Reklama

AMWAY

Richard (Po, 15. 1. 2007 - 19:01)

.....devcata ja bych Vam ty "trouby" umyl?!

Veronika (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Pokud má někdo zájem o jakékoli výrobky...či informace jak se napojit na systém(Vysočina)kontaktujte prosím na Vargova.veronika"seznam.cz.Možnost objednání na www.amway.cz (v řádku host ID napište e-nikol)Přeji všem krásný den...

Veronika (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Ahoj, můžu se zeptat odkud jsi? Tvůj příspěvěk do diskuze mne zaujal a ráda bych si s tebou o tom popvídala...Ne nechci tě do ničeho nutit jen...Přesně tyhle pocity jsem měla když jsem začínala - a není to zas tak dlouho...Otáčí se mi život k lepšímu...díky amway..pokud budeš chtít napiš na Vargova.veronika"seznam.cz

Helena (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Diky za nabidky,kamaradka mi taky tvrdi,ze to troubu myje super.Jinak jsem z Benesovska u Prahy.Ale snad to jde i poslat?!

Veronika (Po, 15. 1. 2007 - 16:01)

Pokud chceš můžu ti nabýdnout báječný přípravek na mytí trouby. Natřeš a za půl hodiny jen setřeš...Skvělá věc...Vargova.veronika"seznam.cz(humpolec)

Návštěvník (Po, 15. 1. 2007 - 15:01)

Jdete do prdele

Návštěvník (Po, 15. 1. 2007 - 15:01)

Pokud jste z okolí Zlína nebo Uh. Hradiště, napište na brigitah"seznam.cz, poradím. Přípravek existuje a zákazníci si ho chválí.

Helena (So, 13. 1. 2007 - 17:01)

Ja shanim neco,co perfektne cisti troubu u sporaku.Pry Amway je takovy,mate nekdo zkusenosti s timto pripravkem?Nechci zase kupovat neco,co nepomuze.Urcite nechci troubu drhnout rucne.

Návštěvník (So, 13. 1. 2007 - 02:01)

police, můžeš ten svůj příspěvek nějak upřesnit! Nějak mi to nedává smysl ...

police (Čt, 11. 1. 2007 - 20:01)

podívejte se na "střihorukýho edwarda" a amway, jaká super jela ve státech.

Návštěvník (St, 10. 1. 2007 - 17:01)

Vzhůru k lepším zítřkům, "dobrý obchode"

Marcela (St, 10. 1. 2007 - 16:01)

Nakupuji to,co bych stejně nakupovala a Amway mi za to platí. A říkám o tom dalším lidem.To může každý. Když chce ale někdo velké peníze,potom musí investovat do svého vzdělání.Velké peníze nejsou zadarmo.
Ale funguje to a já jsem moc ráda, že jsem tuto příležitost potkala.

klara (Út, 9. 1. 2007 - 21:01)

Ja za sebe muzu napsat jen to,ze jsem spokojeny zakaznik.

Návštěvník (Út, 9. 1. 2007 - 02:01)

Byla jsem také seznámena prvotně. Ani jsem do toho nešla, tušila jsem, že není lehké shánět lidi, zvlášť v určitých regionech. Jsou tam některé zajímavé produkty, ale jak člověk honí body, určitě nakupuje i to, co zrovna moc nepotřebuje! Já si ráda něco koupím po internetu, ale zboží raději vidím ve skutečnosti, kde je mohu porovnávat, případně osahat a vyzkoušet ... mohu porovnat více výrobců.
Zkrátka není to pro každého!

Mc royal (Po, 8. 1. 2007 - 22:01)

nevim,AMWAY jsem zkusil a zjistil jsem že kvůli tomu víc prodělám než vydělám..účty za telefon,ty jejich cd,knihy,kazety který jsou nutný,nafta do auta,věčný sezení někde-kde se taky něco málo pokaždý utratilo..je to těžký se v tom rozjet..Získal jsem pod sebe lidi a ty náhle po měsíci z toho odešli,body šli do háje a vše znova...prostě vopruz

dobrý obchod (Pá, 5. 1. 2007 - 01:01)

kdyby celá republika jela důsledně v AMWAY tak už jsme dávno bohatší a spokojenější národ než Švýcarsko, protože zákazníci by nesmírně ušetřili a prodejci by nesmírně vydělali.....ten systém nemá chybu .... rentabilnější systém nikdo na světě v celé historii nevymyslel. Věřte v AMWAY a bude nám všem lépe a radostněji.

IM_cookie=true (St, 22. 11. 2006 - 14:11)

????????????????

Návštěvník (St, 22. 11. 2006 - 14:11)

????????????????

inzerát (St, 22. 11. 2006 - 12:11)

vyměním invalidní důchod za zcela zdravou nohu, na níž se mi podepsal oficiální zdravotní systém

Marcela (Út, 21. 11. 2006 - 14:11)

Vánoce se blíží.Vybírejte a objednávejte na WWW.amway.cz heslo:milmar Mimopražským zašlu na dobírku.Chcete více info? 286882781

Reklama

Přidat komentář