Reklama

POKEC - pro každého

Anča (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Některé reakce mě opravdu pobaví.

(St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Pohoršený, kdybychom si tu dva nekecali, bude tu prázdno. Nechej řečí a připoj se, nikdo ti nebrání. Nebo nemáš k tomu co dodat?

(St, 9. 1. 2008 - 13:01)

No asi tak nějak to bude. Ale také se musíme sami snažit zbytečně nedávat tělu na frak a udržovat si kondičku a zůstat v pohodě a zbytečně se nerozčilovat, což je někdy trochu problém, ale jde to. Asi i to otužování těla není od věci, jen to neumíme dodržovat, aspoň já to nedělám. Holt k tomu doktorovi půjdeme, když bude nejhůře a to se pak nedá nic dělat.

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Zapoj se slintáku a budeš 3.

pohoršený (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Toto je diskuze POKEC - pro každého. Slintáte tu ale akorát vy 2. Nechcete si psát po meilech soukromě a nezasírat to tady vašimi stupidními slátaninami ?

Anča (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Taky se mi to nelíbí a nesouhlasím s tím, ale neřeším to. Pokud si chci udržet své zdraví na nějaké úrovni a potřebuji k tomu léky asi mě nic jiného nezbyde.

(St, 9. 1. 2008 - 13:01)

No to právě, že občas docela perlí politici, jen co je pravda :-) A novináři aspoň mají o čem psát.

(St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Jojo, to máš pravdu, bez ranní lékové snídaně by to nebylo ono :-) Taky tam nechodím rád, ale co naděláme, občas nás něco zlobí a sami na to nestačíme i když někdy ani doktoři ne. Horší to asi bude u zubaře, až budeme potřebovat něco opravit. Ale už aspo? nejsou u doktorů takové davy lidí. To je snad jediné pozitivum. Nelíbí se mi, že si platíme pojištění a ještě si budeme doplácet. Za léky to beru, ale to ošetření...to ne :-(

Anča (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Někdy se jeden diví, co dokáží politici říct. A žurnalisti to dokáží krásně využít.

Anča (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Taky mě to čeká, nechodím k doktoru ráda, ale nějaké to zobání přeci musím mít. Večeře a snídaně musí být.

(St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Hm, tak to se jim asi povedlo..., nemá dělnická třída vysokou životní úrověň. No, to je jasné, přeci si nesmějí dělníci toto dovlovat, viď? :-)

(St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Sýr s hranolami a tatarkou, to by bylo dobrý, to mám také rád. No to máš pravdu, oni mají strach ve vládě, že by lidé nevolili tak, jak si to představují oni, neměli by kontrolu, ale myslím si, že by ta přímá volba byla asi spravedlivější.
Byl jsem si letos pro léky u doktorky, objednal jsem si je telefonem a čekal jsem, že za to naspání bude doktorka chtít těch 30Kč, ale nechtěla nic, že jen kldyby bylo vyšetření. Peníáze si za to vzali v lékárně :-)

Anča (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Jednou jsem slyšela v rádiu výrok :
.. nedopusťte, aby dělnické třídě vzrostla životní úroveň ..
Bylo to v souvislosti stávky jednoho výrobního subjektu a pronesl to jeden z vrcholových politiků.

Anča (St, 9. 1. 2008 - 13:01)

Už jsem byla na obědě. Měla jsem sýr s hranolkami.
Přímá volba by byla dobrá, ale to nedopustí. To by byla nekontrolovatelná střela.

(St, 9. 1. 2008 - 12:01)

Taky mám Ančí dojem, že to s odřenýma zádama bude Klaus, ale jistá změna lidí by neškodila. Ale možná to bude Švejnar a to by asi pár lidí nepřekouslo. Tak uvidíme jak to dopadne. Škoda, že nejsou přímé volby presidenta, to by bylo zajímavější a asi i věrohodnější. Už jsi měla oběd, já měl Szegedín, a bylo to dobré.

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

Potrefená husa se vždycky ozve.

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

Ančo, to je chytrý. Kolik máš IQ ?

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

Já, ty vole, ty fakt nejsi chlap ale baba.:-(

Anča (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

Václav Klaus

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 12:01)

Prezidenta máš vedle

Reklama

Přidat komentář