Reklama

Proti parazitům granátová jablka, česnek a cibule

V některých částech Egypta a také na Blízkém východě a ve Vietnamu lidé pravidelně k vyhubení střevních parazitů jako jsou roupy, škrkavky a tasemnice používají šťávu z granátových jablíček. V našich končinách je mnohem známější užívání česneku nebo cibule.

Šťáva z granátových jablíček:
Jedná se o malé množství šťávy z granátových jablíček, které se v případě potřeby ředí trochou vody, jelikož je tak chutnější. Aplikuje se vnitřně.

Vyšší obsah tříslovin, charakteristický pro granátová jablíčka, tyto parazity znehybní, takže je pak tělo vyloučí běžným způsobem trakčníkem.

Vzhledem k tomu, že šťavnatá dužina je velmi pevně přirostlá k malým pecičkám, je odšťavńování tou nejjednodušší metodou, jak lze z tohoto ovoce získat co nejvíce užitku.

Nejlepší je odšťavňovat celé granátové jablko, aniž by se předem loupalo. Nicméně hotovou dužnatou šťávu je třeba naředit vodou a přecedit přes drátěný cedník tak, abyste se zbavili nepotřebných semínek a v misce umístěné pod cedníkem vám zbyla jen hladká a jemná tekutina.

Reklama

Šťáva z cibule a česneku:
Šťáva z čerstvého česneku může u citlivých lidí vyvolat alergickou reakci, proto se doporučuje užívání šťávy z uleželého česneku Kyolic (japonský tekutý česnekový extrakt). Jednou lžičkou tohoto extraktu lze obohatit šálek šťávy získané odšťavňováním oloupaných omytých cibulí. Odšťavňovat lze společně normální cibuli i pár zelených cibulek. Pro lepší chuť cibulovo-česnekového koktejlu lze do něj před přípravou přidat půl svazku čerstvé petrželky nebo několik listů potočnice lékařské či špenátu.

Sirné sloučeniny, které se nacházejí v česneku a cibuli silně ničí střevní parazity. Většinou je prostřednictvím svých výparů inaktivují nebo jinak znehybní tím, že "otráví" cirkulující krevní plazmu, jež je obklopuje a z níž čerpají potřebné živiny. Takto dočasně paralyzovaní červíci se nemohou zachytit na stěnách lidských vnitřností, takže se jich tělo velmi rychle snadno zbaví běžným vylučováním.

Zdroj: John Heinerman - Encyklopedie léčivých šťáv

Reklama

Komentáře

ajka (St, 25. 10. 2006 - 08:10)
jsem tehotna a objevily se mi roupy.poradte mi prosim,co s tim.nemuze to uskodit tehu.dekuji za odpovedi.
J (St, 25. 10. 2006 - 08:10)
Udelej si klyster voka+koloidni stribro.(koupis v lekarne)To ti pomuze a neuskodi!!
Helena (St, 25. 10. 2006 - 14:10)
ajka,podle meho nazoru to chce rychlou likvidaci!Ja bych tedy okamzite po zjisteni kontaktovala doktora.Ten bude vedet ucinny a v Tvem stavu vhodny prostredek.
Roupy se mohou lezt i do pochvy.Davat si klystyr je v tehotenstvi nekdy osemetna vec a navic v likvidaci timto zpusobem neverim.
Mansie (Po, 12. 6. 2017 - 11:06)
proboha lidi neblbnete. nikdo z vas zadne parazity v tele nema! jsou to pouze lzi zlodejicku, co vam pres ne chteji vnutit drahe leky a terapie!! ktere jsou uplne zbytecne, nakladne a nikdo je v realu nepotrebuje!! otevrete oci a ctete pravdive clanky, ne hloupe vycucy z paty sarlatanu!!!§ http://www.detoxikujeme.cz/paraziti-v-lidskem-tele/
Míša (Čt, 11. 2. 2021 - 21:02)
Já osobně s červy problém (snad) nemám, ale v rámci jara a různých detoxů si tu tabletku dám. Zatím jsem ale podle jiné diskuse zkusila ten wurmEx a jako svůj učel to plní :mavam:

ytong (Pá, 12. 2. 2021 - 01:02)
Parazitů tady bylo a je ! Vemte si třeba-komunisty! Ti už tady parazitují skoro 100 let a těžko se likvidují !
MMXXI.02.12 (Pá, 12. 2. 2021 - 13:02)
Máš pravdu s těmi parazity, neznám nikoho kdo by měl roupy, tasemnici nebo jiné zvířátka. Jediné co jsem měl byly filcky. Na vojně je přitáhnul od jedné kurvy kamarád. Od něhoto chytili další. Udělali jsem s nimi krátký proces, vysypali si péra práškem, do tří týdnů zmizeli. ale střevní pakáž jsem nikdx neměl, česnek používám, dělám si třeba chleba s roztíracím sýrem, nebo často ho dáváme do bramboráku a ještě si vymáčknu stroužek na povrch bramb. aby měl syrový, jinak česnek nemusím, ale tuhle proceduru používám 2x za měsíc, vozím si česnek i na dovolenou, jinak požívám na jeře narašený česnek, zelené klíčky až 5 cm dlouhé, dávám si ho na mističku, menší a slabší stroužky ( česnek si pěstuji) , co se nehodí do kuchyně, používám takto.
Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)
Kdo jí cibuli, k tomu nechodí lékař. Kdo jí česnek, k tomu nechodí nikdo.
Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)
to se říká, ale jak to bývá není to pravda, žeru česnek a kolikrát příjde návštěva, ale ta to nemusí vůbec poznat, neboť se dá ten zápach zmírnit, třeba mlékem. Jeden učitel na střední jedl česnek denně, byl žid, smrděl šíleně, ale učil , chodil po třídě a odér za ním. Některým to tedy vůbec nevadilo a jen jisté holky ohrnovaly rypák, přitom někdy smrděly jak mrtvoly - když měly krámy.
ytong (So, 13. 2. 2021 - 01:02)
Smrad z huby, ráno - po česneku,to je horší,jak chemický útok Němců u Ypres !!
Reklama