Reklama

Krizová esence aneb Jak si pomoci v krizi

I když jste v pohybu, můžete zůstat v klidu

Krizová esence pomáhá bezprostředně čelit situacím, které vyžadují zvláštní pozornost a angažovanost / důležitá návštěva lékaře, náročná diskuse, pracovní porada, vážné rozhodování v rodinných záležitostech/. Je vhodná při velkém psychickém stresu, při náhlých traumatech a ztrátách, nebo při hlubších partnerských krizích / osamění, rozvod apod./.

Homeopatická firma Nelsonbach, která je výrobcem originálních květových esencí Dr. Bacha přišla před nedávnem na trh s variantou Krizové esence ve spreji. Výrobce tak chce ještě víc přiblížit tuto ojedinělou květovou směs svým klientům.

Krizová esence spray se používá stejně jako původní krizová esence- vnitřně na vyrovnání emoční hladiny. Díky rozprašovači se může snadněji použít i k nastříkání čela nebo zátylku u bolesti hlavy, nebo na zápěstí při celkové nevolnosti. Krizová esence může být používána spolu s kteroukoliv další esencí.

Reklama

Bachovy květové esence můžete zakoupit v obchodě Krakovská 22, Praha 1 nebo na www.001shop.cz v katagorii přírodní terapei, podkatagori Bachova květová terapie

Reklama

Komentáře

Sarka (Čt, 31. 5. 2007 - 22:05)
Moc doporucuji krem rescue Remedy. Je super!!! I na psychicke obtize... Nebojte se a zkuste...
Reklama