Reklama

Liposukce zkušenosti: Linzer, Točíková nebo Medicom VIP?

katka (uplne ji (Pá, 10. 11. 2006 - 07:11)

ten bilej flek je zpusobenej odkrvenim takne, v tum. tekutine je adrenalin, kterej stahuje cevy, aby to nekrvacelo

...a ten pohled neni tak strasnej...ja jsem to videla na vlastni oci trikrat, dvakrat na sobe a jednou na zname, kterou jsem doprovazela a se zajmem jsem pani doktorce koukala pod ruce, ale kazdej to snasi jinak :-) muj manzel malem omdlel jen kdyz videl vedle me polozenou napousteci jehlu a moje obri napusteny nohy :-) a to u zakroku nebyl

Katka (ale jiná (Čt, 9. 11. 2006 - 21:11)

a ten bílej flek je jako co ?

Katka (Čt, 9. 11. 2006 - 18:11)

Prokrista, ty fotky jsou pěknej humus, to bych se tam složila!

Baculina (Čt, 9. 11. 2006 - 15:11)

http://www.marianne.cz/clanek/558/vyzkousela_marianne_kdyz_se_rekne8230liposukce.html

Bebea (Čt, 9. 11. 2006 - 15:11)

Barboro, měla jsem vnější stehna a kolena za 14tis a k tomu stahovací prádlo asi za 8OO. Přišla jsem tam, ochladili mi místa takovými ledovými polštáři-asi pul hodiny,potom mě dali na op. sál, natřeli vestoje dezinfekcí, pak jsem ležela na břiše, napustili stehna roztokem s anestezií a začali odsávat. Napřed šly stehna, různě jsem se na tom stole točila a zapínala svaly, potom to končilo kolenama,ty byly naštěstí hned. Dírky-bylo jich šest, mi zašili stehem. Potom jsem se podívala do zrcadla-hned byl vidět efekt,ve flaškách bylo skolo dva litry žlutého tuku a bud ním tekutina-můj celoživotní mindrák byl za dvě hodiny pryč. No, a pak mi stáhli odsátá místa takovou pérovací naplastí přes vatové polštářky-do těch vytékal zbylý roztok. To jsem měla 3 dny do převazu, pak už jen lepení a kalhoty. Lepenky šly dolů za 10dní-modráky jsem neměla skoro vůbec, potom jsem měla už jen kalhoty. Zahojila jsem se bez problémů. Co se týká bolesti-no nepříjemné bylo napouštění a strhávání té náplasti taky nic moc, citlivější asi byla kolena-hlavně potom to masírování. Byla jsem ve čtvrtek, do práce jsem šla v pondělí, měla jsem nohy na židli. Po měsíci jsem směla všechno. To je moje zkušenost s tumescentní liposukcí. Stehna i kolena mám bez hrbolků.

Barbora (Čt, 9. 11. 2006 - 15:11)

Kolik tě to tenkrát stálo?

Bebea (Čt, 9. 11. 2006 - 15:11)

Já jsem byla na tumescntní liposukci před 5 lety-rajtky a kolena. Výkon byl v lokálním umrtvení, před tim mi to ledovali. Odsáli mi skolo 2litry tuku, vše jsem viděla( fuj). Teď jsem moc spokojená, absolvovala jsem to v dubnu, takže v koncem května už jsem byla fit i do plavek. Bylo to právě u Dr. Točíkové.

Helča (Čt, 9. 11. 2006 - 15:11)

Ahoj, minulý úterý jsem byla na liposukci břicha v Medicomu VIP. Byla to lipoška tumescentní, napustili mi danou oblast tekutinou, což nebolelo, ale ani to nebylo moc příjemné. Trochu štípání a pálení. Dostala jsem antibiotika v kapačce a něco na uklidnění. Po 20 minutách mi udělali 4 nářezy, to jsem vůbec necítila a tam zavedl doktor kanylu a odsával. Nebolelo to, jenom kolem žeber to štípalo. Trvalo to asi 40 minut, pak jsem si stoupla, aby to zhodnotili a ještě se to dolaďovalo. Pak mi na ty zářezy dali speciální náplasti, nešije se to a navlíkli mi kompresní oblek. Pak ještě fotka na památku s odsátou tekutinou, celkem 800 ml a šupajdila jsem domů. Byla jsem jak praštěná, ale jinak v pohodě. Ale za 3 hodiny to přišlo k sobě a to byla síla. Hrozně to bolelo při sebemenším pohybu, motala se mi hlava, chtělo se mi zvracet. Neustále odtékala zbylá tekutina s krví, musela jsem se obkládat savýma podložkoma. V noci se to naštěstí zklidnilo, udělalo se mi líp a přestalo to téct. Druhý den to bolelo, ale dalo se to. Dnes po několika dnech je to citlivé na dotek a hodně oteklé a boulovaté, ale vyloženě to nebolí. Víc mi vadí ten kompresní návlek, škrtí mě a je mi v něm horko. Za volantem v autě je to vyloženě nepříjemné, hrozně se to mačká a to bolí. A ještě v kombinaci se dvěma dětičkama, velice živýma je to poměrně náročný. Ale zvládám a hlavně doufám, že to v létě už bude ke koukání. Ta motivace pěkného břicha je silná. Zase se ozvu, jak se to vyvíjí.

Marťan (Čt, 9. 11. 2006 - 14:11)

holky byla jsem 2 krát u MUDr. Foldyny v Havířově a nikdy mě napouštění ani odsávání nebolelo,jen nahoře na břichu jsem cítila tlak u žeber, každá máme práh bolestivosti někde jinde ... myslím,že to je v nás a ne jak tu kdosi psal,že u některých doktorů to bolí a u některých ne, to mi přijde jako že chce někdo někoho protěžovat a někoho pomlouvat

Niki (Čt, 9. 11. 2006 - 13:11)

Pardon, to jsem porad ja, jen jsem ted do nicku napsala sve prave jmen:-)

Nikola (Čt, 9. 11. 2006 - 13:11)

Já vim, taky jsem to četla a taky proto mě tahle pani doktorka napadla. Jenže znam zatim pouze dva pozivini ohlasy, zato na Linzera, Foldynu a Prochazkovou mnohem vic. Takze jednoduchou rovnici z toho vychazi, ze zatim jsou oni na prvnim miste... Ale porad nevim..

Romana (Čt, 9. 11. 2006 - 13:11)

Niki, na diskuzi ,,Liposukce VI pro rok 2006" je několik příspěvků od Kláry, která má dobrou zkušenost s MUDr. Točíkovou a celý zákrok i průběh hojení tam podrobně popisuje. Vypadá to dost seriózně.
Tak teď jsem zas nahlodaná...

Barbora (Čt, 9. 11. 2006 - 12:11)

Katko, a kde jsi na tom byla a kolik Ti toho odsávali?

katka (Čt, 9. 11. 2006 - 10:11)

Ja mam taky tu zkusenost, ze je to bezbolestne, jak napousteni, tak odasavani. Pri vnejsich stehnech to bylo uplne OK, pri vnitrkach jsem obcas citila neprijemny talky pri napousteni, protoze to strasne pomalu protykalo, ale o bolesti bych nemluvila, spis tlak.....Trochu to bolelo, az to prislo k sobe, ale nejakych 24 hodin po zakroku jsem sla na docela dlouhou prochazku a bylo to az na trochu nepohodli v pohode.

Návštěvník (Čt, 9. 11. 2006 - 09:11)

Ahoj,
k tomu napousteni. Nevim, jak napousti jinde, taky jsem mela predstavu (asi naivni), ze do me zavedou hadicku a pusti kohoutek. Kdyz me napousteli, nevidela jsem to (alespon u Foldyny ne), mela jsem hlavu za plentou (ani bych to videt nechtela). Delaly to dve sestricky, kazda jednu nohu, odshora postupovaly dolu. Vim, ze pouzivaji jehlicky, ktery obcas meni, klasicke injekce to nejsou.
O umyslech te nepodepsane slecny, ktera rika, ze to je bezbolestne, mam pochyby. Rekla bych, ze jde o lobby, ale nazor si udelejte samy. Me to proste bolelo a basta. Dr. Foldyna se tomu taky divil, mozna jsem proste citliva na bolest. Se zuby mam zkusenosti velke, ale takove veci se srovnavat nedaji. Kazda bolest je jina. Kazdy je citlivy na neco jineho.
Vera

Dana (St, 8. 11. 2006 - 23:11)

Byla jem u r. Točíkové na liposukci zadku a vnějších stehen před 12 lety a ted se podržte za 5tis.Taky nebyl internet,doporučila mi ji kamarádka,byla na tomtéž.Teď to má taky dražší,byla jsem tam před rokem na víčkách.Každému bych ji doporuila,mám k ní hluboký obdiv,jak si sama všechno vybudovala a zařídila.Umí poradit,nechce za každou cenu vydělávat.Má na plasticka-chirurgie.info rozhovor o liposukci,asi nemá moc ráda Linzera.

Niki (St, 8. 11. 2006 - 20:11)

Fakt nepodepsana? tak to mam radost, protze mam 4 kompletne novy zuby a snasela jsem to uplne v pohode! Tos me potesil/a.

Návštěvník (St, 8. 11. 2006 - 20:11)

Neni to tak hrozny, neni se ceho bat, zuby jsou urcite o moc horsi.

Niki (St, 8. 11. 2006 - 20:11)

Třeba ta Zankova ten zakrok popisuje fakt hororove, nechtela bych dopadnout stejne, asi bych jim z toho kresla utekla, kdyby mi nekdo zajel "do ziveho masa".... Brrr. Ale treba to opravdu nebude tak desny...

Niki (St, 8. 11. 2006 - 20:11)

Tak přesně tohle je to, co asi dělaji v tom Medicomu. Obchod s bolesti, to je trochu husty nepodepsana, ne? Kazdy ma pravo si asi urcit a pojistit se kdyz se moc boji bolesti - jako ja. A je jasne, ze jako kazda anestezie ani tohle zadarmo nebude. Jenze v Medicomu psali, ze to stoji 10 tisíc, coz mi prijde hodne prehnany, ne?

Reklama

Přidat komentář