Reklama

Klubovna

sun (Po, 15. 10. 2007 - 12:10)

Andy :teď jsem se dívala na mapu, kde ten Wunsiedel vlastně přesně je: Bohužel pro mne - dost daleko - jsem od Zlína. Takže mám smůlu (kdyby to bývalo v Rakousku tak by se to ještě dalo, ale toto je opravdu dálka)

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 12:10)

sun mě to došlo....tohle je nejvíc nápadné že jo Andy:-)

sun (Po, 15. 10. 2007 - 11:10)

jo a ani ten další - komusi dělá očividnou radost psát pod cizím nickem.

sun (Po, 15. 10. 2007 - 11:10)

Andy: ještě pro jistotu: vidím, že zas chce někdo kalit vodu viz. rubrika Nechci mít dítě" ten příspěvek v 11.11 jsem nepsala.

sun (Po, 15. 10. 2007 - 11:10)

Andy: když jsem se ptala, ještě tam tvůj příspěvek nebyl, ale zato to mám teď 2x a nemohu to přehlédnout:))Štrachání také miluju, jenže jsem trochu silnější hlavně přes vrch (chlapům se to prý líbí -168/72) jenže ,když ve všem co se mi líbí, vypadám jak malý růžovoučký prasátko , tak to je mi opravdu ze sebe samotné zle. Největší strach mám teď ze zimy - svetry mi nepasují, mikiny taky moc ne a navíc ty ceny zas až tak pro mě nejsou.Mony: K tomu pragrafu - taky to beru jako nejzazší možnost a ne jako úlevu od práce ( i když najdou se i takoví lidé) . Jo a Mira má 7 let.

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 11:10)

Sun:My tu děláme krátký dlouhý týden,ale na zimu se střídáme po 5h,protože lidi nechodí a vleče se to......Jsme domluvené od listopadu,ale co nadělám,že jo,můžu jít na paragraf,takže by jí volali z centrály,a musela by jít....ale to jí jen připomenu,že příště to tak udělám,když se neumí slušně domluvit:-)Sun,jak staré máš dítě?Vím že to tu padlo....

Andy (Po, 15. 10. 2007 - 11:10)

Sun: však ti píšu: Markretwitz a Wunsiedel. Blešáky miluju, ostatně jako všechny nákupy, jen z nich musím cítit úsporu peněz a jsem max. happy! Hadrů až do alelůja, samý pěkný, moderní, jo, umím se štrachat:))

sun (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Andy: kde lze najít takový blešák - já je celkem miluji - prohrabat to a hlavně uspět. Co jsou u nás sekáče - málokdy na něco netrefím. Spíš se mi daří ve výprodejích , ale to jen sporadicky

Andy (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

z blešáku...pardonek:)) Markredwitz a Wunsiedel:)

sun (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Mony: tak to jsem na otm stejně: také jsem dohodila kámošce práci , byla tam rok a potom začala s tím, že ji to nebaví (dělala nepřetr.provoz -zdr.sestra), že to doma nestíhá (2 děti) a kdesi cosi. Nakonec odešla a od té doby se neozvala - asi je po kamarádství. S tou ranní máš pravdu.Do kdy jsi v práci?

Andy (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Mony: Kámoška? Co si vypne mobil, když na něm má důležitou prosebnou sms? Pochybuju! Jo, i já se ponaučila nedohazovat rodinu a známé, což je škoda, myslím si, ale bohužel to zpravidla nefunguje:(Toť otázka, jestli lepší ranní či odpolední, já taky raději ranní, někdo ovšem raději odpo...Hadříky vozím s blešáku, nechala jsem tam 30 euro za 3 pytle značkovýho pěknýho oblečení! Hlavně na malou, nehodlám za jedny kalhoty dávat 500 Kč a výše, víš, že jsem na prachy háklivá a nicotnosti přepočítávám 2x:))

Andy (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Sun:Nejen k pračkám:( Ale díky:))Jakej byl pohřeb je asi blbá otázka, co? Ale stejně se ptám?! Po té masti jukni a s vjezdem se nepředři, od toho jsou chlapi, ne? A říkalas, že i ten tvůj dal ruku k dílu:))Mony: máš stejně dobrýho šéfa jako já, jsem ráda, že ještě existují šéfové, kteří tě jako matku spíše podrží než potopí! Jo, já pořád říkám, že na světě jsou ještě hodní a dobří lidé:) A to je bezva:))

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Andy,ona to je kámoška,známe se dlouho,práci jsem jí dohodila,a mám s tím už zkušenosti z minulé práce..."nikdy nedohazovat známé".Já jsem ranní ptáče,a máme od 9h,tak to taková hrůza není.A myslím že je lepší šáhnout po ranní,a mít odpoledne volno,než pak do večera sedět.Terka je hodňučká,jen do 13h,to příjde Míša ze školy,tak si ji veme.Andy a odkud máš hadříky z NDR:-)

sun (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Mony: to máš bezva, že ji můžeš mít u sebe-jen aby se nezačala nudit,ale aspoň si máš s kým povykládat, teda jestli je teď období, kdy nechodí moc lidí.Andy: zatím jsem se po masti nedívala: v pátek jsem neměla moc chuti ( děláme vjezd k baráku), sobota : nemocnice, pohřeb, nákup dlažby v Baumaxu. K těm tvým 3 pračkám - upřímnou soustrast.

Andy (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

:)) Práce není zajíc ani chlap:( I když by někdy mohla být:))Sun: koukalas po té THC masti? Nejlepší na ekzémy, věř mi!!!Já má doma second hand, přivezla jsem věci z NDR, vyřadila malé a nenošené a do toho vyprala 3 pračky, které neměl kdo vyžehlit, takže si můžu otevřít další podnikání:))Mony:a jak jsi to vyřešila? Výborně píšeš kolegyni, takže z nepřátelství nejsi zklamaná, ne? Kolegyně nemusí být přítelkyně, obzvlášť když se jedná o ranní směny, kde je zapotřebí vstávat:))

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Terezka kašle,ale není to nějaká hrůza,ale měla 2x na jaře zápal plic,tak jsem opatrnější.Takže školka nehrozí,no mám jí tady u sebe v práci,máme tu dvd,tak sedí a čubrní na pohádky.s tou věrností.....někdy možná člověk musí zkusit,aby pochopil:-)

sun (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Mony: v nouzi poznáš přátele. Doufám, že malé není nic závažného. I když u malošků je to vždy na dvě věci. Jinak přesně , jak Andy psala je to patník. Diagnoza zněla zánět , který přešel v ekzém (v životě jsem nic takového neměla). takže mám mastičku a ditiaden v prášcích, ale ten se nehodí vůbec užívat. Včera ráno jsem si vzala půlku a nebyla jsem schopna nic udělat - pořád bych spala a taky , že jsem po obědě zdřímla. To se mám, že jo:))) Ale takové ty resty mě bohužel opět neutekly a věrně čekají. Zajímavý , že chlapy tak věrní nejsou?

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Jinak jasan,dodělané restíky:-)šití,žehlení.....takže nějaké váleníčko neexistovalo:-)Mám supr kolegyni,malá je nemocná,tak jsem jí volala ať mi veme tento týden ranní směny,že vemu odpolku,no ale nezvedala telefon,a na sms nareagovala,a pak ho vypla!supr kámoška,co?

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Jojo,četla jsem to,víš co ale nejlepší je nereagovat!a nečíst to.

Andy (Po, 15. 10. 2007 - 10:10)

Ahoj Monýs:))Jo, Sun najela na patník, ještě že ne někomu na paty:))Takže víkend pohodový a resty dodělaný? To jsi na tom stejně jako já!Na Vrbě číhají paraziti, kteří nás chtějí v nečekané chvíli napadnout, buďme ve střehu:))

Reklama

Přidat komentář