Reklama

Jak na kosmetické problémy s Manuka Doctor

Kosmetika Manuka Doctor kombinuje ve svým přípravcích účinné látky z včelího úlu, 24-karátové zlato a vzácné rostlinné extrakty. Přírodní receptury oddalují stárnutí pleti, regenerují kožní buňky a pomáhají s korekcí různých kosmetických vad.

Jak hlavní účinné složky kosmetiky Manuka Doctor působí?

Manukový med

  • Pozitivně působí na problematickou a zanícenou pokožku:
    Manukový med dělá divy u poškozené kůže díky jeho přírodním antibakteriálním vlastnostem. Je to také silný protizánětlivý prostředek, takže zklidňuje zanícenou pleť a podporuje hojení. Pomáhá vyrovnávat pH pleti a obsahuje aminokyseliny, které odstraňují odumřelé kožní buňky a pomáhají udržovat čisté póry.
  • Působí proti stárnutí: Bylo prokázáno, že manukový med zvyšuje zasíťování kolagenu a podporuje strukturální růst kolagenu v kožních buňkách. A protože aminokyseliny jsou stavebními kameny kolagenu, tak také chrání kolagen. Zdravý kolagen znamená zdravou, pevnou a mladistvě vypadající pleť.
  • Hydratuje pleť: Manukový med je přírodní zvlhčovač, který dodává vlhkost do kůže. Hydratace pomáhá k dalšímu zvýšení pružnosti pleti, k regeneraci buněk pokožky a podporuje hojení.

24- karátové zlato

Jemný zlatý třpyt vytvořený pravým 24-karátovým zlatem lehce osvětluje pokožku, aby zvýraznil kontury obličeje a poskytl hedvábný lesk. A nejen to!  24- karátové zlato je také známé pro své anti-aging vlastnosti. Suchost pokožky je jednou z hlavních příčin stárnutí a 24-karátové zlato pomáhá uzamykat vlhkost v pleti.  Dále udržuje pokožku pevnou tím, že chrání kolagen a inhibuje rozklad elastinu.

Reklama

Čištěný včelí jed

Výzkumem čištěného včelího jedu se prokázalo, že tato silná kombinace enzymů, peptidů a aminokyselin funguje na všech úrovních pokožky a podporuje přirozeně se vyskytující buněčnou regeneraci, zvyšuje tvorbu kolagenu, zabraňuje poškození sluncem a urychluje obnovu poškozených kožních buněk. V místě aplikace dochází k zvýšenému prokrvení a obnově buněk. To vede k vyhlazování vrásek a omlazení pleti. Jed je získáván k včelám šetrným způsobem.

Vzácné rostlinné oleje (mandlový, arganový, slunečnicový, jojobový, marolový, klikvový, šípkový, sezamový, olej ze semen baobabu):

Tyto lehké zkrášlující oleje vyživuj, udržují vlhkost a pomáhají znovu získat pružnost a pevnost pleti. Kůže je hedvábně jemná, více hydratovaná a rozzářená.

Crystal Tears
Omlazující Crystal Tears je vzácný olej ze stromu Pistacia lentiscus, který aktivuje protein schopný zpomalit stárnutí v přípravcích řady Drops of Crytal. Pokožka je pevnější, propnutější a obličejové kontury jsou vyhlazené. Společně s čištěným včelím jedem (PBV ™) a manukovým medem je ideální kombinací pro mladší vzhled.

Dále kosmetické přípravky Manuka Doctor obsahují: jíl, mateří kašičku, kyselinu hyaluronovou, bylinné extrakty, vitamíny…
 

Který kosmetický přípravek Manuka Doctor je vhodný na konkrétní kosmetický problém?

Pupínky, akné:  

 

Skvrny, jizvy po akné na obličeji:

 

Nečistá pleť, pleť vystavovaná nečistému prostředí:

 

Mastná pleť:

 

Suchá pleť

 

Začervenalá pleť,  podrážděná pleť, rosacea - růžovka

 

Bledá pleť

 

Unavená, zašedlá, matná pleť

 

Nerovnoměrný tón pleti a vrásky:

 

Tmavé skvrny na obličeji:

 

Vrásky

 

Tmavé kruhy pod očima

 

Ochablá, povislá pleť:

 

Svědivá suchá kůže:

 

Celulitida

 

Suché, oteklé, rozpraskané nohy

 

Suchá kůže na rukou, slabé, lámavé nehty

 

Suché, popraskané rty, opary

 

Infekce:

 

Krvácení dásní:

 

Reklama

Komentáře

Default User Image
Linda (So, 2. 12. 2023 - 08:12)

skvělá kosmetika - nejvíce mi pomohlo pleťové sérum Apiclear

Reklama