Reklama

Bio proteinové směsi pro cvičení, výživu i posílení imunity

Bio směsi SuperProtein od firmy Naturya spojují vysoce kvalitní superpotraviny bohaté na živiny, které podporují několik oblastí zdravého životního stylu:

 

 

Cvičení

Všechny naše směsi SuperProtein zahrnují konopný proteinový prášek, holistickou superpotravinu obsahující široké spektrum živin, které napomáhají regeneraci svalů, dodávají energii tělu a podporují zdraví kostí. Organický konopný proteinový prášek Naturya, extrahovaný z nejkvalitnějšího konopí, má neutrální, ořechovou chuť, je ideální pro obohacení každého slaného jídla, občerstvení nebo dezertu o fantastickou škálu živin. Konopný protein je vaším nejlepším řešením, pokud chcete zvýšit příjem bílkovin z jiných než zvířecích zdrojů, protože obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin, které tělo potřebuje pro růst tkání, produkci energie, imunitní funkce a vstřebávání živin.

 

Reklama

Výživa

I když existuje mylná představa, že pouze sportovci by se měli spoléhat na doplnění bílkovin, výběr proteinového prášku s vysokým obsahem živin může zlepšit životní styl každého bez ohledu na jeho věk nebo fitness cíle. Přiměřený denní příjem bílkovin přispívá k udržení a rozvoji svalové hmoty. To hraje důležitou roli při zlepšování metabolického zdraví, síly kostí, tonusu a zotavení po nemoci.

 

Stres a imunita

Proteinové směsi jsou obohaceny o následující superpotraviny pro zvýšení pozitivního vlivu na organismus:

Kakao je bohaté na hořčík, který přispívá k normální psychologické funkci, a flavonoidy na podporu imunitního systému.

Maca je adaptogenní superpotravina, která přispívá k celkové pohodě, vyrovnává stresové hormony a zvyšuje energii.

Acai je bohatý na vitamín A, který podporuje imunitní systém a chrání před oxidačním stresem.

Baobab je bohatým zdrojem vitaminu C, který posiluje imunitní systém a předchází oxidačnímu stresu, který může nastat po tréninku.

 

MK

Zdroj: Naturya

 

Reklama

Komentáře

Mirka (Pá, 2. 4. 2021 - 06:04)
Pokud člověk nestíhá, tak to může být fajn:) já si každé ráno namichám do smoothie mixeru v podstatě to samé. Nesmí chybět konopná semínka a přidávám výše zmiňované plus např. Spirulinu, acerolu atd. od https://www.superpotraviny-naturalis.cz/.
Lucie (Ne, 25. 7. 2021 - 18:07)
ja na to používam probiotika, magnezium a vitamin C
Mirka (So, 27. 11. 2021 - 20:11)
na toto stačí obyčejné probiotika laktobacily. Jsou nejlepší , beru je při cestování a současně s antibiotiky, vždycky mi pomohly
Julianna (Po, 17. 1. 2022 - 14:01)
základ je dobrá imunita, pokud to ale tělu bude dopřáno formou zdravé stravy, tak si tělo vybuduje imunitu. Jenže ted je taková horší doba a naše tělo vitaminy potřebuje
Reklama