Reklama

Nadměrná chut' k jídlu - dá se zmírnit pomocí alternat.medicíny?

Katka (Ne, 10. 3. 2013 - 22:03)

Já to vyřešila tím, že...To je moc dobrý způsob. Ale já bych to asi nevydržela a jednou bych to porušila a už bych se k tomu nevrátila

Olina (Út, 16. 8. 2011 - 09:08)

Nadměrná chuť k jídlu (i...Marto, napište něco konkrétního, tohle je jen mlácení prázdné slámy. Jak se vám a vašemu muži podařilo zhubnout, co jste jedli, zda jste se začalí víc hýbat atd... Jinak váš příspěvek vypadá, že jste dealerka.

Helena (Út, 16. 8. 2011 - 00:08)

Nadměrná chuť k jídlu (i...Jistě, je nejvíc lidí s nadváhou,kteří jsou sice nemocní,ale jen díky tlouštce-většinou.
Takže přejídání je podle tebe nemoc? To je ale pitomost. Ale to si snad každý jen trochu soudný člověk uvědomí při čtení tvého příspěvku a nic si od tebe nekoupí.
Žravost není signál těla, že mu neco chybí..je to prostě léty získaný nešvar...!

marta52 (Po, 15. 8. 2011 - 12:08)

Nebylo by špatný, kdyby se...Nadměrná chuť k jídlu (i hlad) je jen signál těla, že mu něco chybí! Nevyřešíme to však tím, že budeme hledat "co konkrétně". Tělo potřebuje komplexní živiny a ještě ke všemu kvalitní. U nás doma trpěl nekonečnými chutěmi k jídlu můj manžel - tehdy před 9 lety 120 kg živé váhy, vysoký tlak, zvýšený cukr, cholesterol, dna ho trápila.
Začala jsem pracovat s výživou formou poradenství, přes nedůvěru mého chotě jsem během 1 měsíce měla výsledky u sebe, což ho vyprovokovalo - už během prvních 14 dní jsem měla poloprázdnou ledničku, po 1/2 roce u manžela o 20 kg na váze méně (tlak, cukr, cholesterol v normě, po dně ani památky - žádná dieta ani omezování jídla v předchozí době to nespravilo - také to ani dieta nesmí být!!!), po 11 měsících od poč. o 27 kg méně, dnes je to celkem o 35 kg méně. Je mu 65 let,ani jeden lék nepoužívá, tlak, cukr, cholesterol atd. - všechno v pořádku. K tomu i bezvadná energie!!! V mém případě během 1/2 roku o 10 kg méně, přitom o 9 cm v pase méně. Žádný zázrak neexistuje - to jen tělo, pokud je spokojené, je v pořádku (nadváha jde dolů, nebo jen tělíčko tvaruje, zdravotní potíže jakékoli se zlepšují, protože tělo regenereruje). Pracuji v oboru výživa - poradenství už 9 let. Poradenství je zdarma. Chcete poradit?
Bližší info tel.č. 775 700 211

Helena (Po, 15. 8. 2011 - 10:08)

Já to vyřešila tím, že si připravuji jen neochucené jídlo. Aby mi prostě spíš lezlo krkem:-) Pak je potíž ho dojídat. Už to dělám dlouhá léta a poruším pouze vyjímečně. Tím si postavíš jídlo v hlavě na přežití a ne na debužírování-je mnohem víc lepších věcí.

Jirka (Ne, 14. 8. 2011 - 17:08)

Poradíte mi, jak zmírnit...Nebylo by špatný, kdyby se to někomu podařilo zjistit, jak na to...

Reklama

Přidat komentář