Reklama

Máme v těle svou vlastní Továrnu na jedy

Protože cukr do značné míry ničí naše střevní prostředí, je třeba šetřit i s tzv. zdravými sladidly jako je med, sušené plody, sušená cukrová třtina, javorový sirup apod. Cukr všeho druhu mění střevní prostředí na kyselé, takže se v něm rozmnožují cizí, patogenní bakterie.

Příliš mnoho cukru = izolovaných uhlovodanů (a k nim patří i potraviny z vymílané mouky) časem stále více potlačuje a přeměňuje strážce našeho střeva, dobré bakterie, které nás chrání před škodlivými střevními bakteriemi, které mimo jiné produkují i vitamíny, protože je připravuje o potřebný životní prostor.

Kvašení cukru v tenkém střevě činí jeho prostředí stále kyselejším, takže i enzymy slinivky břišní, hlavně zabezpečující trávení potravy, ji mohou v tomto kyselém prostředí jen nedostatečně rozkládat. Vzhledem k nedostatečné činnosti enzymů slinivky břišní je potrava jen částečně natrávena, resp. strávena a převážná část přijaté potravy neživí nás, ale střevní flóru s narušenou rovnováhou, jejíž patogenní mikroorganismy se mohou nadměrně rozmnožovat a zaplavují nás svými kyselými a jedovatými produkty látkové výměny.

Při zdravém prostředí ve střevě představují kolibakterie významnou ochranu, možná nejvýznamnější ochranu proti rakovině a stále se stupňujícímu zamoření plísněmi. Protože však je naše střevní prostředí nadbytkem cukru a denaturované vymílané mouky (housky s marmeládou nebo medem, pečivo, dorty, bílý chléb, slazené nápoje) tak patogenně změněné, že ochranné bakterie jsou buď tak zdegenerované nebo potlačené (i vlivem přijímání antibiotik), máme ve svém těle vlastní "továrnu na jedy", v níž cizí bakterie a plísně každodenně otravují naši krev svými produkty látkové výměny, bojovými plyny a alkoholy.

Zdroj: Christine Heideklang - Nebezpečné plísně kolem nás

Reklama

Reklama

Komentáře

Mgr. Literáková (Pá, 16. 2. 2001 - 18:02)
Hodně se poslední dobou mluví o tom, kolik kyselinotvorných potravin do sebe dnešní člověk láduje. Pochopitelně vzniká podstatný nepoměr - zásadotvorných potravin je daleko méně. Nicméně už od 50. let probíhají výzkumy zelené jednobuněčné sladkovodní řasy (chlorella), která působí zásadotvorně, a to velmi radikálně. Tímto svým působením mimo jiné likviduje krevní plísně, kterým zásadité prostředí nesvědčí. I kdyby uměla chlorella pouze tot, stačilo by to. Chlorella však působí synergicky, celostně. Je to vlastně soběstačná buňka, takže detoxikuje, dodává vitamíny, minerály, aminokyseliny (vč. nukleových kyselin), je to taková zelená pokladnička všeho, co potřebuje každý, i velmi složitý organismus. Mám kontakty na firmu, která dováží do ČR chlorellu nejvyšší kvality lisovanou do tablet. Ceny jsou velice příznivé, firma má zájem i o lidi, kteří pomohou dělat osvětu a pomohou dostat tablety ke konečným uživatelům. Předám kontakty jak "osvětářům", tak zájemcům o detoxikační a zároveň saturační kůry, tak i dealerům. Tel na mně je 0603 315 929, prijímám i SMS.
cože?! (Ne, 8. 10. 2006 - 11:10)
Po přečtení druhého článku na těchto stránkách už chápu, proč na tyto články nikdo nereaguje - je to asi zbytečné, a je zbytečné něco takového číst. Ale aspoň, že je tu napsáno, že: "Rady publikované na těchto stránkách nepředstavují instrukce na samoléčení, nenahrazují lékařské vyšetření a výkony a nejsou míněny jako návod pro alternativní léčbu. Jakákoliv aplikace těchto rad je věcí úvahy čtenáře a děje se na jeho odpovědnost; předpokládá že čtenář svůj postup konzultoval s ošetřujícím lékařem."
cože?! (Ne, 8. 10. 2006 - 12:10)
Pro "16. 2. 2001 18:02:59, Mgr. Literáková":
Chlorella "dodává aminokyseliny včetně nukleových kyselin"?? Takže nukleové kyseliny jsou druhem aminokyselin?? To jsou ale věci. "firma má zájem i o lidi, kteří pomohou dělat osvětu" - například osvětu pro zaměstnance? Na to by asi stačilo navštívit nějakou, možná i základní, školu.
Jitka (St, 25. 10. 2006 - 12:10)
Přečtěte si velice zajímavé informace na mujweb.cz/www/medacol/?X
Potom poznáte jak to skutečně je s naším zdravím a budete mít o čem skutečně přemýšlet.
kastanka (Po, 12. 3. 2007 - 23:03)
Zkuste Colonix...,je v této oblasti jedničkou,co se týče očisty těla...
Toxické látky, které by měli být z těla co nejrychleji odstraněny, se kumulují ve střevech, pronikají do krevního oběhu a orgánů. Organismus je neustále přiotráven zplodinami látkové výměny. Projevuje se to únavou, nesoustředěností, bolestí hlavy a oslabením imunity.
Ve střevech jsou přirozené mikroorganismy potlačovány hnilobnými bakteriemi a kvasinkami a tudíž nemohou vyrábět vitamíny B1, B2, K a další potřebné látky. To se může projevit kožními problémy, nervovými poruchami, poruchou krevní srážlivosti...
Hnilobné bakterie a kvasinky navíc produkují toxické láky, které dál zhoršují látkovou přeměnu na úrovni buněk organismu.
Po čase přirozené čistící a ochranné mechanismy zátěž nezvládnou a dochází k ochoření orgánů. Může dojít k onemocnění srdce, ledvin, jater, slinivky
pro kastanku (St, 14. 3. 2007 - 08:03)
Chci se zeptat kastanky,ty jsi nejakej dealer Colonixu?Jelikoz na vsech diskuzich kam chodim ctu prispevky na kolonix jen od tebe...ze by to u nas nikdo jiny neuzival?A nebo ne s takovymi uspechy?Napis nam o tom neco vice/tedy pokud jsi uzivatelkou/a ta cena se mi zda taky dost premrstena,stranky maji docela dobre udelane,ale trochu mi to pripomina teleshoping.Tak se ozvy-mas li s cim.Nebo i ostatni pripadni uzivatele...neduveriva
Pavel (St, 14. 3. 2007 - 11:03)
Cena colonixu silně připomíná drahotu. Myslím, že stejného efektu lze dosáhnout mnohem levněji a skutečně osvědčenými prostředky - aloe, ostropestřec mariánský (silymarin), ananas, a občas propláchnout střeva.
kastanka (St, 14. 3. 2007 - 21:03)
Objasni výraz"silně připomíná drahotu"...Pokud má člověk problémy,tak na cenu nekouká a hlavní problém je,že jsme tak materialisticky založeni,že vše převádíme na hodnotu peněz..Ano..,aloe pročistí kapilární částečky buňky..,ostropestřec zase játra..,po ananasu trochu zhubneme..,ale jsou to pořád jen jednotlivé články očisty,které na sebe nenavazují..a ani spolu nespolupracují..."Toť vsjo"..A basta fidli..Je to celé o tom,že jednoduše "škudlíme"na svém zdraví...,ale bohužel ,pojišťovna vše neproplácí...Já se snažím získávat informace hlavně z celostní medicíny..a mé děti např.užívají i tkz.koloidní minerály(Energy)+ jiné preparáty..a to přesto,že jsem jim za ty peníze mohla koupit Adidasy...
Pavel (Čt, 15. 3. 2007 - 10:03)
Silně připomíná drahotu - to znamená, že cena neodpovídá kvalitě. To platí také o produkty od Energy, zkoušel jsem, vyčistila se mi jen peněženka, a bez efektu. Totéž AMWAY. Za zkoušku všelijakých podobných věcí jsem utratil hodně - je to cena za zkušenost. Díval jsem se na složení colonixu - nic moc vzhledem k ceně. Nejde o to, že na zdraví máme škudlit, ale o to, abychom za své peníze dostali odpovídající prostředek s efektem úměrným té ceně. Na "potravinových doplňcích" se všeobecně nemravně rejžuje, je to móda, tak plaťte. O účinku může být vypovídající pouze statistický průzkum, tzn. kolik procent lidí si tím polepšilo, kdy efekt nebyl, a to ještě v porovnání s užitím placeba. Pokud se to neudělá, tak veškeré vychvalování je lživá reklama.
kastanka (Čt, 15. 3. 2007 - 21:03)
ANO,KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA SVOU VLASTNÍ ZKUŠENOST...,CO U VÁS TEDA PAVLE ZABRALO?...NEBO JE VŠE JEN EFEKTEM PLACEBA?...MYŠLENKA JE TO KRÁSNÁ..
nega (Pá, 16. 3. 2007 - 20:03)
Plně souhlasím s Pavlem je to drahota a nic extra. Já osobně jsem na své problémy vyzkoušela vše co tu už bylo od bylinek po různé preparáty až po hydrocolon, rady lékařů i bylinkářů možná i šarlatánů, můžu potvrdit, že ani jedno mi od mých problému nepomohlo, jenom jsem přišla o spoustu peněz. a to jsem jenom chtěla aby mi správně fungovala a trávila má střeva. Vám to možná kastanko sedlo, nebo jste jen zdárný příklad propagátora a cucače peněz z lidí?
kastanka (So, 17. 3. 2007 - 17:03)
..nene ,já ho užívám a jak říkate ,sedl mi..,víte byly jsme tři kamarádky a jedna z nás chtěla zhubnot,no nedařilo se.Při našem kávičkování se jednou svěřila,že má léta pořád zácpu.No,tak jsme jí radily všechno možné.(vodu ze zelí,sennový čaj ,švestky..,kyselé mléko..,).Po zhruba roce začala hubnout.No my se samozřejmně ptali ,(byla zase fakt kočka z 90 kg..-30 kilo dole)co drží za dietu.Prý žádnou .Tak ji naše třetí kamarádka posílala k doktorovi..Nešla..Až po dvou měsících,když jí bylo tak špatně..Správa byla hrozná-rakovina tlustého střeva..Do roka bohužel zemřela.Kamarádka se tak vylekala,že byla i na colonoskopii a jelikož i já mám tyto problémy,tak jsem se dala s ní na tohle..Tahleta zkušenost se nás až příliš dotkla.....Takže tak..,ano je to věc velice ošemetná,ale jednoduše jen prezentuji svou zkušenost...
Návštěvník (So, 17. 3. 2007 - 19:03)
Co to přesně obsahuje ten colonix popiš kastanko a kolik stojí a jak dlouho užívat? Jak často ho užívaš ty?
kastanka (Po, 19. 3. 2007 - 07:03)
tak ten Colonix je složen ze tří věcí dohromady ,takže ráno nejdřív užívám 4 takové kapsle(jmenuje se to Paranil¨)a je to na vypuzení parazitů ze střeva,pak za 15 minut si rozmíchám do sklenice vody takový prášek(to je Colonix),což je vláknina ,potom už můžu hned i snídat.Večer si před spaním udělám čaj(Cleri čaj)..Každá ta složka je směsí několika druhů bylinek např.Paranil je účinná kombinace takových 18 rostlin , které se tradičně používaly na odstranění parazitů, jejich vajíček a vylíhnutých larev z organismu(např.skořápka ořechu černého ,hřebíček ,oman pravý ,pískavice řecké seno ,hořec žlutý ,osladič obecný ,extrakt z grapefruitových semínek ,lapačo červené ,myrha ,česnek ,list yzopu ,tykvová semínka kořen kurkumy ,pelyněk pravý ,šťovík kyselý ,listy máty peprné ,kůra Berberisu flexuosa ,proboscidea Luisianica.Colonix ta vláknina obsahuje slupky jitrocele,lněné semínko,fenykl ,aloe Vera ,grapefruitový pektin ,kůra brestu,kořen ibišku lékařského,kořen rebarbory ,jetel ,guarová guma ,listy máty peprné ,listy medvědice..,ten čaj(Cleri) obsahuje list senny, květ heřmánku, listy máty peprné, plody růže šípkové, kůra skořice, kůra rešetláku pročišťujícího, kořen zázvoru, semeno ostropestřce mariánského, plod mučenky, list medvědice.
Já si koupila nejdřív s kamarádkou dvojbalení(vyjde levněji)..a pak jsme si zas objednaly trojbalení(je ještě levnější)a já si vzala jedno balení ..,kamarádce zůstaly dvě.Jinak ,já měla pocit,že mi ten měsíc stačí,ale potom jsem se nechala přesvědčit kamarádkou a vzala si ještě to jedno balení.Jinak na www.natura.cz je i ceník,tak stačí se podívat.Někomu se to zdá drahé,ale na to ,nakolik je to fakt účinné je ta cena dle mého přijatelná,hlavní je,že u nás dvou zabral.
inez (St, 21. 3. 2007 - 21:03)
já nevim,všichni souhlasíte s Pavlem,vyskoušeli jste to?Když ne ,tak kde berete ten beton?
beruška (Út, 22. 1. 2008 - 15:01)
Já mám problém asi od dětství,ale v té době jsem to nevěděla.Když jsem vyrůstala,neměla jsem zrovinka nóbl pokoj,ale co hůře,byla po celé spodní části zdi plíseň a,aby toho nebylo málo,i pod kobercem se toto svinstvo tvořilo.No a protože jsem v tom vyrůstala,myslím,že to má bohužel vvelký vliv na mé,jednou měsíčně,opakující se mykózy.Hlavně je těžké se toho zbavit.Dočetla jsem se o kys.kaprylové,je to opravdu dobré?Nebráním se zkusit pro to vše,ale přece jen se informuji u někoho,kdo má zkušenost s dotazovanou informací.
Bohumil (Út, 27. 5. 2008 - 14:05)
Problémy se správným,pravidelným a kvalitním vyprazdňováním má mnoho lidí.Ty mohou způsobovat rakovinu tlustého střeva. Je třeba své zažívání dát do pořádku. Vím jak.Pokud potřebujete konzultaci,pište mi na adresu:bjaeger"tiscali.cz
marie (Po, 1. 12. 2008 - 17:12)
Když se snažím zdravě jíst pečivo z celozrné mouky a ovesných vloček dostanu ekzém. Tak co mám jíst?
hanca (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)
http://hubpages.com/hub/Colon_Cleanse_Scams
http://www.coloncleansingforum.com/t225-Colonix-Scam%3F%3F.html
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080822054838AArzfKY
Leona Kuklová (Po, 12. 4. 2010 - 21:04)
dobrý den,
taky už měsíc užívám Colonix, účinky po týdnu přišlí jak je na stráňkách napsáno. Akorát mám jeden velký problém přibrala jsem na váze 4,5kg, jídelníček mám pořád stejný. Proto mám strach užívat to dál. Nevím čím je to způsobeno, jestli vláknina na mě takhle působí? Máte nikdo s tím stejné zkušeností. Diky Leona.

katka (Po, 21. 6. 2010 - 17:06)
Chci se zeptat kastanky,ty...Ahoj leona, ja som tiež užívala colonix a som s ním veľmi spokojná. Nepribrala som a nedá sa povedať, že by som schudla na kilá Skôr je to o pocite. Nemám naduté brucho a prestala ma bolievať hlava. Celkovo mám viac energie a som menej unavená. Skús sa pozrieť na ich stránku DrNatura. Tam sú aj odborníci, tí radi odpovedia na všetky otázky.
vit (Ne, 13. 11. 2011 - 16:11)
ctete www-vitarian.cz, tam najdete vse, muzu potvrdit, ze to funguje na 100%!!!
Reklama