Reklama

POKEC - pro každého

(St, 9. 1. 2008 - 09:01)

Ančí, to nevadí že to není z tvé hlavy, spousty pěkných věcí často pochází od jiných autorů, ale aby se dostaly mezi veřejnost, musí se občas použít právě od těch jiných autorů a snad to nebude nikomu vadit, že jsi to použila. Někdy je to potřeba těm méně tolerantním lidem dát polopaticky na vědomí.
No a jestli tu bude někomu vadit i jiné pohlaví pisatelů.....je to jen jejich problém. Myslím, že název diskuse je jasný a pokud zde nepřijdou jen prudiči, tak je to fajn. Víš, kdybych měl chápat tu minulou diskusi, tak tam je to fakt spíš o vlastních problémech těch lidí co se zlobily. Nesou si své problémy jako životní přítěž.

Anča (St, 9. 1. 2008 - 09:01)

Ahoj Já
Jen to není z mé hlavy. Ale líbí se mi to.
Založila jsem novou diskusi. Snad tu nebude nikomu vadit pohlaví pisatelů. I když ... ale to si už nechám pro sebe. Někdy se prostě nedovedu divit.

(St, 9. 1. 2008 - 09:01)

Ahoj Ančí,
teď jsem zjistil, že jsi založila nové téma, bez omezení a to je super :-)
Takže přeji všem krásný středeční den.

To co tu píšeš je zajímavé a pravdivé :-)

Anča (St, 9. 1. 2008 - 08:01)

Sice tohle není z mé hlavy, ale je to dobré zamyšlení pro dnešní den.

Je-li vaší obvyklou reakcí hněv a nenávist, pak se budou i nadále ve vašem životě objevovat

Anča (St, 9. 1. 2008 - 06:01)

Hezký středeční den všem

Dušička (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Hezký spánek Anči

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Dobrou noc všem

Dušička (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

..nojo třeba některé ženy jsou obkopeny samými muži a touží po ryze ženské společnosti, kde by si mohly na ty muže zanadát:-))...budu muset zaměstnat nějaké muže:-))

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Někdy musíš "dospět" k tomu, že můžeš komunikovat s kýmkoli. Někdo asi ještě k tomu nedošel.

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Dnes jsem to nepochopila a pochopila. Prostě to byl babinec a chlap tam neměl prý co dělat. (Podle mne je jedno kdo je tam.) Ono to vlastně mělo ještě jiný podtext, který se táhl už z minula.
No ale teď už je to jedno.

Omluvte moji gramatiku, přestože jsem češka, dávám ji na zadnici.

Ales Bares (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

.....alespon tak pomohl vnest svetlo do diskuse, ktera jiz stejne umirala, kdyz pojednou kdosi povsimne si jejiho zivota, uplatni jakesi majetnicke pravo - i Ty plemne muzske, jak sis dovolil.....:-)))))

Dušička (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

..no jo, ač dušičkou, nemohu být u všeho..

Dušička (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

..je fakt, že vysvětlováním, kort nějakých vnitřních pohnutek a pochodů se člověk vždy může zaplést a nechat chytit hnidopichy na slovíčku...
Aešku to je tvé moudro? " Nevysvetlujte, neobhajujte, bylo by to chybou, nybrz setrvejte ve svem pocinani a Vase slova Vam vystavi ochrany stit..... "

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Dučiško, spory tady na diskusích bys vyluštila pouze tehdy, když budeš přítomna zrodu. Musíš tak trošku znát aktéry.

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Ono se tady na diskusích totiž nevyplácí cokoli někomu vysvětlovat. Pak je nakonec člověk sám proti všem. Je vytěsněn. O tom jsem se už taky přesvědčila. A ne jednou.

Dušička (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

..také musím říct, že na některé příspěvky má inteligence nestačí a ani času nemám na to rozluštit příčinu všelijakých prapodivných sporů..

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

Já se mu vůbec nedivím. Někdy je slov škoda. Počínání některých osůbek snad nikdy nepochopím. Ještě se asi musím hodně učit.

Ales Bares (Út, 8. 1. 2008 - 22:01)

.....Honza spise odesel z jesitnosti nad tim, ze se nehodla obhajovat vusi horde pobourenych devcat (divky)?!
Nevysvetlujte, neobhajujte, bylo by to chybou, nybrz setrvejte ve svem pocinani a Vase slova Vam vystavi ochrany stit.....

Anča (Út, 8. 1. 2008 - 21:01)

Vy dva cukrouši.

Dušička (Út, 8. 1. 2008 - 21:01)

..no tak mu vyřiď, že v některých případech mou inteligenci podceňuje a v některých naopak přeceňuje..

Motýl

Reklama

Přidat komentář