Reklama

Proč se zastřelil Karel Svoboda

janina (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Taky se připojuji k lindě.
p. Vendula Svobodová to nebude mít lehké, včera ve střepinách se ji zastávali a říkali, že média ji zneužívají, pořádají na ni hon ale sami(NOVA) o ni natočily reportáž a potom říkal ten redaktor( nevím jak se jmenuje),že po ukončení rozhovoru se třepala jako drahý pes. Tomu jsem vážně nerozuměla. Chápu, že byla nervózní ale proč použil toho výrazu.!!!!!!

Dobra (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Vůbec nechápu lidi, kteří mají to svědomí a mohou tak zvaně házet kamenem po člověku, který dostal od osudu tak velkén rány. Ne každý z nás přišel o dítě a následně o manžela. Je mi smutno za všechny, kteří to dělají. A tím spíš za tzv. celebrity, jejichž výroky se prezentují v médiích. Stydím se za to, že tací se celebritami vůbec stali. Paní Svobodové přeji hodně dobrých lidí kolem sebe a zdravého synka, který ji snad vše vynahradí.

Kobylák (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Ať trapný p.Janda raději na pohřeb nechodí. On si snad myslí,že jeho žena je s ním z lásky...)) Hlavně ať se nad sebou zamyslí jak se choval on. Filip Renč to samé. Hlavně,že se nechtěl znát k dítěti, taťka jeden. Vy, kteří máte máslo na hlavě si zameťte před svým prahem...

linda (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Z chování tisku je nyní poznat kam až jsou ochotni zajít jen kvůli svým ziskům,dělá se mi špatně při shlédnutí jen těch palcových titulků,a jsem znechucena si ty noviny koupit natož jim věřit.I kdyby to VŠE byla pravda,jen nemocný člověk nebo slaboch řeší své problémy tímto způsobem,jediný kdo na svém činu nese vinu je on sám a nikdo jiný,a každý člověk který jen trochu přemýšlí to musí uznat.Ale toto je krutá dan za slávu a bohatsví,stát se to obyčejnému člověku,nikdo by to neřešil natož noviny,a každý věří jen tomu ,čemu chce věřit.Proto přeji paní Vendule aby to vše překonala ,už pro svého malého Jakuba,který ji bude hodně potřebovat.

Monika (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Elso, bez nějakého kárání, upřímná soustrast se nikdy nepřeje!!! Maximálně projevuje.

Simča/Varnsdorf (Po, 5. 2. 2007 - 14:02)

Kdo z těch mravokárců a ,,dobrých přátel" Karlu Svobodovi v jeho depresích pomohl?Teď by si měli sypat aspoň popel na hlavu.Oni chudáci přeci o ničem nevěděli,ale když se kasají kamarádstvím,tak kamarád se přeci o nás zajímá,mluvíme s ním o trápení-poznáme,že není něco v pořádku.Ale všichni ti nahoře jsou zaslepení jen sami sebou.Jak říkal Karel Svoboda:Český šoubyznys je jen bahno!A asi moc dobře věděl,proč to říká.Kdyby teď chudák věděl,kolik měl opravdu opravdových přátel,tak by se divil!Čest jeho památce-jeho hudba nám bude znít dále v uších a tím nás neopustí,ale zůstane.A paní Vendulce vzkazuji, ať kašle na zlý lidi,ty jí nic nedají-jen přidělají bolest. A hlavně to, Vendulko, všechno zvládněte a vy, celebrity,jestli máte v sobě aspoň kapku slušnosti,tak jí zítra podejte ruku!

Elsa (Po, 5. 2. 2007 - 13:02)

P. Svobodové každopádně přeji upřímnou soustrast a mnoho sil do dalšího života. Nemá a nebude to mít opravdu lehké. Ta štvavá "mediální masáž", která se kolem ní rozpoutala, je nehorázná. Do svého vztahu a manželství viděli jen ona a p. Svoboda a jen oni dva vědí, jaká byla skutečnost. Krom toho si myslím, že kdyby byl p. Svoboda se svou ženou nešťastný, určitě by se s ní rozvedl už dávno a nepokoušel by se spolu s ní 5 let založit novou rodinu. P. Svoboda na mě určitě nepůsobil jako nerozhodný člověk, který by si neuměl v případě potřeby dupnout. Navíc on sám o sobě v několika rozhovorech prohlásil, že "rozhodně není submisivní typ". A trpěl-li p. Svoboda depresemi, pak by mohl spáchat sebevraždu i během chvíle, kdy by p. Vendula např. odešla "do obchodu pro rohlíky". Postoj některých známých osobností k p.Vendule ponechám raději bez komentáře, neboť oni sami by si nejprve měli udělat pořádek ve vlastních vztazích.

mirka (Po, 5. 2. 2007 - 13:02)

Zastávám také názor,že se spoustu primitivů bude nyní snažit zviditelnit,noviny na ni valí plno špíny,ale myslím si i kdyby byla jen pouhá část z toho všeho pravda ,není to důvodem k tomu ji osočovat z účasti na jeho smrti.Každý jsme zodpovědný za sebe i za to jak se svým životem naložíme a pokud jej chtel skončit byla to jeho vůle ,jeho špatná volba.Nedá se to omluvit ,ale snad trochu pochopit pokud trpěl nemocí,ale nechal tu ženu a malé dítě,navíc ženu která si vytrpěla své .Měla jsem kamarádku,která ukončila svůj život totálním zkratem,za pomocí léků,byla to nádherná holka,2 malé děti.neměla důvod a přesto to udělala po větší hádce s mužem,a kdyby mi to někdo řekl že to někdy udělá ,vsadila bych se o milion ,že ne.Chci tím tedy říct,že člověk je nevypočítatelný,nikdy nevíme co v nás sepne tu chut zemřít,a není to vždy o pádném důvodu,jenže pan SVOBODA svůj problém vyřešil,ale jeho ženě spoustu nepříjemností v tom všem smutku a stresu nastaly,Proto si myslím ,že rozumný člověk se ke všem výmyslům z tisku postaví s rezervou,už třeba tím,že si jej příště nekoupí...

Ludva (Po, 5. 2. 2007 - 12:02)

Co je trapný, když tu odsuzujem útoky tzv. celebrit na jednu zdrcenou ženskou, která je na dně?

Hanka (Po, 5. 2. 2007 - 11:02)

nechte jí už být,neřešte to, už toho bylo dost. Copak už toho dost nezažila, nechte ji žít..je to trapný..

Lenka (Po, 5. 2. 2007 - 11:02)

Zažila už horší věci, tak snad tuhle verbež přežije taky.

Venouš (Po, 5. 2. 2007 - 11:02)

Tak to se má Vendula na zítřejším funuse na co těšit, až jí tam tyhle ,,celebrity" přijdou projevit soustrast!

Daniela (Po, 5. 2. 2007 - 10:02)

Nojo, zrovna Anně Štaidlový kdysi jedna taková o generaci mladší bloncka sebrala manžela. A na Renče se jedna taková bývalá miss vybodla a odstěhovala se s postarším pracháčem do Jevan...Asi to oba ještě nevydejchali...

Kamil (Po, 5. 2. 2007 - 10:02)

Pěknej nářez, jak se některé ,,celebrity" navážejí do Venduly Svobodové. Paní Anna Štaidlová je zřejmě opuštěná zahořklá paní, která všechny o generaci mladší ženy bere jako sokyně, co jdou po starších úspěšných pánech... Překvapilo mě, kterak se třeba i na první pohled úspěšný režisér Filip Renč projevil jako dobytek. Nejsou všichni ,,ti slavní" tak spokojení a vyrovnaní, jak se snaží vypadat, co?

m (Po, 5. 2. 2007 - 04:02)

Lada to napsal nahodou dobre.kazdy resi jestli za to muze vendula tim ze nekoho mela atd. a jak to s tim vlastne souvisi i kdyby chtela od Karla odejit je to zcela bezne a clovek ktery zvoli sebevrazdu by se mel lecit protoze takle se veci bezne neresi.To uz by hranicilo s citovym vydiranim ne? Naopak mi prijde ze si spousta lidi neuvedomuje jak je krute se takle vubec vyjadrovat /Vendula za to muze/ protoze kdyby se napriklad zabil vas otec protoze by by depresivni /a to je neovladatelna nemoc ze?/jake by bylo kdyby vasi matce nekdo nadaval do kur.. ktera ho zabila.To cloveku jiste nedoda a je snad jasne ze kdyz se vam zabije byt treba byvaly !!!manzel dotkne se vas to a jiste si nemnete ruce jaka je to parada.A vetsina lidi si evidentne neuvedomuje jak by jim bylo kdyby jim nekdo umrel a okamzite by jim kazdy rikal "za to muzes ty".Muze si za to Karel Svoboda sam.A mozna bych uvazovala nad tim je-li normalni zabit se takle !okate" doma aby me blizka osoba nasla, napada me ze bych musela hodne nenavidet abych tohlenekomu udelala.V kazdem pripade bych se s tim nekam uklidila.je to prece moje, blbe..rozhodnuti tak proc s tim jeste obtezovat.Na cele zemekouli , kdyby to takle resil kazdy komu nekdo odejde, zahne, koho nekdo zklame by nezbyla ani noha.Navic si myslim ze trefovat se do Venduli ze nebyla nic je sice pravdive ale snad by bylo vhodne ocenit co za par let dokazala.Tolik lidi co se takle snazi zase neznam.A navic nkdo netusi jak se clovek , tak "velky" clovek jako Svoboda choval kdykoliv se mu neco nelibilo.Myslim ze i v normalnich manzelstvich clovek zaziva huste hadky a tam bych to videla na klasicke ...z pozice zname osobnosti..:ty nano co jsi zac beze mne nejsi nic bal bla.A nebo treba ne.A nebo treba jo.Pokud budu nemocna muze mi vadit ze partner odjizdi treba na vikend a neni se mnou nebo kdo vi co a neumim si predstavit ze bych se z toho zabila a moji pribuzni by z toho vinila meho pritele.Svoboda se zabil a muze si zato jenom on sam zadny duvod jak to hodit na druheho neexistuje.

to Láďa (Ne, 4. 2. 2007 - 23:02)

víš že jsi to vyřešil :-)

www (Ne, 4. 2. 2007 - 22:02)

pes po nich neštěkne-použiji tvá slova,právě z důvodu,že jsme je neznali..To je snad logické ne? P.Svobodu jsme znali samozřejmě z médií ale také z jeho hudby,kterou já hodně poslouchám a miluji muziku hlavně zahraniční..Z české to byly právě písničky p.Svobody..TAK TŘEBA Z TOHO DŮVODU TO TADY KOMENTUJEME...A samozřejmě,že neštěstí potkává spoustu lidí,ale poněvadž nás k nim nic nepoutá,tak se o nich nemluví

Vašek (Ne, 4. 2. 2007 - 22:02)

Já televizi moc nesleduji takže ani nevím kdo Karel Svoboda byl. Ale proč z toho dělat takovou aféru? Určitě to byl výborný člověk ale podobné neštěstí potkává i obyčejné lidi kteří jsou stejně skvělí jako známé celebrity ale po těch obyčejných lidech ani pes neštěkne.

www (Ne, 4. 2. 2007 - 22:02)

Ládo ty si ale bezlidská troska..bez kousku lidskosti...škoda života prožitého vedle tvé osoby.............

Láďa (Ne, 4. 2. 2007 - 21:02)

Karel Svoboda se zastřelil proto, že si dal pistoli k hlavě a stisknul kohoutek.

Reklama

Přidat komentář