Reklama

Rýma a vykašlávání při detoxikaci organismu

Jakmile tělo začne čistit svůj lymfatický systém, do očistného procesu se aktivně zapojí dutiny, plíce a většina ostatních tělesných tkání. Nezastavujte tento přirozený proces! Je to jediný správný způsob, jak zlepšit funkčnost buněk a zahájit regeneraci vašeho těla.

Zpočátku budete pozorovat, jak vám z těla vychází spousta hlenu. Tento hlen může být čirý, žlutý, zelený, ba dokonce hnědý nebo černý. Občas v něm můžete spatřit i krev. Nepropadejte panice. Tato krev už tam nějakou dobu je. Nahromaděný hlen je kyselý a může vyvolat zánět a krvácení tkání. Mohou se objevit silné bolesti krku. Jsou způsobeny tím, že hlen a toxiny se snaží dostat ven ze tkání. Nejlepší je neužívat žádné kapky proti kašli. Musíte-li, užívejte jen přírodní kapky.


Účinky čistícího procesu mohou sahat od mírných (vlhký nos a slabý kašel) po velice prudké, se silným vykašláváním hlenu z průdušek a plic. Tyto důkladné čistící procesy mohou být nepříjemné a někdy i děsivé. Avšak věřte, že tělo ví, co dělá.


Tělo bude vylučovat jakýmkoli otvorem, jenž se mu k tomu bude hodit, včetně kůže, uší, nosu,úst, ledvin a střev. Pokud detoxikujete moc rychle a jste silně toxičtí, může tělo dokonce vytvořit v kůži prasklinu a vyloučit toxiny tudy. 


Například jedna pacientka detoxikovala tak rychle, že se jí otevřela kůže nad pupkem a vyhřezl malý tumor. Totéž jsem viděl u detoxikujících kvadruplegiků, kteří byli plní toxinů, protože se nemohli pohybovat.


Můžete také pociťovat bolesti v celém těle. Relaxujte. Nebudete-li energií plýtvat, vaše tělo se samo důkladně pročistí. Mějte radost z těchto "léčebných" neboli "očistných" procesů. Jsou pro vaše zdraví nezbytné. Někdy to může trvat i několik měsíců, než tělo začne takto reagovat. Hlavně nepřestávejte s detoxikací.


Mnoho lidí v sobě nahromadilo síru z různých léků, která působí jako největší brzda lym-fatického systému. Tato síra musí pryč z vašich tkání, aby lymfatický systém mohl efektivně fungovat. Protože lymfa je médiem pro přenos imunitních buněk a kanalizačním systémem napojeným na každou buňku v těle, je nesmírně důležité udržet tento systém aktivní. Buďte trpěliví a vytrvalí. Až pocítíte, jak vaším očištěným tělem proudí životní síla, poznáte, že detoxikace měla smysl.


Detoxikujte vždy, když potřebujete zvýšit energii a alkalizovat tělo. Dovolte tělu, aby se čistilo samo.


Zdroj: Robert S. Morse - Zázračná detoxikace, nakladatelství Eminent

Reklama
Reklama

Komentáře

Ilona Záluská (Pá, 9. 10. 2009 - 07:10)
Dobrý den,
děkuji za Vaše příspěvky o zdraví.
Jsou opravdu originální a vždy mě dodají energii, poučení a nastartování do nového dne. Děškuji I.Z.
bea (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)
před několika lety jsem se rozhodla něco udělat s celulitidou (v jarním období), začala jsem s masáží ráno ve vaně, pěkně sednout a masírovat v teplé vodě, potom natřít krémem a tak. bohužel asi jsem rozproudila lymfu tak dokonale, že od té doby mám problémy se zdravím, jako bych si narušila imunitu. "usazeniny" z lymfy na nohou se mi asi dostaly do oběhu a já nedokonalou detoxikací se jich nezbavila, jen si je roznesla do organismu. tím chci jen říct, že detoxikace se musí provádět komplexně, nejlíp si na to vzít pár dní klidu a držet přitom pitný režim a nějakou dietu, třeba se i vypotit a spojit to s klystýrem nebo hladovkou
Jana (Pá, 22. 3. 2013 - 16:03)
dobrý den, mám problém měla sem tři týdny chřipku měla sem zelený hlen při vykašlávání ale ted se mi objevil černý hlen při smrkání z nosu trochu mě to vyděsilo prosila bych o radu. Děkuji
Magda (Po, 6. 10. 2014 - 19:10)
Dobrý den,
děkuji za Vaše...Hrůza - rýma u malého dítěte i u toho odrostlého je prostě katastrofa. Ne jen, že se nevyspí nikdo - ani manžel ani já, ale toho kňourání, sípání, kašlání. Ach jo. A přitom víte, že pomůže odsávačka? Ale proč byste ji měli používat výjimečně taky? Že si můžete doma vyrobit zadarmo vlastní inhalátor a po čem se vašemu dítěti alespoň na půlku noci uleví? Přečtěte si o tom tady: www.erada.cz/?p=1259 . Anebo že naprostá bomba v boji s rýmou pro malé i velké jsou cibulové pytlíčky?
visnery (St, 27. 1. 2010 - 07:01)
Před pár dny jsem podstoupila jednoduchou detoxikaci střev a jater. Mohu vsem doporucit. Bez prasku a podivnych veci z obchodu nebo internetu :)
Sepsala jsem vsechny postupy dukladne na svuj blog, tady je odkaz, koho detox zajima. neni to zadna reklama, snazim se pomoc :)
http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=1432
Reklama