Reklama

Klubovna

Trocha poezie (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

Křečovité nelíbivé:)vidíš a o tom píšu.Každému se líbí něco jiného.Platí a snad je to jen pro děti,jsem zvyk na kritiku.Co by to bylo bez kritiky?:-)Mě se zase nelíbí to tvoje neveršování.Pokud budu chtít psát prózu napíši to v próze,to je o hodně lehčí.:-)

sun (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

Teď jsi mne dostal (zvlášť poslední verš) Pěkný, akorát bych řekla takové chvílemi temné (alespoň pro mne - i když i já mám teď takové temné období)a věřím, že jsou lidé, kteří to rádi čtou. Doufám, že nepíšeš jen o upírech, něco na zahnání chmur by tam nebylo?

Návštěvník (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

Krecovite, polopaticke a nasilne utvarene verse jak pro male deti.Za tohle ti nekdo plati?! :)))Sotva v noci hlavu ke spanku ulozim,na tebe, lasko upiri, hned pomyslim.Pomyslim na pohar lahodny krve teple,ktery sdilet chci s tebou, srdce me mile.Asi tak :))))

Eli (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

Něco veselejšího by nebylo ?

Jana (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

7-denní kurz nejen na hubnutí, ale i na posílení imunity, regenerace a vyčištění organismu + vitamíny. Můžete kouknout se: www.dieta-hubnuti.kvalitne.cz hezký den. :-)

Trocha poezie (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

Oprava:Drákulovo vyznánínemusí se to líbit,ale má to své čtenáře,celá sbírka o upírech.

Trocha poezie (Út, 16. 10. 2007 - 09:10)

Nevadí,že nic nenapíšeš.Každý umíme něco jinýho.A není to jen poezie,jsou to povídky a tak.A je pravda,že je to jen přivýdělek,ale slušnej.Drtákulovo vyznáníNapij se lásko,napij se ze mne,ať je tvé pití něžné a jemné.Svět ten se mění kolem nás,jen nám dvoum se zastavil čas.Dělej má lásko úsvit se blíží,líbej mne chutnej mne,sebe mi dej.Přichází ráno oči se klíží,drahá má dobrou noc ty mi přej.Hned jak se slunce uloží k spánku,budu tě chutnat při nočním vánku.Z poháru věčného našeho žití,budeme oba dva zas lačně píti.Na věky věků lásku svou máme,život si oba každou noc dáme.Napiš ty svůj názor:-)

sun (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Tak to gratuluji, v dnešní době se uživit poezií to musí dát zabrat. Já se omlouvám , ale asi nic tak duchaplnýho bych nezvládla.Jo a nezapomeň napsat svůj názor . A to myslím vážně , bez jízlivosti.:)

Trocha poezie (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Nic ve zlým ale já se s ní živím a to dost dobře.Slož něco,když jsi takový kritik.

sun (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Jo a problém mám viz. rubrika Manželství, takže jestli máš chuť můžeš se pobavit a můžeš radit jak je libo.:)))

sun (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Tak to je snad poprvé kdo na mě někdo složil takovýto jakýsi patvar básně. Nic ve zlým , ale poezií by jsi se neuživil:))))

Trocha poezie (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Podívej se na Vrbu,oni tam Andy drbů.Co je to to dnes za lidi,že v ní dobro nevidí.Když Andy zrovna nemůže,kdo z problémem ti pomůže?Řekni sun jaký problém tě tíží,snad má rada nás taky sblíží.

sun (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Eli : Nebude - podívej se na Vrbu. Věřím, že tu budeme mít za chvíli návštěvu. To bude veselo.

Eli (Út, 16. 10. 2007 - 08:10)

Ahojte. Sun, ty jsi ale hódně ranní ptáče. Jestli jsi tu báseň o hovně psal ty, Richarde, tak jsem se hned po ránu řádně zasmála. Fakt dost dobrý. Dík. Andy zatím nikde není, tak asi bude nuda.

Trocha poezie (Út, 16. 10. 2007 - 07:10)

Klubovna klubovnaAndy spadla do hovna.Když se z nich ven škrábala,hubu si v nich máchala.Hubu si umyla ve vodě vařící,ale zapoměla na hovno v palici.

sun (Út, 16. 10. 2007 - 05:10)

Takže to tak vypadá, že se to tu pěkně rozjelo - je to fajn.Andy - k tomu včerejšku, omlouvám se , přišla kolegyně, že už končíme. Tak jsem to nestihla dopsat. Jen tak trochu doplním: to,že celkem nechápu proč někdo nechce mít dítě , je asi tím, že my jsme to dítě nemohli mít a mě to stálo 5 let úsilí, chození po doktorech a také i když o tom se tak nemluví a neví nějaké peníze (celkem slušná sumička) a hlavně to stálo spoustu nervů . Ale podařilo se a takových lidí jako já tam byly spousty, někteří i takoví co ten zákrok podstupovali vícekrát. Mají můj obdiv. Byl tam pár - bezva lidi - manžel musel podstoupit dokonce operaci varlat (dokonce 2 x) , ale udělali to jen proto aby to dítě měli. Takže z mého hlediska říct: Nechci dítě - to nemohu komentovat , protože by to bylo na hádku. Beru důvody, že dodělává školu, zdravotní stav, ale pro své pohodlí a kariéru, nebo dokonce kvůli postavě - pro mne nepřijatelný argument.Richard : vítám tě v dámském klubu. Doufám, že nám neutečeš a nebudeš se zde nudit. Jo a taková poezie to není vůbec nic špatného pro ženy. Jen více.Eli: taky jsme ti mohly dát vědět. promiň.

rara (Út, 16. 10. 2007 - 01:10)

debil narcisista richard aby se nenamontoval vsude. venuj se ty svoji raaachel blbe a neskemrej vsude o prizen, ses potrebnej nebo co?

Richard (Po, 15. 10. 2007 - 17:10)

.....sorry.....

Mony (Po, 15. 10. 2007 - 16:10)

hmmm,tak to jsi mne zklamal....mé iluze jsou ty tam......Eli?

Richard (Po, 15. 10. 2007 - 16:10)

.....zuby mam zlute.vsak oci me jsou blankyt sam,jsem narkomem zivotnich kras.....Tedy kdyz zrovna nemam pribita kridla,necham vsechny nahlednout a zdarma.

Reklama

Přidat komentář