Reklama

Psychika a zdraví orgánů

Smutek, žal, deprese, neklid, vztek, netrpělivost, cynismus a další psychické rozlady mohou mít příčinu v oslabení vnitřních orgánů. Lékař tradiční čínské medicíny dokáže podle psychických potíží pacienta určit, které orgány mají oslabenou funkci.

Projevy oslabení energetické dráhy plic a tlustého střeva:
smutek a žal, úzkost, emoční otupělost, deprese, melancholie, sebepodceňování, zíváním, nervozita, mluvení ze spánku, děsivé sny, nespavost.
Bioinformační přípravek Baktevir harmonizuje dráhu plic a tlustého střeva a s tím spojené psychické problémy.

Projevy oslabení energetické dráhy jater a žlučníku:
výbuchy zuřivosti, impulzivní jednání, vztek, pocit slabého sebeovládání, zvýšená podrážděností, přecitlivělost na hluk nebo na silné vůně a chuti, nepružné myšlení, nevyrovnané chování, přílišné plánování, zvýšená pozornost vůči detailům (puntíčkářství), chronická nespokojenost, zamlžené myšlení, netrpělivost, ustavičná vznětlivost.
Bioinformační přípravek Detoxin harmonizuje dráhu jater a žlučníku a s tím spojené psychické problémy.

Projevy oslabení energetické dráhy ledvin a močového měchýře:
strach, fobie, deprese, bázlivost, nesmělost, váhavost, nerozhodnost, stydlivost, neklid, vztahovačnost, netrpělivost, cynismus, pocity beznaděje, nedbalost, bezohlednost, lehkovážnost, hyperaktivita CNS, neschopnost se uvolnit, averze k zimě.
Bioinformační přípravekDiocel harmonizuje dráhu ledvin a močového měchýře a s tím spojené psychické problémy.

Projevy oslabení energetické dráhy početí a tří zářičů:
plačtivost, emoční labilita, tréma, nervozita, slabá vůle, sebelítost, nesoustředěnost, obtížná adaptace na prostředí, přílišná starostlivost, pomlouvání druhých, pomalé myšlení, poruchy paměti a smutku.
Bioinformační přípravek Estrozin harmonizuje dráhu početí a tří zářičů a s tím spojené psychické problémy.

Reklama

Projevy oslabení energetické dráhy srdce a tenkého střeva:
hysterie, nezadržitelný smích (člověk se směje a neví čemu), duševní neklid, nadměrné citové reakce, citová labilita, neschopnost se vcítit, poruchy řeči, neschopnost komunikace, poruchy paměti, zapomnětlivost, poruchy spánku a chování, averze k horku a upovídanosti.
Bioinformační přípravek Venisfér harmonizuje dráhu srdce a tenkého střeva a s tím spojené psychické problémy.

Autor: mk

Reklama

Komentáře

Ali (Pá, 31. 12. 2010 - 09:12)
Ahoj všichni.Jsem po velké operaci mozku.V září jsem byla na operaci.Jsem ještě na neschopence,protože se mě nějak moc rozbouřila páteř.Moc mě bolí krční a bederní.Někdy se to opravdu nedá bolestí vydržet.Jezdila jsem na rehabilitace,ale ani ta mě nepomohla i když jsem jich měla šest.Musela jsem opět navštívit lékaře rahabilitačního.Ten mě vždy napraví na chvilku,ale zase mě zatuhne svalstvo na ramenou a u krku.Ruce mě odumírají,takovou bolest bych nikomu nepřála.Nevím jak nebo co dělat proti tomu.
Reklama