Reklama

PEKARNA U ZLATE MAMY

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

..no to je fakt...v dětství jich bylo všude hrozně moc...děvče nemohlo jít pomalu ani ze školy, aby nebylo vykoupáno v kaluži, zkoulováno, na šále přiškrceno apod: :-)) smích

Kopřiva (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

No Ahoj!!!
Kde vás mám vy dvě potvory pořád honit???:-)
O půl noci mi začíná šichta a chci si pokecat:-)
Diskotéky jsem milovala,chlapce taky jsem milovala tak i tak:-)))
Bylo to krásné mládí,ale jen tak krátké:-(
Hlásím,dnes jsem upekla cukroví ze strojku:-)Uvařila segedin,ne ty brambory:-(
Polévka knedlíčková.
Vyprala pračka,byla jsem nakupovat pár dárečků a chvíli ležela,napsala s džidžinou úkoly a teď jsem nějak neospalá..
Jelikož nemohu zabrat jdu si udělat kávu a jdu si s vámi povídat o chlapech jo?:-))))

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

to je vid :) smích

ale v tom dětství je třeba ani nebylo,ted když vim že je ted třeba je tak tu nejsou... to jsou oni chlapy,když je nechcem jejich rejno,a když je potřebujem tak jsou s chovaný jak myšky ve svých norách před kočkou...:) smích

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

:-)no v tvém podání to je docela hororová představa:-))smích

..jo tak to si popsala přesně...ty holky se dokázaly vyburcovat k šíleným akcím, ale pouze když tam bylo mužské publikum...tenkrát jsem to ještě nechápala:-) úsměv...jo s věkem přijde poznání, že ta mužská energie je k životu třeba:-)milý smích

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

jo takže zatim si budu 9 let užívat se staroušema a pak si najdu chlapa pro život v normálním věku :) no ta představa je zajímavě srandovní a děsivá

tak v tom sme si velice podobné :) hezký ůsměv
..já si zas pamatuju na svůj věk v těch 13-16 letech jak sem chtěla lítat po přírodě hrát si na vojáky,či různě vymýšlet kraviny a když sem nějakou tu kámošku která byla v před vytáhla sice byla chvíli sranda ale jak říkáš nebyly tam kluci před kterýma se nemohla ukazovat nebavilo jí to...a já jen vždy smutně čučela...a pak to dopadlo tak že kámošky stáli se svýmy kluky vytáhli mě ven na procházku do přírody a když se tam začali všechny páry ocicmávat bylo mi docela trapně až smutně...ale vždy mě sebou chtěli protože sem byla takový srandista a šašek co dokáže udělat legraci ze všeho a to mi do ted zůstalo..:) usmívám se nad vzpomínkama

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

nebyli chlapi...nesmím se zas tak moc nechat zkazit:-))smích

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 21:12)

..a kdo říká, že máš zrovna 9 let čekat na chlapa, jen třeba kolem té třicítky začnou chodit mladší:-) škárlivý úsměv

..jo já jsem měla jednu hodně progresivní kamarádku na Šumavě u babičky... a s tou teda byla vždy velká sranda...teda stále je, jen teď už není tak progresivní:-) smích

..ta holka od 12 let nonstop balila kluky...já jí furt chtěla tahat na nějaké dobrodružné výpravy do bažin, ale jí, pokud tam nebyly chlapy, tak to nebavilo...no tenkrát bylo na Šumavě vojenské pásmo, takže vždy se po našich stopách nějaký ten voják vypravil...a kámoška měla škárlicí oběť...a já jako ta mladší (o 1 velmi významný rok) trošku naštvaně a trošku závistivě koukala, jak škárlí:-) smích nad tím, jak dnes jsou to milé vzpomínky

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 20:12)

si nedělej srandu čekat 9 let na chlapa,pane bože zaco mě trestáš :)ůsměv asi rozpačitý

tak já žádnou podobně opožděnou kámošku nemám,a to je asik škoda sem v tom sama...ale i stěma co jsou v předu je sranda a zasměju se...

tak to sem asi měla udělat taky,protože já jsem v taneční schytila to nevědší poleno v býlím obleku no děs prkno...a celý sál si o nás šuškal...aspon byla prdel :) řechtám se...a v tanečních sem se naučila sice tančit ale i to že pratnera vedu já :)řechtám se

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 20:12)

..no počkej...třeba se to kolem třicítky obrátí:-))přející úsměv

..já měla štěstí, že jsem měla na gymplu 2 kámošky, které byly podobně opožděné:-) smích...trávily jsme společně prázdniny na rozličných brigádách, vždy se skamarádily s neškodnými blázny:-) smích a celé noci jsme prokrafaly o platonických láskách:-) nostalgický úsměv

..na taneční jsem se chodila dívat za okno, abych něco okoukala a pak v noci mne kámoška doučovala na hřbitově:-)ach ty vzpomínky

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 20:12)

to si měla štěstí fakt,protože namě vždycky letěli jen starší copak starší vždy tak o 10 a víc let než mě....:)smích trochu závistiví :)ale milí

...já taky nechodila furt prtože sem měla přísnou mámu na toto...já jsem chtěla zapadnout,abych nebyla vyboč a sama bez kamarádů a aby se mě smáli....jo taneční to byla další velká sranda v mým životě trapas děs...no co povídat mamka se vždy hrozně řechtala po každém taneční...:)ach ty vzpomínky

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 20:12)

..hm, tak tato legrace mi byla odepřena...na mne vždy letěli mladší hoši:-) smích

...no tak tady není co dodat, ty jedna podobo:-) milý úsměv...snad, že já zas tak často na dýzi v nácti nechodila, protože jsem zas tak zapadnout nemusela...ani do tanečních mne nedostali...

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 20:12)

to já jim taky moc přeji však někdy mi srandistky když tančíme a tlemíme se ,tak příjde starší pán a tančí s náma a to pak je taková prdel,že jestli ůsměv a tanec léčí sem nesmrtelná...ale tu čilost jim hodně závidim..

...pravda se prodlužuje,ted už ani člověku nepříjde když vidí na parketě 40cátníka...já jsem tedda začala chodit na dýzi v 16 letech s přemluvou kamarádek,moc mě to tam nebavilo,protože možná budu k smíchu ale mě spíš bavili ještě hry venku..a tak než lítat na parketě a chlastat kouřit a brečet pro kluka kterej mě nechce,v té době sem vůbec nechápala co na tom viděj,ale chodila sem protože sem chtěla zapadnout...a ted když já bych chodila trsat,holky maj děti stavěj baráky vdávaj se no šílený...sem holt pozadu...:)ůpřímný smích

...to sem neviděla,ale krásná smrt by to byla....

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

..tak to bych chtěla vidět...ale já to těm lidem přeji...on je tanec nejzdravější a nejpřirozenější forma pohybu... je možná škoda, že víc starších lidí nechodí tančit, aby to nebyl takový exotismus...

...ale je fakt, že doba do kdy lidi chodí na disko se prodlužuje...když jsem poprvé vstoupila do "svého klubu", tak mi bylo skoro dvacet tři a myslela jsem, že tam budem za vykopávky, ale opak byl pravdou:-)) úsměv nad vzpomínkou

prostě dýzi za totáče, když mi bylo těch náct mne nebavily...sedět u stolu a čekat , až pro tebe někdo přijde tančit...přišlo mi to totálně stupid...:-)) úsměv nad vzpomínkou

...já viděla jednou film o nějakém slavném americkém klubu a tam chodila taková výstřední 80-ti letá babča...patřila tam již mezi inventář...no a jednoho dne při tanci zemřela na infarkt...celkem krásná smrt...

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

tak sem zapřemýšlela,jestli se mi něco tak líbí že bych to chtěla furt slyšet něco co je ted nový...ale máš pravdu,sice je spousta moc hezkých písniček ale že bych je chtěla poslouchat furt to zas ne...no jo fakt dřív to bylo víc hitů...

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

ále to byses divila ale u nás na dízách vidíš normálka 50-55 let věku lidi jak trsaj na parketu a to pak s kámoškama smíchy ležíme pod stolem...vidět staříky jak s pokrčenými koleny,roztaženýma nohama krotěj do stran,rukama na hoře a poskakujou nahoru dolů,jako by dostávali infart je fakt srandovní a když je ještě vidíš v tom ohozu no to je pak taková prdel že se pak s holkama rvem o to kdo půjde dřív na záchod-div se smýchy nepočůráme...:)))prostě fakt sranda....a to tančí i na techno a to je pak na co se dívat :))) fakt výtlem když si na to vzpomenu

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

..rádia já vůbec nezvládám:-) velmi smutný úsměv...teda možná jednou do roka v létě někde na pláži:-) již veselejší úsměv
..no ale hrozně bych chtěla ještě zažít nějaký supr mega hit. ..takový, který chceš furt slyšet, při kterém ti mrazí v zádech...to se mi fakt naposledy dělo někde na přelomu 8O. a 90. let

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

jo a ješte si zapoměla elvis a pomáda...:)) řechtáme se....ale je pravda že někdy už to je o nervi,vůbec když v práci posloucháme rádio a tam hrajou do kola jedny a ty samé písně....

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

..Je to fakt srandovní představa, jak babky a dědkové tančí na slova "Já chci žít non-stop, krásně a non-stop a s tím, co přijde, já chci se rvát":-))

Vinaří (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

..no ta hudba mne úplně deptá...obávám se, že ještě v domově důchodců se bude hrát Beatles, Alphavile, Pink floid, Queen, Abba , Gott a Michal David, protože nic lepšího nám sem již shora nepustí:-)) trošku hysterický úsměv

amazonka (Po, 10. 12. 2007 - 19:12)

jo člověk by řekl že v tak málo lidech na díze by byla nuda a ono prd taková legrace...:) smích

jo časy se nemění i ta hudba je sem tam stejná :) smích nad tím jak se doba nemění

Reklama

Přidat komentář