Reklama

Masáž s rozkoší

Desítky, stovky, ba tisíce thajských žen poskytují thajskou masáž kdekoliv, na pláži i na trávníku v parku

Klient si lehne v plavkách na vlastní osušku, masérka sedí vedle něho v černých kalhotách a v bílé blůzce bez rukávů. Přes tělo klienta přehodí kus lehké, bavlněné látky (popelín, batist) a přes tuto textilii hněte svaly svého klienta.

Nepoužívá při tom žádný masážní krém, pot se vsakuje do látky, kterou masérka (podle úrovně masírování) i několikrát během masáže vyměňuje. Hmaty používá převážně hnětací, nešetří silou ani energií.

Obvyklé je, že několik masérek pracuje vedle sebe a během masáže se živě mezi sebou baví. Do masáže zařazují i tlaky na bolestivá místa a na body klasické akupresury. Ostatní postupy připomínají naši klasickou evropskou masáž. Vše trvá asi půl až třičtvrtě hodiny, masáž není nijak odbytá (za ty peníze!) a klientovi se uleví. A klient také není zapatlaný, nemusí se jít osprchovat, může pokračovat v naplánované činnosti. Je třeba dodat, že běžná thajská masáž není drahá.

Zdroj: Tisíciletí s Akupunkturou - Jiří Marek, Nakladatelství Triton

Reklama

Reklama

Komentáře

Robert PLESKOT MUDr (Ne, 23. 6. 2002 - 21:06)
Thajská masáž se zásadně liší od švédské masáže ( často nazývané klasická masáž), která je nejrozšířenější masážní technikou v západních zemích. Hnětení svalstva, převažující v klasické masáži, v thajské masáži chybí; místo něj je použita akupresura či jiné tlakové techniky. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako
Lenka Jeroutová (Út, 7. 8. 2018 - 13:08)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nemá někdo zkušenosti s tantrou http://www.sweet-massage.com/ - chci si tam koupit poukaz a zajít si s kamarádkou. Co myslíte?
no (Út, 7. 8. 2018 - 13:08)
Dobrý den, chtěla bych se...Na "Doktorce" všichni.
Lenka (Út, 7. 8. 2018 - 13:08)
Only soft man are going to such a nasty, low behaviour plesures as massage?!
Real man go to massage other man in front line with his Air Force One,but i know, you are sad , lonely, man ,who dropped from school, is miserably unemployed, and now is playing flute before my house from sadness headstand.

https://www.liveleak.com/view?t=s4A4R_1528924247

As i sad before, this is very nasty,very nasty!
andrejv (Pá, 21. 9. 2018 - 09:09)
dobry den. pravda
v tahjsku jsem to vyzkousel poprve
kdyz jsem se vratil zacal jsem to vyhledavat i tu
zkousel ruzne masaze a salony
ted chodim sem http://erotic-massage-in-prague.cz/
a nemuzu si stezovat
yslim ze pro vytizene lidi je tohle dobra alternativa
:-) (Pá, 21. 9. 2018 - 09:09)
blbá reklama
Reklama