Reklama

Alergie očima psychotronika

Alergie. Toto slovo se v posledních letech skloňuje snad ve všech pádech v ordinacích, čekárnách, ve školách, v mateřských školách a domácnostech. Je velmi málo rodin, kde mohou říci: u nás nikdo alergií netrpí.

Nejhorší ovšem je, že rodiče doslova programují svoje děti tím, že jím říkají na co jsou alergičtí. Dítě se automaticky podle toho začne chovat a samo Vám hned hlásí: já jsem alergik. Vyžaduje od svého okolí, aby respektovalo jeho sníženou funkci. Jeho podvědomí řídí jeho tělo a chování. Funguje to dokonale.

Když si s Vámi někdo neví rady, řekne Vám, že jste alergik. Alergenů jsou již několikastránkové seznamy. Ale co je příčinou alergií? To, že mám problémy, když kvetou jívy, je již jen reakce mého organismu nebo lépe řečeno reakce některého orgánu. Většinou dojde ke snížení funkce některého orgánu nebo k jeho atypickému podráždění, což vyvolá reakci na kterou nejsme normálně připraveni.

Kde tedy hledat příčiny alergií? Nedávno byla jedna známá u oční lékařky a ta jí s radostí oznámila, že má krásně kropenaté oči, že to ještě neviděla a zrak že má v pořádku. Když jsem se podíval pomocí diagnostické lupy oné paní do očí, viděl jsem spoustu záznamů na celé řadě orgánů.

Smutné je to, že oční lékařka nezná základy irisdiagnostiky. Pokud by je znala, pak by ihned doporučila té paní interní vyšetření. Bolest bývá průvodním jevem nemoci, ale většinou to, co nás bolí, není příčinou našich problémů. Zdroj našich problémů velmi tiše a záludně ovlivňuje naši nemoc. Irisdiagnostiku u nás používají bohužel většinou léčitelé. Je to velká škoda, poněvadž záznam na duhovce oka naprosto věrně kopíruje problém orgánu.

Reklama

Někdo se asi zeptá a jak ta nemoc v oku vypadá. Jsou to skvrny, flíčky, čárky apod. Mají různé zabarvení. Nejhůře se hledají problémy v hnědých očích. Naopak nejlépe v modrých, šedých a zelených očích. Já vždycky na svých přednáškách říkám, dívejte se jeden druhému do očí. Chvíli pro lásku a chvíli pro zdraví. Pokud v očích vašeho blízkého uvidíte nějaké skvrny, neváhejte a sdělte mu výsledek Vašeho pozorování s tím, aby se nechal vyšetřit. Na alergii musíme jít především přes poruchu orgánů. Znovu opakuji, že Vás většinou nebolí.

Samozřejmě, že asi nebudete vyléčeni za týden. Někdo má představu, že když pije týden bylinné čaje, tak by se to mělo přece již projevit. Bylinky nefungují jako prášky. Bylinky dolaďují Vaše buňky a harmonizují celý organismus. U alopatik se bohužel stává, že vám mohou poškodit některý jiný orgán. Máte to sice napsáno v odstavečku kontraindikací, ale toť vše. Kdyby se u některé bylinky zjistilo, že může poškodit některý orgán určitě by byla označena za závadnou, jedovatou a byla by zakázána.

K nejčastějším příčinám alergií patří porucha plic, jater a sliznic. Pokožka a sliznice slouží jako signální soustava, že něco není v pořádku. Může se stát, že při léčení se náš stav ještě zhorší. My se většinou lekneme, vysadíme léčbu a začneme na naši pokožku nanášet různé masti. A tím vlastně zatlačujeme příčinu našich problémů zpátky do naší tělesné schránky. Nemoci tohoto typu mívají většinou bouřlivý vývoj. To znamená, že nejdříve se problémy ještě prohloubí, poněvadž orgán se začíná čistit, a potom se stav začne pomalu zlepšovat.

Pokud ještě neumíte hledat v oku, nečekejte až se to naučíte a u svých blízkých, kteří trpí alergií zkuste udělat diagnózu pomocí reflexní terapie. Ta má obrovskou výhodu v tom, že mačkáním ihned můžete provádět léčebnou terapii. Alergie je naším vnitřním problémem a ne venkovním. Nějak jsme ty priority obrátili.

Ing. Josef Schrötter, Praha
Zdroj: www.mystery.sk

Reklama

Komentáře

Miroslav Provod (St, 26. 4. 2006 - 16:04)
Éter, aura a kosmická energie

V době, kdy Aristoteles seznámil svět fyziky s novým názvem
Ach jo... (Út, 28. 11. 2006 - 14:11)
Pane Provode, Vy jste psychotronik? A jakou mate spojitost s Mrazkem, Pitrem, a ostatnim skvelymi a milymi chlapci. Ze jako mate stejnou adresu... Kozarovice atd.? Nebo proste jedno pribuzenstvo? Nekteri jsou psychotronici a jini holt zase podvodnici? Nebo se jedna o stejnou osobu?
didrak (Po, 12. 11. 2007 - 21:11)
K tematu psychotronika, lecitelstvi a medicina
Doporucuji tuto knihu, která Prave VYCHAZI !
---------------------------------------

prim. MUDr. Teodor ROSINSKÝ, CSc.:
ENERGOINFORMACNI SYSTEM CLOVEKA /
CHOROBY Z NENAVISTI (Urknuti, ocarovani, prokleti)
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Vynikajici fundovana kniha znameho psychiatra a prukopnika akupunktury a psychotroniky na Slovensku, zakladatele a dlouholeteho predsedy Slovenske psychotronicke spolecnosti, kterou lze oznacit za nejvyznamnejsi literarni pocin v oblasti psychotroniky od vydani Rejdakovych Perspektiv telepatie v 80. letech.
Odborny uvod do problematiky psychotronickeho setreni okolnosti, diagnostiky a odstranovani cizich skodlivych vlivu, prace je doplnena nekolika desitkami konkretnich pribehu, ukazek z 50-lete lecitelske praxe tohoto predniho slovenskeho lecitele.
Az po precteni teto knihy najdou mnozi ctenari vysvetleni urcitych podivnych jevu, okolnosti a zdravotnich ci spolecenskych problemu, s nimiz se s nejvetsi pravdepodobnosti setkali v minulosti bud oni osobne nebo jejich
pribuzni, znami a pratele !

Podrobnosti jsou k dispozici na strance:
http://psychotronika.czechian.net/
a
http://www.cadpress.sk/psychotronika_cz.htm

ISBN 978-80-88969-32-7
stepanka (Ne, 30. 3. 2008 - 15:03)
v praci pracuji s ekologickou emulzi na bázi oleje,ktera se ředí vodou,je to kovovýroba a tvoří se mi vodové puchýřky na rukou,které svědí,chci se zeptat co by mi na to mohlo pomoci děkuji.
michal (Ne, 20. 4. 2008 - 12:04)
Dobrý den, mám stejný problém jako paní Stepánka, která pracuje v kovovýrobně. Já mám taky vodnaté puchýřky po rukách hlavně na prstech. Tak bych vás chtěl poprosit o radu jak na ně. Předem mockrát děkuji.
Miroslav Provod (St, 19. 1. 2011 - 09:01)
Kounovské řady

Dosud neznámé čtyři vlastnosti statické elektřiny, které byly v průběhu empirického výzkumu prokázány a ověřeny mnoha experimenty, vysvětlují seskupení hornin nejen v kounovských řadách, ale také v mnoha jiných případech. Uměle navršené kopce byly v době megalitů budovány po celé Zemi, jen na americkém kontinentě se jejich počet odhaduje na sto tisíc. Známou skutečnost, že tření dvou různorodých hmot produkuje statickou elektřinu, dosud nikdo neaplikoval na vodní toky (podzemní prameny, potoky, řeky, mořské proudy), kde molekuly vody třením o horninu vytvářejí náboj statické elektřiny. Náboj vodního toku, stejně jako náboje jiné hmoty, produkuje tři vodivé energetické složky (aura,zóny, interzóny), které pronikají veškerou hmotou a vytvářejí po celé Zemi trojrozměrný vodivý rastr (první dosud neznámá vlastnost statické elektřiny). Umístíme-li do energetické složky vodního toku libovolnou hmotu (v našem případě horninu nebo zeminu), s menší hodnotou náboje, dojde samovolně mezi oběma hmotami k přesunu energie až do vyrovnání jejich energetických potenciálů (druhá dosud neznámá vlastnost statické elektřiny).

Náboj kounovského pahorku neměl pravděpodobně požadovanou hodnotu a bylo zapotřebí jej zvětšit. To bylo možné provést dvěma způsoby, navršením další horniny, nebo pomocí přídavných nábojů. Budovatelé pahorku se rozhodli pro přídavné náboje, pravděpodobně tím sledovali úpravu chemického složení náboje pahorku.

Jednotlivé kameny v řadě měly rozestupy mezi sebou stanoveny tak, aby se jejich aury překrývaly. To splňovalo podmínku pro vytvoření společného náboje (třetí dosud neznámá vlastnost statické elektřiny), který přejímal energii z trojrozměrného vodivého rastru do doby, kdy jeho náboj převýšil energetickou hodnotu pahorku. Následovně menší náboj pahorku začal přejímat energii náboje z řady hornin. Počet horninových řad byl dán požadavkem stavitelů na energetickou hodnotu pahorku, každou další řadou se jeho energie zvyšovala. V průběhu vyrovnání energetických potenciálů dochází mezi náboji současně k přesunu chemických vlastností (čtvrtá dosud neznámá vlastnost statické elektřiny). Kombinací hornin různého chemického složení lze upravit chemické vlastnosti společného náboje.

Z podkládání jednotlivých kamenů v řadách malými kameny, lze odvodit, že místo situování pahorku bylo"energeticky hladové", malé kameny zmenšovaly kontaktní plochu s podložím a omezovaly tím přechod energie z náboje řady kamenů do Země. Velká plocha řad umožňovala odebírat energii z velké plochy energetického rastru. Jde o ojedinělý a obdivuhodný způsob, jak vyřešit doplnění energie stávajícímu náboji.

Z hlediska naší civilizace je technická úroveň dávných kultur nepochopitelná, ale pouze dokud si neuvědomíme, že nám v minulém století v oblasti statické elektřiny cosi zásadního uniklo. Menhiry, dolmeny, viklany, kromlechy a další podobné malé stavby byly využívány pro ozdravné účely. K jakému využití byly pracným způsobem vybudovány velké megalitické stavby s energetickou regulací jako např. Teotihuacán, San Lorenzo, pyramida Akapana a mnohé další, zůstává nadále tajemstvím.

Uvedené vlastnosti statické elektřiny vysvětlují mnohé nejen v historii, ale také napovídají, že další neznámé vlastnosti statické elektřiny na své objevení teprve čekají.
http://www.miroslavprovod.com

Miroslav Provod


Magda (Ne, 18. 7. 2021 - 10:07)
Zdravím letos mám letos velký problém s kožní alergii. Pracuji na nočních směnách v okolí je všude vysoká tráva a velice větrno. Chodím na obchůzky a potom mě začne úporně svědět na rukách okolí krku i na noze přes gumové punčochy. Místo nateče, zčervená a velmi svědí. Potom se vytvoří pupence a mnohdy v dalších dnech se to vrátí i na stejná místa a objeví se na nových. Vyšetření na alergologii je možné po objednání tak za 3 až 4 měsíce co s tím? Také mám 26 let v nosních dutinách zl. stafilokoka který se projevuje vykašláváním hnisavých hlenú a hnisavé i z nosu. Léčba nepomáhá užívám sprey Awamis ale nic moc. V dubnu očkovaná Modernou. Mám naději na nějaké zlepšení? Je mi 80 roků.
! (Ne, 18. 7. 2021 - 12:07)
Jsem alergický na psychotroniky.
Reklama