Reklama

Manuka Doctor - Klinicky zdokumentované výsledky omlazení pleti

Oceněná řada péče o pleť ApiRefine od Manuka Doctor nabízí okamžitou a dlouhodobou péči o pleť pro viditelně jasnější, pevnější a mladší pokožku.

Vylepšené receptury s okamžitě působícími anti-anging přísadami poskytují zlepšení pleti přesně tam, kde je to potřeba.

Mnoho přípravků péče o opleť od Manuka Doctor obsahuje pokožku vypínající čistěný včelí jed (PBV (TM)) a hydratační novorozélandský manukový med, známý svými silnými vlastnostmi, které zpomalují stárnutí.

Můžete se spolehnout na přírodou inspirované receptury, z nichž mnohé byly důkladně klinicky testovány a bylo dokázáno, že přinášejí skutečné výsledky.

Podívejte se na recenze od zákazníků, osobností, kosmetických blogerů a insiderů, kteří též pějí  chválu.

Reklama

Dopřejte své pokožce trochu luxusu každý den.

Iluzionistická maska Rapid Lift maskuje a propíná unavenou pokožku a současně snižuje výskyt vrásek během pouhých deseti minut po aplikaci. Perfektní pro pokožku, která potřebuje “pick-me-up“ (propnutí) nebo okamžitou podporu. Vytváří krásně hladký povrch připravený pro nanesení make-upu, přičemž minimalizuje vzhled pórů a jemných vrásek a zřetelně zvyšuje vaše přirozené vyzařování během několika minut. Stačí, když použijete tento facelift v nádobě, budete dokonale připraveni na “červený koberec“!

    “Bylo to opravdu okamžité - po 10 minutách to bylo neuvěřitelné wow! Moje kůže byla více zářící, zdravější a 100% svěžejší. Jsem trochu závislá na účincích.“
Hannah Parkin, S Yorks

    Klinicky ověřeno - Během pouhých deseti minut se pokožka jeví jako plnější a pevnější, jako by byla zvednutá.
    Klinicky prokázáno, že snižuje hloubku vrásek během pouhých 15 minut.
    Klinicky prokázané vyhlazení pokožky a sjednocení tónu po jedné aplikaci.

ApiRefine Illusionist Rapid Lift Mask - Výsledky klinických studií

Kontrolovaná laboratorní kosmetická studie

Průměrný věk účastníků - 46,9 let

Hladkost pokožky (stanovení drsnosti kůže pomocí PRIMOS 5.7 high-res) -15 minut po aplikaci bylo pozorováno zvýšení hladkosti pokožky u 87% dobrovolníků.

Hloubka vrásek (určení hloubky vrásek pomocí metody PRIMOS 5.7 high res) - Pozitivní účinek byl zjištěn u 83% účastníků studie s průměrným snížením hloubky vrásek o 7% po 15 minutách od aplikace.

Subjektivní hodnocení (dotazník)

10 minut po jediné aplikaci potvrdila velká většina subjektů zřetelný zpevňující účinek.

Jak je vidět v časopise Daily Mail, Daily Mirror, časopis Reveal se super fanoušky naší řady včetně Katie Piper a Jess Wright.

    “Já absolutně miluji  tuto masku na obličej, protože doslova během minut dodává unavené pokožce okamžitou podporu. Vždy používám tuto masku na noc před velkým večerním vystoupením.“
Jess Wrightová

    “Ráda používám Illusionist Rapid Lift Mask k propnutí, když moje kůže vypadá opravdu nudně. Skutečně ji doporučuji“
Shaaanxo (Nový Zéland Instagram / beauty bloggerka)

To je tajná zbraň pro zvýraznění obrysů obličeje a zdokonalení pleti! Toto sérum zvyšuje zářivost a poskytuje okamžitý rozjasňovací efekt s malými částicemi odrážejícími světlo. Vytváří dokonalost pokožky, zesvětluje tón pleti a vypíná povrch kůže, aby zlepšilo vzhled nedokonalostí pokožky a vrásek.  Obsahuje nejnovější ingredience vyhlazují jemné vrásky za pouhých pět minut, takže pleť je hladší a hydratovaná.

Radiance Serum lze aplikovat pod normální hydratační krémy a make-up, nebo použít navrch, abyste vyzdvihli konkrétní oblasti. Aplikujte bodově na čelo, spánky, lícní kosti a nad rty a rozetřete rovnoměrně po celé ploše směrem nahoru, aby se dosáhlo plného zářivého efektu.

    Klinicky ověřeno - během pouhých 15 minut se vrásky zmírňujíí, pokožka je pociťována jako pevnější a mladší
    Klinicky dokázalo, že zvyšuje pevnost a pružnost pokožky za čtyři týdny
    Klinicky prokázáno, že zvyšuje hydrataci pokožky, 100% souhlasí!

ApiRefine Radiance Serum - Výsledky klinických studií

Kontrolovaná laboratorní kosmetická studie

Průměrný věk účastníků - 48,2 let

Hydratace pokožky (stanovení hydratace kůže s korneometrem MPA 5 CPU) Po 28 dnech použití bylo pozorováno průměrné zvýšení hydratace kůže o 45% a pozitivní účinek testovaného přípravku u 100% dobrovolníků.

Pevnost a elasticita (určení pevnosti a elasticity pokožky Cutometrem MPA 580) Po 28 dnech používání byl pozorován průměrný nárůst pevnosti o 18% a elasticity o 11% a pozitivní účinek testovaného produktu byl zjištěn u 97 % (pevnost a elasticita) dobrovolníků.

Hladkost pokožky (stanovení drsnosti kůže pomocí metody PRIMOS 5.7 high-res) Statisticky významné zvýšení hladkosti pokožky při běžném používání. Po 28 dnech byl zjištěn pozitivní účinek přípravku u 93% účastníků.

    “Je to moje nezbytnost v kabelce. Můžete ji použít pod nebo nad svůj make-up, kdy pomáhá rozzářit pleť“
Caroline Flack, časopis Bella

    “Jsem tímto sérem velmi nadšena nejen že je dostupné, ale toto sérum funguje úžasně na mé pokožce. Lidé si mysleli, že jsem o 13 let mladší “
Beatrix, věk 31-40 let
 

Řada ApiRefine zahrnuje i další klinicky testované produkty, všechny s účinnými ingrediencemi pro zdokonalování pokožky
 

Nejprodávanější zvýrazňovač rtů s včelím jedem.  Vyzkoušejte pocit plnícího propnutí. Tento hluboce zvláčňující přípravek rychle působící, intenzivně hydratuje a má jemnou vůni máty peprné.

    Klinicky se prokázalo, že zvyšuje objem rtů za pouhých 5 minut.
    Intenzivně zvlhčující. Nabízí 24 hodinovou hydrataci.

Aktivujte omlazení obohacenou fúzí vznešených olejů, nejvýkonnějších ingrediencí z úlu a rostlinných kmenových buněk, které bojují proti známkám stárnutí, zanechávají pokožku hladkou, luxusně vyživovanou a nádherně obnovenou.

    Klinicky ověřeno, že po jedné aplikaci se pokožka cítí pevnější, jasnější a hedvábně hladká.
    Klinicky prokázáno, že po 28 dnech se pokožka jeví jako plná, pevnější, mladší a jemné vrásky jsou vyhlazené.

Manuka Doctor přísně dbá na to, aby bylo zajištěno, že včely nebudou poškozeny v procesu sběru medu ani jedu.

 

Manuka Doctor můžete zakoupit na 001shop.cz

 

Reklama

Komentáře

Misa (Ne, 30. 10. 2022 - 17:10)
používam veganskou kosmetiku, poslední dobou olejíčky a sera s kyselinou salicilovou a plet mám jemnou, zářivou
L. (Ne, 30. 10. 2022 - 20:10)
Vyzkoušeli jste někdo tu Manuka kosmetiku? Snažila jsem se získat vzorky, bohužel se nepodařilo. Jde mi hlavně o to, zda není parfemovaná a vhodná na citlivou pleť.
Monika (Út, 7. 2. 2023 - 11:02)
Na citlivou plet je vhodná hlavně řada anti-redness a pak výrobky bez včelího jedu - např. manukové oleje -normalizační (pro mastnou pleť), revitalizační (pro suchou a zralou pleť) a rozjasňující pro pleť s pigmentovými skvrnami a nerovnoměrným zabarvením pleti. Viz. https://www.001shop.cz/znacka-manuka-doctor-manukove-oleje/ Též výrobky s 24 karátovým zlatem jsou bez včelího jedu a vhodné i pro citlivou pleť.
Reklama