Reklama

Dialyza.cz - web pro pacienty s chronickým selháním ledvin

V České republice žije zhruba 11 tisíc lidí s chronickým selháním ledvin a na dialýzu je odkázáno přibližně 6 300 pacientů. Všem těmto lidem, ale i jejich rodinám a příbuzným, jsou určeny nové internetové stránky Dialýza.cz, které jednoduchou formou pomáhají porozumět všem aspektům selhání ledvin i možnostem léčby.

Internetové stránky nabízí pomocnou ruku také všem pacientům, kterým bylo nově diagnostikováno selhání ledvin a kteří si nedokáží představit, co to pro ně, jejich život a rodinu, bude znamenat. Vysvětlují způsoby léčby a detailně mapují život na dialýze. Internetové stránky Dialýza.cz (www.dialyza.cz) radí, jak na dovolenou nebo jak řešit dialýzu v zahraničí. Přináší recepty a výživová doporučení, včetně poradny v oblasti sociální, psychologické a nutriční. Součástí internetových stránek je i interaktivní mapa všech dialyzačních středisek v České republice.

Dialýza.cz představuje rozsáhlý informační zdroj nejen pro dialyzované pacienty, kteří mají možnost se zde zeptat odborníků na řešení svých problémů a obav, a to i v oblastech jako je rodinný život, psychika, řešení sociální situace či správného stravování. Do budoucna se navíc stránky rozšíří rovněž o zajímavé nástroje pro zjištění rizika onemocnění ledvin či praktické tabulky nutričních hodnot potravin.

Reklama
Reklama

Komentáře

Reklama