Reklama

Liposukce IV.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Tak dnes už budu bez něj spát a zítra zkusím jít i do práce bez. Taky se bez něj cítím dobře. První týden mi nevadil, ale to jsem neseděla u PC a tento týden mě štve čím dál víc, dneska jsem úplně cítila jak mě škrtí břicho. a to jsem byla v kanclu jen od 10 do 3hod. jinak musím uznat, že je moc pěkně ušitý a kvalitní.

Pepča (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Petro M. + Zuzko, jsem z Praze, měřím 178 cm a vážím 62 kg tedy jsem docela štíhlá. Jsem typ obrácené hrušky, mám větší prsa a trápí mě horní břicho nebo podbřišek nebo jak se tomu říká. Mám tam laloky špeku. Myslíte si, že se to dá liposukcí odstranit? Kam se mám jít v Praze zeptat?

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Mozna jak se prekona nejaka doba v kompresu, tak uz se to zlomi a clovek naopak bez nej nemuze existovat. Nejaka porucha - jako se spankem, jak ho predrzis, uz taky neusnes.

katka (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

ja jsem sla cvicit asi treti tyden po...a taky bez kompresunechapu, jak v nem muze nekdo byt treba dva mesice, ja bych umrela

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Me tedy bez kompresu nic nebolelo, nekdo si stezuje, ze pri chuzi je to bez kompresu citlivejsi, asi jsem uz plechova, ale i na aerobik jsem sla po tech 14 dnech bez kompresu.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Bricho je mrcha, hoji se nejdele a chova se uplne jinak nez ty ostatni partie, taky hlidat si porad tu rovinu a kdyz si vzpomenu na ten kompres jak me ho dokazal deformovat, brrrr., bez se to pak dalo udrzet lepe rovne, nic se nezarezavalo, kolikrat me bylo uplne zle od zaludku, jak jsem mela u PC zatnuty kompres a pod a nad tim padem otok jak prase, jak jsem to sundala, bylo po problemech.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 18:06)

Ty zatvrdliny asi už nejsou otok. Doktorka mi říkala, že se tam pak udělá sterilní zánět a díky tomu se to zahojí.

Táňa (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Zuzano - Katko tobe asi fakt jeblo. Co to tu nacvicujes ze pisu za nekoho jinyho. Ty fakt patris do blazinca. Klavesnice by se mi zkrivila kdybych mela psat za takovou kravu jako ses ty.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Mozna si pod tvrdym balvanem predstavuje kazdy neco jineho, otoky jsou zprvu tuzsi a pak meknou, pamatuji se jeste z prvni lipky u Dr.Vrbickeho, jak mi sestra radila, at tak od 10.dne uz v kompresu nespim, ze to bude rovnejsi a rychleji se to zahoji.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Jinak moje břicho není vyloženě tvrdý balvan, ale opravdu to proti minulému týdnu pod kůží začlo nějak tvrdnout. Pozoruji to už asi 4 dny a každý den je to horší. Možná už dnes budu spát bez kompresu. Zítra to bude 14.den.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Jo je to fakt šílený. Že se ženský mezi sebou hádaj je asi normální, zažila jsem ženský kolektiv ve 2 zaměstnání a už bych to nechtěla nikdy víc, ale tohle je už opravdu trochu moc. Čtu si vždycky na Centrum.cz diskuze co ragují na určité zprávy a směju se tomu, protože vím, že spousta lidí tam píše z recese, nadavají, uražejí atd. Ale tohle už je fakt moc. NEMOC. Je to protivné co tu Táňa předváděla za sprosťárny.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Jezis chudak Katka, ted si Tana ( nebo ja se proboha jmenuje ta osoba co se tu vydava za cely regimnet)vybrala ji a pod jeji nickem si pise a sama odpovida....asi to musime nejak pretrpet, nez ji zabere jina lecba, magor se najde vsude

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

PetroM, na brichu jsem byla u Dr.Francu a tvrdy balvan jsem myslim nemela nikdy. Nejak to probihalo jinak, nez tu psaly holky. prvni a druhy den jsem mela bricho plne vody, to bylo priserny, jak to vypadalo jak zok i se to tak chovalo, ale pak uz byly jen otoky, ale nikdy ne tvrde jako kamen, normalni otok. S vysledkem jsem ale nebyla spokojena, na jedne pulce zustalo hodne neodsato, fakt galuska, dole zase vzala pani doktorka ve dvou drazkach nejak vic, tam je jen kuze bez tuku a delalo to propadla mista. To co prebyvalo neni takovy problem, to se da odsat znovu, vic me desilo to co vzala moc a taky ty dve dirky vypadaly silene - vcucly se dovnitr a siti dost bylo videt. Otoky se ruzne menily, ale to by nebyl problem, co se mi zdalo dost problem byla podivne muchlajici se kuze. Rikala jsme tomu vetrelec:-)))Opravu mi delal Dr.Linzer, co prebyvalo vzal, samozrejmne ze co chybi uz nikdo nenalepi. Oprava se povedla vyborne, opet otoky jen normalni, spis jen par dnu tuzsi, pak uz mekke, myslim, ze i ted po 3 mesicich ( dnes presne 3 mesice) to sem tam jeste otece, ale kuze uz se zacina chovat normalne, da se vzit mezi prsty a citim ji normalne. Takze mozna ze napodruhe uz je to hojeni rychlejsi. Nastesti se m i podarilo zneviditelnit i ty jizvy, sadlo a tlakova masaz udelaly sve:-)

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Táňo ale bricho jí nedělal Linzer, to ti asi uniklo, viď? A to že jí nevěříš její podnikání a její příjmy za relativně malé časové úsilí, to značí opravdu o tom, že si se s něčím takovým asi nesetkala. Já jí to věřím, protože umím také vydělat dost peněz za relativně málo práce.

katka (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

No to je hrozný to jsem zase nepsala já, to zase za mě psala Zuzano. Hned toho nechej !!!!!

katka (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Teď se musím Zuzany zastat ale je to fakt pravda. Ona vůbec nelže, ona tu lipošku fakt měla tak dobře udělanou od doktora Linzera, že se teďka Táňa poprvé trefila.

Táňa (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

K tematu - na to ti muzu Petro odpovedet ja za Zuzanu. Ona to tady uz psala. Odchazela od doktora, uz s novym brichem, nikdy ji nezvrdlo, nikdy nemela jizvicky, nikdy nemela roletu, nikdy nemela hrboly. Jeji doktor je totiz genius. Jediny na celym svete.

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Zuzo měla jsi také ten tvrdý balvan na břichu? Jesli jo, pamatuješ ji ještě jak dlouho?

Petra M. (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Takže se vrátíme k lipoškám, ne? To znamená, že Táňa může klidně vypnout počítač, protože jsem tu od ní neviděla ještě ani jeden příspěvek na TÉMA.

Zuza (Čt, 30. 6. 2005 - 17:06)

Ale psina to rozhodne je, to se neda poprit, me uz boli bricho od chechtani, takze jako relax dost dobry i kdyz mimo tema.

Reklama

Přidat komentář