Reklama

Hygiena rukou, hydratace a ochrana před onemocněními

Pravidelné mytí rukou je základem hygieny. Čisté ruce jsou důležité pro prevenci před onemocněním - zejména před "nemocí špinavých rukou" - žlutenkou typu A a před chřipkou. Ne vždy však máme při ruce vodu a mýdlo. V takových případech nám můžebýt skvělým pomocníkem Aurea gel na ruce aloe vera a tea tree.

Aurea gel na ruce aloe vera a tea tree má praktické balení. Lehce se vejde do každé kabelky, a tak ho můžeme mít vždy při sobě. Jeho používání oceníte zejména při cestování městskou hromadnou dopravou, kdy vás může ochránit před nakažlivými bakteriemi a viry přenášenými rukami.

Aurea gel na ruce aloe vera a tea tree ruce očisťuje a hydratuje bez použití mýdla.

 Tea tree (éterický olej z australského čajovníku) obsažené v Aurea gelu na ruce ve vysoké koncentraci má vědecky prokázané antiseptické vlastnosti. Má dokonce účinek proti bakterii stafylococcus aureus (zlatý stafylokok).

Použití je jednoduché. 1 ml gelu roztíráte na rukou, dokud se zcela nevstřebá.

Reklama

Tento přípravek též ocení cestovatelé do exotických končin.

Autor: mk

 

Reklama

Komentáře

Ali (St, 20. 10. 2010 - 15:10)
Dobrý den.Vím,že toto nemá nic společného na odpovědi tohoto článku.CHtěla bych vás touto cestou poprosit,jestli mě můžete někdo poradit,jak nebo na co chytit myš v bytě?Nalíčila jsem na ní pastičku,ale jako kdyby to snad tušila,tak se jí vyhýbá.Nevím co bych jí do pastičky ještě měla dát,aby to vzdala.Poradíte mě?Moc díky.
l. (St, 20. 10. 2010 - 16:10)
Dobrý den.Vím,že toto...sýr
Ali (St, 20. 10. 2010 - 20:10)
Do pastičky jsem jí dala sýr,kousek špeku,piškot a kousek tvrdé housky.Nějak se tomu vyhýbá.
iva (St, 20. 10. 2010 - 21:10)
Já používám na mytí...nám se chytla na kousek vlašského ořechu-hned ten den!
Reklama