Reklama

ROZCHOD - JAK SE S NIM VYROVNAT??

Andy (Pá, 12. 3. 2004 - 14:03)

To HeartbreakerAd Tve posledni vety: to si urcite nemyslim. Pred rokem jsem se rozesla s pritelem Byla to dlouha historie, to ted nebudu popisovat:). Ale rozchod jsem iniciovala ja a presto jsem se z toho donedavna nemohla dostat. Byli jsem spolu 5 let, nikdy nam to moc neklapalo a ke konci byl rozchod uz nevyhnutelny, mela jsem ho sice rada, ale v nicem jsme si nerozumneli a navic ja byla zamilovana do nekoho jineho. Zatimco ja se trapila, ze jsem ho opustila a ublizila mu a kdovico jeste, tak on mel tyden po nasem rozchodu novou slecnu a byl vesely a stastny. Kazdy pripad je samozrejme jiny, ale je to asi dalsi dulezita zkusenost, ktera nas formuje. ;) (I kdyz lepe se takovym zkusenostem vyhybat)Andy

Radka (Po, 8. 3. 2004 - 00:03)

Myslim si, ze ta divka si zaslouzi, aby jsi ji na rovinu rekl, ze si ji moc vazis, ze je to suprova holka... proste vyzdvihl jeji kvality a urcite si s ni otevrene promluvit, ze jsi dospel k nazoru, ze ji beres jako kamaradku, ale ze se Ti vytratily ty city, co milenecky vztah dela vztahem. Protoze jestli se najednou (nebo postupne) zacnes chovat divne, jinak, ona zacne premyslet, co ona dela spatne. Zacne na sobe hledat chyby, zacne o sobe pochybovat, pokud ji budes delat schvalnosti s jinymi zenami, muzes ji vypestovat velky komplex, bude zarlit a zbytecne si to prinese do dalsiho vztahu. Nic na ni nehraj a nech ji alespon ten pocit, ze je to kvalitni osoba, ktera si zaslouzi plnohodnotny vztah, kde miluji oba.

Heartbreaker (Ne, 7. 3. 2004 - 23:03)

Precetl jsem si vsechny prispevky a koukam, ze je vsechny psali divky (nebo zeny). Holt ono asi divky se s rozchodem vyrovnavaji hur nez kluci.Aurelie, ja si myslim, ze kdyby si tohle vsechno tvuj byvaly kluk precetl, pochopil by, ze te ma nechat na pokoji. Ono je to vlastne jasny. Kdyz se rozejdete a nevidite se, je to jeden rozchod. Kdyz se potom ale znovu uvidite a rozejdete, je to jako dalsi rozchod. A cim vickrat se skontaktujete tim vickrat to bude bolet. Myslim, ze rozejit se po takovy vazny znamosti a byt prateli, to nejde. Mozna za nekolik let, ale rozhodne ne hned.Kdyz ctu ty vase prispevky, je mi fakt hodne blbe... Protoze vidim, jaky trapeni pravdepodobne taky budu musit zpusobit. Ona mne miluje a ja ji ne. Ja si nechal zamotat hlavu a ted, kdyz se mi znovu rozvidnelo je uz na mne hodne navazana. Chodime spolu necely rok, takze to neni pet let, ale myslim, ze to stejne bude bolestivy. Ale snad bude lip udelat to driv, nez to natahovat. Taky mne to ale hodne trapi. Chtel bych aby se ona netrapila, ale to asi bez toho nejde, ze?Pry se to lepe nese tomu, kdo ten rozchod 'oznami' jako prvni. Co myslite, pomohlo by ji to, kdybych ji na to "navedl"? Jako ze bych ji daval duvody na to proc by uz dal se mnou nemusela chodit. Vim, ze to zni divne, ale mne to uz natolik neuskodi, kdyz to budu ja, kdo dostane "kopacky". No... mozna je to stresteny, ale byl bych vdecen za nazor. Rozchazeli by jste se snaz, kdyby se ten vas 'idol' pomalu stal obycejnym, az podprumerne pritazlivym clovekem, s kterym by se proste nedalo vychazet, v nicem by jste si uz neroznumeli atd?

Iva (So, 29. 11. 2003 - 18:11)

Cauky Aurelie,vim, jak ti tedkom musi byt, zvlaste, kdyz ti volava. Holky maj pravdu v tom,ze v tobe zivi nadeje. Mozna by nebylo spatny mu rict, ze pokud te ma jeste aspon trochu rad, tak at ti nevola. Ze to spatne neses a rada by ses s tim vyrovnala. Taky myslim, ze jsi na dobre ceste, kdyz se tak aktivne zapojujes do ruznych akci a mas spoustu kamaradu. Urcite je ale dobry odstranit ze sve blizkosti vsechno, co by ti ho pripominalo. Zajit nekam do spolecnosti vubec neni spatny napad, spolecnost lidi te trochu rozptyli. Vsechno zahoji cas, zkus sve myslenky orientovat jinam, necim se zabyvat. Opravdu je nutne si tim projit. Co treba si nekam zajet s nekym znamym (hory, more)?Na vztah museji byt 2 lidi a pokud si on myslel, ze ty pro nej nejsi ta prava, nic s tim nenadelas. Ver, ze na svete je spousta skvelych kluku a ty nektereho z nich urcite jeste poznas.

kapka (Pá, 28. 11. 2003 - 18:11)

mas pravdu, aurelie, nic nechape, ale nemuze za to, holt chlap, to je typicky rict, proc mi ublizujes, jasne, ale tim volanim hlavne ublizuje on tobe a ted jsi na prvnim miste ty. Cloveku neublizis tim, ze se s nim rozejdes, na to mas plny pravo,ale muzes ublizut tim, kdyz ho ten rozchod boli a ty v nem zivis nadeje...a on temi telefonaty tve nadeje zivi, snad te nechce mit do zalohy, kdyby to nahodou nevyslo....no to snad ne, spis myslim,ze pet let je pet let a ani pro toho, kdo se rozesel to neni hned tak jednoduche. Jsem rada aurelie, ze ti to pomaha sem psat. A to, ze spolu treba za ten rok dva budete, neni uplne vyloucene. Ale prijdete k sobe jako dva novi lide, nebude to pokracovani, bude to zacatek. Nikdo te nenuti si ted predstavovat jineho otce tve rodiny, stejne toho nejses schopny a ani to nedelej, je logicke, ze pokud ho mas rada, predstavujes si porad jeho,ale jsi natlik chytra abys chapala, ze pokud on nechce,tak to nejde, to je rozpor,ktery mozek chape,ale srdce jej odmita a proto se trapis, bud trpeliva, musis byt hodne trpeliva a taky schovivava sama k sobe pokud ti trpelivost dojde, aby ses na sebe nezlobila.Preju ti pekny vikend, ikdyz si treba pobrecis.

Aurelie (Pá, 28. 11. 2003 - 16:11)

Pro Slunicko: ja casto doufam, ze se k sobe jednou vratime. Vim, ze to neni mozny ted, ale casto si rikam, ze treba za dva roky, az utichnou vasne, kazdy si trochu uzije s nekym jinym apod. Kdyby mi nekdo zarucil, ze to tak bude, vubec bych se netrapila. Kartar mi predpovedel naprosty konec:(( Ja se ale porad nedokazu smirit s predstavou, ze mym manzelem a otcem mych deti by nebyl on...

Aurelie (Pá, 28. 11. 2003 - 16:11)

Ahoj holky, dodaly jste mi tak trochu optimismu. Ted uz jsem si jista, ze to preboli, akorat to bude hodne dlouho trvat... Na telefonaty porad nereaguju, tak mi nechal na zaznamniku dlouhatansky vzkaz. Napred to znelo docela mile a pak rozcilene, neco ve smyslu at prestanu delat sceny a zacnu s nim mluvit, ze nechape, proc ho chci timhletim zpusobem potrestat. Nic nechape...

kapka (Čt, 27. 11. 2003 - 18:11)

zdravim makcu a ostatni....toto je snad jedna z mala diskusi, kde jsou vsichni zajedno a kdyz ne, tak se aspon neosocuji.Jsem rada.aurelie, zijes?moniko?

makča (Čt, 27. 11. 2003 - 15:11)

ahoj holkyjak to tak ctu uplne si vybavuju svuj rozchod. taky jsem si myslela ze on je jediny a navzdy bude, ale pak to asi rok skripalo a pak jsme se domluvili na rozchodu. vyrovnavala jsem se s tim skoro dva roky, jeden rok jsem brecela skoro denne, nekdy i vickrat denne, rodice uz nevedeli co se mnou. pak to najednou uplne zcistajasna preslo. i kdyz to zni neuveritelne, proste jsem se jedno rano probudila a zacala se usmivat a uvnitr bylo po bolesti. nevim proc a co bylo tim impulsem, nikoho jineho jsem celou tu dobu nemela, ale proste jen me zas zacal bavit zivot a kamaradi, a chodit na pivko. urcite mi pomohlo ze jsem byla na kolejich dost daleko od byvaleho a zadne telefonaty... teda jeden, kdyz jsem mu zavolala abych mu poprala k narozeninam a asi po pulhodinovem rozhovoru mi rekl ze ma nejakou kamaradku... tak to jsem musela polozit sluchatko a dalsi mesic jsem brecela. pripadala jsem si uz jak blazen.jo a jednou jsem ho potkala v Praze, oba jsme z Moravy, stretli jsme se v KFC, on s tou novou holkou, ve me hrklo, proste jsem to necekala, ale zjistila jsem ze uz to se mnou nic nedelalo...takze verte ze to taky jednou preboli. ono je tezke rikat, ze cas to spravi, taky jsem to od nikoho slyset nechtela, ted ale vim, ze je to dost pravdive rceni...

sluníčko (Čt, 27. 11. 2003 - 11:11)

Aurelie, ohledne toho zustani v kontaktu, pro me tenkrat bylo hrozne, kdyz u me treba po mesici zazvonil a chtel si se mnou povidat. Vypravel mi o tom, jak byli na chate, trochu se opili, pak se sprchoval s nejakou holkou, ale nic si nepamatuje. Bylo to pro me neco strasneho. Hodne mi pomohlo, ze jsme se rok nevideli. I kdyz ver tomu, ze at jsem sla, kam jsem sla, prala jsem si ho potkat. Osobne si myslim, ze je lepsi ztratit kontakt, alespon do te doby, dokud se doopravdy nezamilujes. Koukni se do sve dusicky, jestli tajne nedoufas, ze se k tobe casem vrati. Ja v to tenkrat doufala a verila, preslo me to, az kdyz jsem zjistila, ze chodi s jinou (po pul roce), vsechny nadeje spadly. Kdyz s nim nebudes v kontaktu, tak nebudes tolik doufat. Ale treba to je individualni, ja to soudim podle sebe.

kapka (St, 26. 11. 2003 - 21:11)

aurelie, ano, byla jsi pripravena,tusilas to, ale prece jen te zaskocilo,kdyz ta chvile vazne nastala, to je podle me uplne bezne, jako kdyz mas starou nemocnou prababicku, vis, ze umira,ze za posledni rok si zivota moc neuzila,...ale kdyz pak umre, stejne brecis.Musim te obdivovat, zes sebrala odvahu mu rict,aby te nechal,zese ozves sama, az ti bude lip, tims pro sebe udelala strasne moc a ikdyz to treba nevyjde auvidite se, muzes to udelat znovu, ted uz vis,ze toho ses schopna, parada. TO,ze uz se to tahlo rok, jen znamena,o cem jsem psala vcera, ze totiz on si tema fazema prosel uz driv, ma je za sebou(ve vztahu je to jednodussi nez po rozchodu,kdyz to na nej proislo a citil se spatne, mel te usebe, ty nemas nic), ma to za sebou a je pripraveny na kamaradstvi, to bych mu klidne verila, nezlob se na nej za tohle, on fakt asi nechape, ze jeho kamaradstvi je pro tebe ted to nejmene snesitelne.Je mi to lito, co prozivas, i ty Moniko, kdo se v tom ma vyznat. Chlapi vam volaji atd, mozna se mylim, ale podle me, kdyz uzse chlap rozchazi, tak asi ne ze srandy a mysli to vazne a fakt vazne, pak vam vola a chce byt kamarad. No, muze to byt proto ,ze uz ma odvykani za sebou a fakt vas ma rad jako lidi a chce se kamaradit, v takovem pripade rad pocka,az se se vsim vyrovnate. Je ale taky moznost, ze vas kontaktuje z jakehosi strachu,ze vam tim rozchodem ublizil, kdyz to reknu blbe, kontrolje, jestli na tom nejste moc zle a tak, chce vam pomoct,ale nechape, ze tim jen ublizuje vic,u toho myho to byla kombinace obojiho, mel me rad a chtel vedet, co se mnou je, protoze videl, jak to se mnou mava a taky se chtel kamaradit a nechapal, ze me to nevyhovuje. Tonouci se stebla chyta a vy podle me ve chvili,kdy on zavola jen abz se zeptal, jak je nebo vas pozval na kafe, si hned spradate tluste pavuvcinky snu, ze jako mozna se vrati a to vam brani se od nej odpoutat, porad si zivite svou nadeji a on vam v tom nechtene pomaha. Jak jsem rikala, kluk pokud se rozejde, nechce se pak vratit a kdyz uz, tak prijde a rekne to. Chci se vratit. Aspon tak jsem to zazila a vypozorovala ja, rozhodne to neni pausalni tvrzeni a na ty vase chlapy to zrovna platit nemusi.Podle me je dulezite zazit a prezit ten porozchodovy des, pak se stanete silnejsimi, a budete lepe pripravene na dalsi vztah, kdo ze samoty skoci do prvniho vztahu, ktery se namane, zalepi si mozna ranu,ale nevyresi nic, protoze jen odsune to proziti pbolesti na pozdeji. To, ze si odvyknete (hnusne slovo,ze?) vam umozni poznat sama sebe a zalozit pozdeji fajn vztah s kymkoli.mejte se,jak prave zrovna umite, kocky,a co hlavne,nic si nevycitat,aurelie, jeste jednou smekam, to, cos dokazala ja tehdy zvladla az skoro po roce, driv jsem na to nemela silu, no pozde sice, ale prece a o to jsem si byla jistejsi,ze fakt musim. mobil bych nezvedala napsala bych JEDNU sms, ze sorry,ale ted ne,na dalsi bych neodpovidala. Nebo bych se ho rovnou natvrdo zeptala,jestli se chce vratit, ne jestli te miluje, to stejne ted hned nezjistis, nepocitis, ses strasne rozrusena,pokud rekne, ze ano, chtej na tom pracovat, spis ale cekej,ze ne apak si stuj za svym, nevidet, nevolat, nekavarnovat. Na to je cas pozdeji.

Aurelie (St, 26. 11. 2003 - 15:11)

Ahoj Moniko,on me taky neustale vola, nekam me zve a kdyz jsem mu naznacila, ze jsem slysela o jeho zacinajicim vztahu, hrozne se rozcilil,ze to neni pravda. Pry by s tou holkou vzivote nechodil, protoze neni dost chytra. Od ostatnich ale vim, ze s ni zacina travit cim dal tim vic casu...On to ale popira.vcera jsem mu natvrdo rekla, at zmizi z myho zivota. Na to mi odpovedel: a kdy ti muzu zavolat? Absolutne to nechape. Rekla jsem mu, ze tentokrat to myslim vazne, a ze se ozvu sama. Mozna za par mesicu, mozna taky ze nikdy. Jeho to hrozne sebralo a od te doby mi telefonoval nejmin stokrat na mobil. Nezvedam to, jsem pevne rozhodnuta. Urcite to pro me bude lepsi. Kapko, diky moc za odpoved. s tim nasim rozchodem to vypadalo asi tak, ze on uz se se mnou v duchu rozesel posledni rok naseho vztahu a podle toho se choval - chladne, nezucastnene. Ja jsem to samozrejme tusila a strasne jsem se tim trapila. Porad jsem si rikala, ze bych se s nim mela rozejit, protoze tak alespon budu prvni, kdo to udela. Nenasla jsem k tomu ale odvahu a takhle jsme to teda ten rok klepali az to najednou prislo od neho a ze dne na den se odstehoval. Nezbyvalo mi nez souhlasit, ja sama jsem si rikala, ze to bude lepsi, protoze nas vztah uz byl opravdu neunosny. Jenomze jakmile odesel, tak to na me dolehlo. Ta hrozna samota, pocit, ze ho chci zpatky, ze bez neho nemuzu zit. A to jsem nejmin rok predem byla na tohle pripravena!

lenka (St, 26. 11. 2003 - 14:11)

to Monika: zkus se ho napřímo zeptat jestli te miluje. Mozna ze se ti tim docela ulevi.

Monika (St, 26. 11. 2003 - 14:11)

Také jsme se s přítelem rozešli, po tříletém vztahu. Měli jsme spory tak jsem se na pár dní odstěhovala s tím, že si od sebe odpočineme. Jenže za několik dní mi hrozně chyběl a chtěla jsem zpět, ale on už že by to nemělo smysl... Tak jsem si sbalila zbytek věcí a odešla. Brečela jsem a brečela.. Pořád mi hrozně chybí, dokonce se mi doneslo že už má jinou.. Jenže on to přede mnou zapírá, proč?? Proč mi stále volá?? Proč mě zve na kafe?? Nechápu jeho počínání, ale své taky ne.. Vždy mu řeknu ANO a běžim za nim jako pitomá.. A pak opět brečim a brečim.. Dokonce jsme se spolu i milovali, ale on mi pak řekl, že se tím nic nemění.. Tak jsem si uvědomila že jsem pěkně hloupá, že až mi příště zavolá, řeknu NE.. No a co myslíte?? Opět se včera ozval jestli bych nešla na kafe a já odpověděla že ráda.. Nedokážu zapomenout vím že mě má pořád hodně rád, ale vrátit se nechce. Bojim se že když mu řeknu ať nevolá budu litovat... a že o něj přijdu úplně.. Aspoň jsem si tu vylila srdíčko, vidim že v tom nejsem sama. Přeji i vám všem hodně síly!!

kapka (Út, 25. 11. 2003 - 21:11)

no jasne ze jsem tu jeho krasku ,kterou si nasel 2 tydny po rozchodu (4 roky spolu!!) mela chut zakousnout, a jeste vic jeho, jak to tak mohl hodit za hlavu a jestli me vubec miloval atd, pocit je pocit, za ten se nestyd, je ale moc dobre, ze nic opravdu nepodnikas, taky jsem na to nemela zaludek nejak ji napr vykladat, ze se mnou jeste spal ikdyz chodil s ni atd., proc bych to delala, on me nechtel a timhle bych ho zpet urcite nedostala.V tom mas naprostou pravdu. Ja vim, je to tezky, ale urcite to zvladnes, ja to taky zvladla a spousta jinych, ty to prozivas prave ted a rikas si, ze se to neda prezit. Ano, mas pravdu, prezit se to neda, ale prezit se to musi. Ty ted prozivas urcite faze oddeleni se od partnera, on je ten kluk taky prozil, pokud se s tebou rozesel,ale prozil je, jeste kdyz jste spolu chodili, vic se doctes v ty knize, je to hrozne zajimave. Jeste jednou doporucuji a taky zkus pohledat nejakeho jineho psychologa, ono to mozna k nicemu konkretnimu nevede, ale aspon si clovek urovna myslenky. Navic na netu to muzes probirat taky, kdyz budes mit chut,ale odbornik ti dava takove otazky, aby ti fakt pomohl.Nebran se pocitum krivdy a pocitu, ze chces ty holce ublizit,protoze se ti zda, ze ona ti ho vzala, kdyz popustis uzdu fantazii a predstavis si, co vsecko bys ji rekla, nakonec zjistis, ze ona za to nemuze, on by odesel i tak, ikdyby ona nebyla.Treba si predstav, ze za kapkou se skryva prave ta holka, internet je anonymni, klido to muzu byt ja, co bys mi rekla?Nebo si predstav, ze jsem chlap, mozna tvuj byvaly chlap, neco mi napis.posilam i svuj mail,pokud nechces verejne.Pokud mi ted napises, ze je to slozitejsi, ze ses vlastne rozesla ty s nim, tak se asi rozesmeju....presne tak to bylo se mnou, holt toje zivot.

Aurelie (Út, 25. 11. 2003 - 18:11)

No, ono je to jeste slozitejsi a to tim, ze on uz ma vyhlednuty dalsi vztah. To me straslive mrzi. Sice spolu jeste nic nemeli, ale zrejme to nebude trvat dlouho. Jak se mohl z toho vseho tak rychle oklepat a proc je to pro me tak tezky? Kdyz si predstavim tu holku, tak mam chut ji zmlatit, zabit, poslat ji nejaky peprny fotky myho ex(a ze jich mam dost a jsou hoooodne peprny). On je takovej dost nesmelej a tu ostudu by urcite neprezil = zacinajici vztah by krachnul. Brani mi v tom akorat to, ze bych se takovym chovanim pasovala na totalniho psychopata a navzdycky bych si tak uzavrela cestu k nemu. Taky jste mely takovy pocity nebo fakt nejsem normalni?

kapka (Út, 25. 11. 2003 - 16:11)

aurelie, vidim, ze nase a asi nejen nase pribehy se dost podobaji. Cekej, ke vsemu dozrajes, i k tomu, jestli se stykat nebo ne. Nemusi to byt hned bud kamosi nebo navzdy zapomenout, ale radila bych ted v tomhle pro tebe spatnym obdobi si dat chvili pohov.Ja se tehdy s byvalym schazela, rikal mi to stejne, ze me ma svym zpuisobem stale rad, chce me videt, zajima se o me...myslel to asi uprimne, chtel byt kamarad,ale me to nicilo, porad jsem si neco namlouvala, porad analyzovala proc rekl to a ono a onic nemyslel. Schazeli jsme se zezacatku docela casto, pak me to vadilo cim dal vic, ale bala jsem se ho nevidet Postzupem casu,asi po pul roce jsem kazde byt kratke setkani s nim desne obrecela, kratke setkani a tyden v slzach, trvalo to dlouho,ale nakonec jsem pochopila,ze takhle se jen nicim a poprosila ho, abychom se nevidali, aby mi nevolal a tak,ze me to porad boli a ze az to preboli, tak dam vedet.Moc me to bolelo,ze ho uz nevidam,ale vedela jsem,ze vidat se dal nikam nevedlo. A teprve az jsem se rozhodla k tomuhle, zacala jsem si pomalu uvedomovat, ze nase zivoty se rozdelily a ze se k sobe opravdu nevratime, no nic prijemeho, ale clovek citi, ze tim bahnem se dostava k necemu lepsimu, pooomalinku jsem zacala chapat svuj zivot bez nej, a ikdyz me to jeste stalo hodne slz,zlepsovalo se to. Nakonec jsem zjistila, ze muzu zit i bez nej a dokonce si zacala vic vsimat ostatnich kluku,obcas me to jeste chytlo,ale uzu to nebylo tak,ze jsem mesic precela, pak dva dny byla v pohode a pak zase mesic v prdeli, obratilo se to, byla jsem uz celkem porad v pohode,a obcas me to na 2,3 dny chytlo,to uz se dalo vydrzet. K tomuhle stavu jsem dospela asi po roce a pul, je to dlouho a clovek by rekl promarneny cas,brecet po chlapovi,ktery me nechce,ale zaroven to bylo obdobi meho silneho duchovniho rozvoje,dnes toho nelituju,...ale prozit znovu bych to nechtela:))Mezitim jsem se zapletla s nekolika muzi,moc jich nebylo,sle stejne na muj vkus...a jeden pres druheho, bylo videt, jak jsem zmatena,ale nakonec se taky vse uklidnilo a nasla jsem si hodneho pritele...jak psali vichni tady, nasla jsem ho v te chvvili a tam, kdy a kde bych ho vubec necekala. A ted po 4 letech? V kvetnu jsem byla byvelemu na svatbe, s jeho zenou si rozumim, pokud si na nej stezuje, vim, o cem ona mluvi, pratele se nekam rozprchli a tak jsme nejak v tom nasem mestecku zustali jen ja s mou soucasnou laskou a muj byvaly pritel s zenou, obcas se navstevujem, no telenovelka.......nene, tohle ani neni nutne, jen jsem ti chtela rict, ze je asi lepsi si tak 3 mesice, pul roku dat fakt pauzu a pak se treba sejit a uvidis, co to udela, nemusis hned bud se schazet porad a nebo uz nikdy, muze to byt pekne jedno po druhem, ale hlavne delej vsechno tak, jak citis, pokud mozek rika, ze by bylo lepsi se nevidat a ty stejne mas silenou chut, jeste se setkej, clovek dost casto dospeje k rozhodnuti az kdyz neco hodne prezene, pak si aspon budes nastopro jista, ze uz se necces videt. a nebo taky zjistis, ze se chces vidat porad, to si ale nemyslim.ps: pamatuj si, ze pokud potkas toho praveho v nepravou chvili nebo na nepravem miste....pak to nebyl ten pravy.

lenka (Út, 25. 11. 2003 - 15:11)

Ahoj, taky se se mnou rozešel pritel na kterem me zalezelo. Ze zacatku jsem si rikala,ze by bylo bezva, kdyby jsme se stykali dal uz jen jako kamaradi. I on to tak chtel, protoze jsme spolu zazili fakt nadherny chvile. Ale pak mi jednou kamaradka rekla

Aurelie (Út, 25. 11. 2003 - 14:11)

Ahoj holky, diky moc za rady. Tu knizku si urcite koupim! Kapko, mas pravdu v tom, ze mi v tehle chvili asi nikdo pomoct nedokaze. Mam takovy pocit, ze at delam co delam,vyjde to nakonec uplne nastejno. Ale je preci jenom dobre vedet, ze v tom nejsem sama, ze i ostatni prozili tu samou bolest. Jeste jsem se chtela zeptat na tohle: myslite si, ze je lepsi se svym byvalym zustat v kontaktu nebo ho uplne vymazat ze svyho zivota? Muj pritel, teda byvaly, chce, abysme zustali v castem kontaktu, pry mu na me hodne zalezi a nechce me uplne ztratit. Predstavoval by si, aby z nas byli dobri kamaradi. Ja jsem s nim napred vubec nemluvila, potom jsme si hodne telefonovali, pak jsem nabyla pocit, ze to nezvladnu a zase bylo ticho po pesine.. Nevim, ktera z tech dvou veci je lepsi, v tomhle stavu se nedokazu rozhodnout.

sluníčko (Út, 25. 11. 2003 - 06:11)

Naprosto souhlasim s Kapkou. Cim vic se budes snazit zapomenout, tim to bude horsi. Nikdy nezapomenes, jde spis o to se s tim vyrovnat. Take si dovoluji poradit nehledetat noveho partnera, urcite by jsi ho srovnavala se svoji laskou... to nedela dobre. Bav se s prateli, zij si "svobodny" zivot. Az nova laska prijde, tak prijde. Ja jsem mela podobnou zkusenost jako ty.

Reklama

Přidat komentář