Reklama

Fytominerál zlepšuje zdraví i vzhled

Fytominerál je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, bočních větví, šlachosvalových drah, včetně dráhy početí a řídící. Nepřímo přes energetické dráhy a přímo přes výživu buněk ovlivňuje prakticky všechna důležitá centra našeho těla.

Fytominerál obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Je vyroben z rostlin, které rostly na naší zemi před 100 milióny let. Jedna lahvička koncentrátu koloidních minerálů dokáže nahradit desítky různých balení s minerály běžně dostupnými na trhu. Koloidních minerálů potřebuje tělo méně a může si vybrat, které potřebuje.

Na lidský organismus působí přípravek v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují přímo orgány a pochody v našem těle, informační složky prostřednictvím biorezonance ruší příčinu onemocnění v informačním poli.

Jaké jsou rozdíly mezi koloidními minerály z rostlin a ostatními formami minerálů?
Rostliny obsahují prvky v přírodní formě. Tyto minerály jsou nejlépe přijatelné pro buňky člověka, živočichů a rostlin. Jejich využitelnost je až 98 %. Jen pro zajímavost: Klasická forma minerálů, jak se vyskytuje na trhu například v podobě mletého dolomitu s obsahem magnézia a kalcia, je využitelná pouze ze 4-5 %. Dokonalejší přípravky s chelátovými vazbami mají využitelnost asi 45 %. Z toho vyplývá, že minerály z rostlin jsou nejlépe využitelné. Celá řada prvků Fytominerálu působí jako antioxidační složka proti volným radikálům.

Co to je koloidní forma?
Mikroorganismy v půdě přeměňují anorganické částice minerálů do formy použitelné pro rostliny. Rostliny absorbují tyto minerály svým kořenovým systémem a procesem fotosyntézy je obracejí do organické koloidní formy. Rostlinou získávaný koloidní minerál je tvořen ultramalými částicemi o průměru 0,0001 mikronu. Mají tedy velikost 1 /600 červené krevní buňky. Koloidní minerální komplexy obsažené v rostlinách pomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu. Ta je základem pro dobré zdraví a dlouhý život.

Reklama

Tyto mikroskopické koloidní komplexy jsou tělem snadno využívány. Dále zvyšují využitelnost vitaminů a ostatních látek potřebných pro výživu člověka. Právě pro svou vysokou využitelnost stačí, aby byly tyto koloidní formy minerálů obsaženy v přípravku v malých množstvích. Enzymy jsou v těle produkovány pouze za přítomnosti koloidních stopových minerálů. Koloidní minerály a stopové prvky jsou buď základní částí každého enzymu, nebo s nimi vzájemně působí. Koloidní minerály také napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému a hrají důležitou roli při syntéze DNA.

Zajímavou a důležitou vlastností koloidních minerálů z rostlin je jejich vytěsňovati (nahrazovací) funkce. Např. koloidní Nikl , Baryum , Hliník , Stroncium a další prvky Mendělejevovy soustavy v koloidní formě dokáží vytěsnit (vyloučit) z těla odpadní (toxickou) formu toho samého prvku. Znamená to, že koloidní minerály působí v lidském organismu detoxikačně. Významné práce v oblasti koloidní chemie představil lékařské vědě již před několika lety Dr. Joel D. Walach, který byl za svou práci "Úžasné vlastnosti koloidních minerálů" nominován v roce 1991 na Nobelovu cenu. Známý německý biofyzik Dr. Poppa prokázal, že prehistorické rostlinné deriváty koloidních minerálů jsou naprosto netoxické a zvyšují energetický výkon buněk.

Možnosti použití Fytominerálu - sport, kosmetika, rostliny, zvířata:

  • Fytominerál nám poslouží jako koncentrát pro přípravu skvělé minerální vody s přírodní formou minerálů, kterou v obchodě určitě nekoupíte. Stačí 15 kapek do půl litru kvalitní vody.
  • Po fyzické zátěži a tréninku si každý sportovec může připravit iontový nápoj, když si do sklenice vody přimíchá 15 kapek koloidních minerálů. Zlepší se regenerace, růst svalů a využití vitaminů.
  • Fytominerál můžete použít jako ideální přípravek pro výživu rostlin. Do jednoho litru vody dejte 4 kapky koncentrátu a máte výživu pro rostliny.
  • Regenerace vlasů - do půl litru 15 kapek a po umytí touto minerální vodou provlhčete vaše vlasy a vlasovou pokožku.
  • Regenerace nehtů - po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte koncentrovaný roztok koloidních minerálů na každý nehet. Oživíte tak jejich vzhled a strukturu.
  • Regenerace pleti - přidáním 15 kapek do půl litru vody získáte minerální vodu pro unavenou pleť. Můžete tak zevně působit i na různé druhy vyrážek a ekzémů, pokud nesnášíte na kůži nic jiného než čistou vodu. 3x denně potřete postižená místa. Vodu si připravujte vždy čerstvou. Pokud si Fytominerál přidáte do různých krémů a masek, rozhodně tím nic nezkazíte, pouze vylepšíte. Svým domácím miláčkům můžete minerály přidat do pití. Do 100 ml vody stačí 2 kapky Fytominerálu.
  • Fytominerál můžete použít jako dokonalou minerální výživu při různých onemocněních. Lze jej užívat spolu s dalšími přípravky třeba i při virových infekcích, při nedostatku životní energie, snížené imunitě, stresech, při únavě, cukrovce a různých poruchách slinivky, jater, střev a ledvin, při křečových žilách, při oslabení zraku, ekzémech a různých vyrážkách, pro regeneraci a oživení celého těla, kostí, zubů, vlasů, nehtů. Rovněž jej doporučujeme při všech orgánových poruchách, osteoporóze a pro vyšší obsah hořčíku též při poruchách centrálního nervového systému, pro výživu svalů, při špatné krvetvorbě, onkologických onemocněních, pro aktivaci hormonálního systému, regeneraci buněk, lepší funkci mozku, pro využití vitaminů a detoxikaci. Jako antioxidant působí proti volným radikálům a předčasnému stárnutí. Fytominerál užíváme pro zdravý a dlouhý život.

Fytominerál se dá zakoupit na www.001shop.cz

Fytominerál je k dostání též na adrese 001shop.cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 9 do 18 hod.

Reklama

Komentáře

Mirka (Ne, 3. 3. 2002 - 00:03)
Zaujal me clanek o Fytomineralu. Jsem z maleho mesta na jihovychodni Morave pobliz Zlina a mam dotaz - kde bych mohla mineral sehnat ?
Mirka
Tomáš (Po, 28. 10. 2002 - 12:10)
U poradců firmy Energy nebo na www.001shop.cz v kategorii Regenerace
dagmar (Ne, 27. 9. 2009 - 13:09)
dobry den mam nekdy obcas rano strasne b olesti krece v lytkach muzete mi napsat od ceho to je a co je na to dobre nemuzu ani chodit diky dasa
dr. (Ne, 27. 9. 2009 - 17:09)
Asi můžeš mít málo hořčíku.
Reklama