Reklama

Citronová kúra proti usazeninám kyseliny močové

Citron je patrně jediný prostředek pomáhající rozpustit výrůstky na kostech, které se vytvořily vlivem usazování kyseliny močové.

Oficiální medicína si s nimi neví rady a všeobecně neochotně mluví o usazování solí. Při dně a podobných onemocněních doporučuji každý den citronovou šťávu nejenom pít, ale také si ji vtírat do výrůstků. Časem  usazeniny zmizí.

Pokud se vám zdá vymačkaný citron příliš kyselý, rozřeďte ho vodou a pijte ráno na lačný žaludek. Zpočátku si do sklenice s vodou vymačkejte pouze čtvrt citronu. Postupně dávku zvyšujte a zároveň sledujte svůj zdravotní stav.

Zdroj: Jelena Svitko - Tajemství přírodní léčby, nakladatelství Eugenika

Reklama
Reklama

Komentáře

Věra (Út, 3. 2. 2009 - 14:02)
Dobrý den, děkuji za tyto informace. Přišly jako na zavolanou. Manžel se už od vánoc trápí bolestma. Napřed jsme to zvládali octovými obklady. Teď konečně dostal lék, ulevilo se mu. Kůru s citrony určitě zkusíme.
Karel (Čt, 14. 5. 2009 - 21:05)
Prosím vás lidičky ty citrony co nám prodávají v obchodech to je placebo a ta kůra je přímo jedovatá tak bacha na to.Asi si je začnu pěstovat sám nebo já nevim to je děs a v podstatě je to tak se vším ovocem a zeleninou v supermarketech.achjo
Alena (Čt, 14. 5. 2009 - 21:05)
Zde se nejedná o citronovou kůru, ale kúru, kdy se pije šťáva zcitronů.
Reklama