Reklama

Diagnostika a odstraňování těžkých kovů z organismu

Není jednoduché lokalizovat skládky těžkých kovů v těle žijícího pacienta, poněvadž většina vědeckých výzkumů je založena na odnětí tkáně a následném zkoumání pomocí mikroskopu.

Nejelegantnější, vhodná a snadno naučitelná je metoda Dr. Yoshiaki Omury založená na rezonančním fenoménu mezi identickými substancemi: také jeho bi-digitální O-Ring Test a Autonomní Regulační-Diagnostika jsou rozšířením normálního fyzického vyšetření, jenž je prováděno bez použití jakéhokoliv nástroje. Rezonanční fenomén je velmi spolehlivý diagnostický nástroj a umožňuje nám nejen zjistit kde a jaký kov se v těle nachází, ale pomáhá nám také předpovědět, která detoxikační substance, jež má za úkol odstranit kov z konkrétního regionu, je ta nejvhodnější. 


Nejčastěji nalezené kovy jsou: rtuť, olovo, hliník a kadmium.

 

Z detoxikačních látek jsou tyto používány nejčastěji: DMPS, DMSA, Captomer, D-Penicillamine, i.v. vitamíny C, i.v. Glutation, Pleo Chelate, DL -Methionin (Redoxal), Aminokyseliny, Chlorella pyrenoidosa, Chitosan, aktivní uhlí, koriandr. Sám jsem vyvinul ne-biochemické cesty, které v sobě zahrnují elektro mobilizaci (elektro - block), uvolňování za použití rtuťových výbojek.

 

Léčebný postup musí proto zohledňovat předchozí pozorování pacienta, a musí dále obsahovat následující kroky:

1. Diagnóza místa uložení toxického kovu

2. Přesná diagnóza druhu kovu

3. Určení nejvhodnější a nejméně toxické látky schopné vyvést z těla jedovatý kov

4. Určení jiných vhodných podpůrných metod a látek (např. léky podporující funkci ledvin, látky k ochraně krve jako např. česnek nebo vitamíny E, látky podporující fekální absorbci a následné vyloučení uvolněné rtuti)

5. Diagnóza sekundárních infekcí

6. Určení vhodné léčby antibiotiky (antibiotika, antimykotika, virostatika, Enderleinovy přípravky, ozonová terapie etc.)

7. Pečlivé pozorování pacienta od návštěvy k návštěvě, za účelem předejití komplikací nejčastěji způsobených ucpanými čistícími cestami. 

8. Tímto postupem se zdravotní stav mnoha chronicky nemocných pacientů zlepší a to i u takových, u nichž byly předešlé terapie bezúspěšné. Nebo se tito úplně uzdraví.


Vyvinul jsem techniku Bio-Feedback-Psychoterapie, nesoucí jméno Psycho-Kinesiologie (PK). Jádro tohoto postupu je "dialog s podvědomím". K dosažení vstupu do komunikace může být použit jakýkoliv druh Bio-Feedback techniky (svalový test, elektroakupunktura, biofeedback mozkových vln atd.). Tato technika usiluje o odkrytí a následnou práci s nevyřešenými traumatickými událostmi z naší minulosti. S tímto materiálem je dále pracováno tak, aby jak pro pacienta/pacientku tak i jeho/její rodinu mohlo nastat uzdravení. Obsah této metody je zpracován ve skriptech PK I a PK II a na videu vydaném ve vydavatelství Bauer-Verlag Freiburg, a u INK (PK semináře). 

 

Ještě jednou - pacienti, kteří minimálně nebo vůbec nereagovali na předchozí léčbu s vhodně vybranými látkami Dr. Enderleina, dramaticky reagovali až po PK-terapii. Při této léčbě je pracováno s emočním materiálem a tím jsou překonány omezující myšlenkové bariéry. Dále dochází k uzdravení mezi žijícími a zemřelými rodinnými příslušníky. A skutečně, biochemické parametry, následné měření bio-pole, ale i pH tkáně a krve, osmolalita, vodivost, ale i hormonální status, minerální status atd. pohybují směrem k normálu. Výsledky jsou často zarážející.

 

Reklama

"Model nemoci", který vyplývá z tohoto pozorování, vypadá asi takto:
 

Symptom je to, co je viditelné nebo zřejmé, a představuje všeobecně důvod, že jsme pacientem vyhledáni. V takových případech najdeme velmi často chronické infekční onemocnění. Za touto infekcí najdeme změněné prostředí a přítomnost toxických kovů. Pod tímto toxickým kovem najdeme důvod, proč se vůbec v těle nalézá, proč je uložen právě na tom kterém místě a proč je to právě ten který kov. Tento proces je vytvořen a řízen naším podvědomím a dále určen dobou uskutečnění a závažností nevyřešeného psycho-emocionálního traumata.

 

Léčba potom vypadá velmi jednoduše:

1. pomoz pacientovi vyjasnit jeho emocionální blokády

2. podej vhodný Enderleinův prostředek

3. poskytni vhodný detoxikační prostředek

 

Pokud je tato cesta následována, stačí všeobecně ty nejdůležitější Enderleinovy prostředky k tomu, abychom pacienta dostali ze stavu chronického onemocnění do stavu uzdravení. 

Zde ještě malý seznam:

Notakehl, Pefrakehl, Fortakehl, Quentakehl při akutních onemocněních

Utilin, Utilin S, Latensin, Recarcin, Arthrokehlan A, a Sanukehl Cand při chronických onemocněních

Na test reagují obvykle buďto Nigersan nebo Mucokehl při dlouhodobé léčbě brzy po začátku terapie.

 

Díky této metodě nebude mnoho jiných, komplikovaných, invazivních a často velmi drahých metod potřeba. Kde se nám zdá, že Enderleinovy prostředky neúčinkují, působí přesto silně, předpovídatelně a efektivně. Počet léčiv, které lékař nebo léčitel ve své praxi potřebuje je minimální. Čas léčby je dramaticky zkrácen a kvóta úspěšnosti je vysoká. 


Zdroj: Dietrich Klinghardt, MD, Ph.D., Seattle, Washington, USA - Z "Hier & Jetzt" č. 2/2000 časopis Institutu neurobiologie podle Dr. Klinghardta

 

Reklama

Komentáře

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 07:01)
Co je to za bláboly? Jen pár obecných keců a nic konkrétního. Rezonanční fenomén mezi identickými substancemi, bi-digitální O-Ring Test a Autonomní Regulační Diagnostika, to může zbaštit jenom naprostý hlupák.
Jůahele (St, 7. 1. 2009 - 11:01)
Ahoj Formole!
Návštěvník (St, 10. 6. 2009 - 20:06)
Dobrý den,
rád bych věděl, zda v Čechách někdo provádí terapii Dr. Klinghardta? Děkuji!
Ivan (Po, 22. 9. 2014 - 18:09)
TAdy se daji koupit kvalitni domaci testy na tezke kovy prakticky v cemkoliv..fuunguje to..www.vitox.eu
! (Po, 22. 9. 2014 - 20:09)
Veškerou diagnostiku i terapii provádí Dr. Voštěp.
Hana Hol. (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)
Děkuji za moc zajímavý článek.
Reklama