léčba mnohdy nepomůže tak, jak by si představovalo jeho okolí. A je naprosto jasné, že on sám o tom nemluvil...Proč by to dělal. V naší společnosti se neuznává úspěch a bohužel ani ta deprese ne!!!!!Proto ten nemocný třeba nemá na vybranou... A řekla bych, že se tady nikdo nepovyšuje. Každý z nás to vidí jinak, a tak je to správně....

pro ccc (Út, 30. 1. 2007 - 11:01)

Víš, co bych ti přála? Aby smrt tvého otce, mámy, manžela nebo kamarádky byla stějně takto propírána. To by sis pak svojí bezcharakterní debilitu snad trošíčku už začla uvědomovat.

ccc (Út, 30. 1. 2007 - 11:01)

radsi si zamette pred svym vlastnim prahem, kdybyste nebyli sami zvedavi a nechteli se dozvedet neco noveho(senzacechtivi, jak tady nekdo uvadi), tak sem ani nelezete, takze klid. a jinak souhlasim s tim, ze do toho, co svobodu vedlo k sebevrazde, nikomu nic neni, takze je to celkem vtipne, jak to nekdo chce rozebirat. ale jeste vtipnejsi je ten, kdo se nad nej povysuje

j. (Út, 30. 1. 2007 - 10:01)

To snad ani nemyslíte vážně, s touhle diskuzí...

Jana (Út, 30. 1. 2007 - 10:01)

Souhlasím, drby, dohady, senzacechtivost a babrání se v lidském neštěstí. Nemáte asi nic lepšího na práci.

Reklama

Přidat komentář