Reklama

Mozkové nutrienty

Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, vitamín C, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost. Jsou vhodné pro manažery,  studenty, seniory, lidi trpící stresem, depresí či degenerativním onemocněním nervového systému.

L-fenylalanin - L fenylalanin je esenciální aminokyselina, která se může v játrech přeměňovat na tyrosin. Obě aminokyseliny hrají důležitou  roli v metabolismu hormonů a nervových přenašečů (neurotransmiterů). L-fenylalanin je v těle přeměňován též na norepinefrin a dopamin ? mozkové transmitery, které podporují duševní bdělost a vitalitu.
Fenylalanin je podpůrně nasazován při depresi, roztroušené skleróze, premenstruačním syndromu a parkinzonismu.

L-tyrosin  - jedná se o volnou aminokyselinu, která je důležitá pro nervový systém, resp. mozek. L-tyrosin je stavební látkou adrenalinu. Adrenalin tlumí vlčí hlad, zvyšuje schopnost koncentrace a pozitivně ovlivňuje sníženou potenci.

L-Glutamin - tato aminokyselina zvyšuje imunitu, vyplavuje růstový hormon a testosteron po cvičení. Působí podobným mechanismem jako anabolika.

Vitamin C - pomáhá při zvyšování imunity, stresu, chrání buňky před působením volných kyslíkových radikálů a před degenerací. Působí proti stárnutí organismu.

Reklama

Cholin - Cholin je důležitý pro stavbu myelinové vrstvy v mozku a nervové tkáni. Cholin je kromě toho surovina pro acetylocholin, nervovou látku, která nás vybavuje excelentní pamětí a umožňuje nám plnou koncentrovanost.

Sojový lecitin jako zdroj cholinu je důležitý pro fungování paměti a působí preventivně proti stařeckým mentálním změnám.

Jinan dvoulaločnatý (ginkgo biloba) - Tato bylina pomáhá při Alzheimerově chorobě - může zpomalit průběh, při depresi a při úzkostných stavech, zhoršování paměti, Reynaudůvě syndromu - zmírňuje pocity chladu v končetinách, lýtkových křečích,
poruchách prokrvení na končetinách,  bolestech hlavy , hučení v uších a zhoršování sluchu,
závratích,  při impotenci - zlepšuje erekci a při očních poruchách ve spojení s cukrovkou.

Riboflavín (Vitamin B2)  - Pro zdravé oči a pleť . Podporuje výkonnost, tvorbu červených krvinek, plodnost, léčení oparů a hojení tkání. Příznivě působí při neurologických onemocněních a stresu. Zmírňuje migrény.

Thiamin (Vitamin B1, thiamin mononitrát)  - Důležitý pro zdravé srdce, metabolismus sacharidů, nervový a duševní vývoj, dobrou paměť a koncentraci, krvetvorbu a hojení ran. Pomáhá při hojení pásového oparu, zlepšuje spánek, odstraňuje brnění a křeče, zmírňuje bolesti, podporuje správnou činnost jater.

Niacin (Vitamin B3, jako niacin and niacinamid)  - Nezbytný pro pevné nervy. Pomáhá při depresi a při léčbě schizofrenie. Zlepšuje projevy alergií a plodnost. Upravuje vysoký krevní tlak a snižuje škodlivý LDL cholesterol.

Pyridoxal-5-fosfát (koenzymová forma vitamínu B6) - Pomáhá při menstruačních a přechodových potížích. Zmírňuje ranní zvracení v těhotenství. Pomáhá proti srdečním chorobám. Užiteční při redukčních dietách. Dodává radost do života. Důležitý pro tvorbu a obnovu svalů, při kožních a nervových onemocnění. Prospěšný pro oči a pleť. Snižuje brnění a křeče. Zlepšuje obranyschopnost.

Unikátní kombinaci mozkových nutrientů můžete zakoupit zde

Reklama

Komentáře

Návštěvník (Ne, 27. 5. 2007 - 00:05)
Chtěla bych vidět jediného člověka s Alzheimerovou nemocí /prokázanou/, kde tyto přípravky zastavily průběh.
Návštěvník (So, 26. 5. 2007 - 11:05)
já bych bez gingo biloby a rozmarýnu nemohla ani žít
Návštěvník (So, 26. 5. 2007 - 13:05)
Strom máme na zahradě, rozmarýn na okně.
Zatím si je k jídlu nedáváme.
Reklama