Reklama

Hudba kořením milování

Nic lidského není cizí ani vědcům. Možná i proto odborníci z německého institutu pro výzkum veřejného mínění zadali čtenářům časopisů Glamour a GQ anketní otázky, v nichž se měli svěřit, jakou hudbu si vybírají coby doprovod k milostnému aktu.

Třicet procent žen uvedlo, že dává přednost Mozartovi, zejména jeho Malé noční hudbě, k níž neodmyslitelně patři i sklenka šampaňského. 

O jedno procento více mužů se svěřilo, že je dokáže takříkajíc uvést do varu rap a příslib cigarety po úspěšném naplnění sexuální touhy. 

Jedenáct procent zástupců obou pohlaví se shodlo, že nic nepředčí Boba Marleyho a střídavé vychutnávání jointu. 


Zdroj: Plus

Reklama
Reklama

Komentáře

Lenka (Po, 26. 6. 2006 - 09:06)
Nejlepší je so sex vychutnávat u techna,nebo u jine nezpivane hudby...protoze tak se prizpusobujete hudbe,vnimate rytmus,zadny zpev vas nerozptyluje...sex bez hudby si uz neumim predstavit!!!!
P.S.:po sexiku cigarko=))))
H. (Po, 26. 6. 2006 - 11:06)
To je pěkná ptákovína, při sexu si šeptáme krásná slovíčka a něžnosti a říkáme si, co se nám líbí a nelíbí, co chceme, abychom si vzájemně dělali, kdyby nám k tomu hrálo techno, museli bychom na sebe hlasitě řvát. Nevím, na co bychom k tomu ještě potřebovali nějakou berličku v podobě hudby a snažili se při tom dodržovat její rytmus.
luna (Po, 26. 6. 2006 - 11:06)
miluju hodbu..ale nekdy při milování pocituju že jí moc vnímám a ovlivnuje mě (tempo,gradování skladby)...takže jestliže pak potichu anebo vůbec aby nám neunikl ani jeden projev slasti.
Lenka (St, 28. 6. 2006 - 08:06)
H.:My si nepotrebujeme septat to,co se nam libi,protoze to o sobe vime,a techno mame pustene potichu,takze ti pokrocilejsi se asi radeji miluji s hudbou..=)Jo a ještě něco-to s tím dodržováním rytmu hudby byl jen příklad=)
ertenn (St, 28. 6. 2006 - 08:06)
Jo...myslim ze hudba je pri sexiku GOOD hlavne nejaka rychla...na co si septat??:-)
Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 11:06)
Já jsem myslela, že správnou, něžnou, erotickou atmosféru navodí jen krásné romantické ploužáky... Ale techno - samozřejmě proti gustu - ale nejedná se potom jen o sex. pohyby , není z toho porno?
Lenka (Čt, 29. 6. 2006 - 08:06)
To urcite ne.Asi jsem to spatne napsala-s temi pohyby na hudbu!!Uz podruhe jsem psala,ze se jedna puze o priklad..=)
Mp3site.cz (Út, 4. 11. 2008 - 16:11)
Kvalitní MP3 hudba ke stažení: http://www.mp3site.cz
Reklama