Reklama

AMWAY

Potenciální pro (Čt, 19. 10. 2006 - 17:10)

Díky za odpověď. Teď už jsem to možná trošku pochopil. Jenom se ještě hloupě zeptám co znamená reziduální příjem?
Měl bych představu "získávat penízky" dlouhodoběji a pokud možno zvětšovat jejich objem...

Marcela pro pot (Čt, 19. 10. 2006 - 15:10)

Většina lidí chápe toto podnikání jako dealerství. Tím se nedá dopracovat k reziduálnímu příjmu. A to je ta podstata, nabízíme příležitost, ne produkty, ty nakupujeme, neprodáváme.Budujeme týmy spokojených zákazníků, kteří nakupují ve svém obchodě se slevou a se zárukou 100%spokojenosti a za zvýhodněnou cenu.Říkáme o té příležitosti dalším lidem a ti, když jim to dá smysl,na základě kvalitních informací ,se k nám připojí. My lidi nepřemlouváme ,nepřesvědčujeme, ale dáváme možnost,aby se přesvědčili sami.Úspěch nemají jen v Americe.I v Čechách jsou již úspěšní lidé.Bohužel je hodně těch, kteří neuspějí,je to tím, že si to dělají po svém,nejsou ochotni se učit,a sklouznou do prodeje a končí.Prodávat se nikdo nemusí učit, ale získat pasivní příjmy a ty peníze,které Amway nabízí,je třeba stát se aktivním a něco se naučit.Máme skvělý učební program pro možnost osobního růstu,CD, knihy, semináře. Je to univerzita úspěchu.Je to opravdu obrovská šance!

potenciální pro (St, 18. 10. 2006 - 23:10)

Nikdo tady nepopírá, že mají v Americe úspěchy. Tak ať tady někdo všem kritikům na netu objektivně vysvětlí, jaký je smysl podnikání u firmy AMWAY a jakou má člověk možnost dalšího růstu? Jestli tomu dobře rozumím, stanu se dealerem produktů firmy AMWAY a buduji si porfolio svých podřízených prodejců?... nebo co vlastně nabízím...? Četl jsem knížku, poslouchal jsem kazety "maďarského" managera i p. Velebného, ale jaksi mě pořád unikal smysl toho všecho. Jediné, co jsem pochopil bylo, že musím oslovit všechny příbuzné, známé z práce, školy, atd...
Co přináši zisk v tomhle byznysu? Díky za korektní odpovědi.

Lena (St, 18. 10. 2006 - 22:10)

Snad omluvíte, ale nebudu s nikým polemizovat o smysluplnosti "šance zvané Amway", jen z nedostatku času a příležitosti prosím ZDE o nabídku spreje Pre Wash na mail len.zapletalova"seznam.cz. Prosím jen v oblasti olomoucka. Díky, mějte se co nejlépe, Léňa

Marcela (Út, 10. 10. 2006 - 22:10)

AMWAY je skutečná ŠANCE pro lidi ,kteří něco hledají,kteří chtějí být úspěšní.Šance pro ambiciozní a aktivní,kteří mají sny a cíle a jsou ochotni se učit a pracovat v týmu.Pište na milata"chello.cz

Tereza (Út, 10. 10. 2006 - 19:10)

Moc mě mrzí, že AMWAY kritizují ti, co sami nejsou ůspěšný.Vás všech, kteří AMWAY kritizují je mi líto, protože jste to asi moc nepochopily.Kdyby někdo z vás věděl jaké úspěchy mají v Americe s tímto bysnysem, hodně by se divil.I já znám osobně lidi, kteří nechodí do práce a AMWAY je jejich životní podnikání, které jim vydělává opravdu dost peněz.Znám i lidi, kteří vstoupily do AMWAY a pak zase vystoupily z důvody jejich neúspěchu, ale jejich neúspěch byl založen na tom, že neposlouchaly nebo nepoužívaly rady svých sponzorů.Také jsem slyšela, že ti, co vstoupily do AMWAY dřív, když to tu začínalo, měly výhodu, ale jak tohle může říct někdo, kdo to před těmi dvanácti lety neviděl.Prosím važte svoje názory, než něco řeknete nebo napíšete a radši se přesvěčte u někoho, kdo je déle zaregistrován(myslím někoho, aspoň dva roky zaregistrovaného).Děkuji, že si toto uvědomíte.

Lena (Út, 26. 9. 2006 - 15:09)

Vsude, kde je neco dobryho je i neco spatnyho.Kazdej kdo je uspesnej, nebo chce bejt uspesnej, musi mu v hlave trochu preskocit a neco obetovat a se spravnym zapalenim jde s Amway dosahnout velkejch vysledku.Spolupracovat s Amway jsou penize lezici na zemi jen se je naucit sebrat...

Pro Amy (Pá, 22. 9. 2006 - 21:09)

Ty jsi asi člověk "typicky českej",který kritizuje a je neschopný. Úspěšný člověk se chová jinak. Je mi tě líto,ale je to tvá volba.

Amy (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Lidi je to marný. Amwayáci budou mlít to svý pořád dokola, jsou jako plíseň. Akorát že je to jedno pač ostatní lidi ty jejich obraty a výmluvy proč je Amway dobrej nezajímaj. Amway má hodně příznivců, ale díky tomu svýmu stylu prodeje taky hodně odpůrců. A zajímavý je že jiný opravdu dobrý firmy jako Estee Lauder,Nina Ricci, La roche posay,Proctor and Gamble nikdo nekritizuje. Když lidi jejich výrobky nechtěj tak si je prostě nekoupěj ale nejsou proti tý firmě zaujatý!!!

taky AMWAYák (Pá, 22. 9. 2006 - 14:09)

Tak pozor AMWAY není žádná pyramida. Dealeři berou pouze rozdíl mezi VOC a MOC + případné prémie z obratu. To je přece běžné v každém obchodě. Z čeho asi tak žije TESCO? KAUFLAND aj. I ten poslední hospodký má marži z rodílu nákupu a prodeje.

taky AMWAYák (Pá, 22. 9. 2006 - 14:09)

Reaguji jako Ty na předchozí příspěvek. Nepřipadáš si jako v nejbohatším státě světa, kde žijí nejbohatší lidi? Peněz mají asi dost, protože chceš-li jim nabídnout něco výhodnějšího, razantně kategoricky odmítnou, že to jejich jim stačí. O zaregistrování ani nemluvě, protože tam se totiž musí PRACOVAT.
Pozn. pro ostatní: Ne vše od AMWAY je nejlepší, ale to ani netvrdíme!

Amwayák (Čt, 21. 9. 2006 - 18:09)

Předch. pčíspěvěk, ty jseš ale omezenej, až to bolí...:-) duševní chudáku.. je mi tě líto. :-)

Návštěvník (Čt, 21. 9. 2006 - 17:09)

tak to bych chtěl tu vaši sekeru vidět.je fakt že tenhle typ obchodu dělají lidi.je fakt že někteří lidi jsou mimo,ale co s nima chcete dělat.zabít je???házet vše do jednoho pytle se nevyplácí

Marcela (Čt, 21. 9. 2006 - 17:09)

Vždycky záleží na tom,s jakými lidmi spolupracuješ.Můžeš mít sebelepší systém.

Bodeguita (Čt, 21. 9. 2006 - 17:09)

Znám lepsi system nez jakým funguje
Amway ale taky to mají hezky propracovaný!!

PRO: HED

Marcela (Čt, 21. 9. 2006 - 14:09)

V případě členství zhruba 30% nižší, než doporučená maloobchodní cena.Já se třeba orientuji na budování sítě zákazníků se slevou ,to znamená registruji lidi,kteří chtějí nakupovat se slevou,nebo ty kteří chtějí budovat i síť a profitovat z nákupů.Po celém světě,je to mezinárodní obchod.

Anny (Čt, 21. 9. 2006 - 10:09)

Můžete mi prosím napsat,jaká je pak sleva pro zaregistrované členy z původní částky?Díky

Pro Amy (Čt, 21. 9. 2006 - 10:09)

Velmi "inteligentní" ,ty potřebuješ "vymejt" mozek jako první!!!

Amy (Čt, 21. 9. 2006 - 03:09)

Vy Amwayáci nechápete že lidem nevadí cena výrobků, ale to jakym vtíravym způsobem se prodávají. Dealeři jsou jak magnetofonovej pásek, pořád melou dokola a vymejvaj lidem mozky. Jen mi zazvoňte u dveří,manžel má pěknou sekyru. Ještě bych řekla ČESKÝ CHYTRÝ ČLOVĚK SI VŽDY KOUPÍ JEN TO CO CHCE,NIKDY CO MU VNUTÍ NĚJAKEJ ŘITILEZEC.

Hed (St, 20. 9. 2006 - 16:09)

Kdysi jsem byla velice negativní ohledně Amway, ale dohledala jsem fakta, která jasně říkají, že jak výrobky, tak systém je prostě geniální. Praha - tel: 724 332 496

Reklama

Přidat komentář