Reklama

Nevíte, jak ven z krize? Zeptejte se MUŽe!

Může to být vlastně cokoliv. Nevydařený vztah, neúspěch v práci, touha po mateřství, nefunkční rodina či nepřízeň osudu. Nebo ty každodenní ?maličkosti? ? partnerská hádka, roztržka s kolegy, zlobení se s dětmi. A ruku na srdce, která z nás to nezná? Konference se koná 5. listopadu 2011 v Grand Hotelu Bohemia v Praze.

Z malé nenápadné krize se ale může vyklubat pěkný průšvih. Jak daleko to můžeme nechat dojít? Jak se krizi postavit? A hlavně - jak vůbec takovým situacím předcházet a zachovat si klid? A konečně nejdůležitější otázka - jde to vůbec? „Když chcete být zdravé, musíte dbát na prevenci, když chcete být krásné, musíte dbát na prevenci,“ říká Laura Janáčková, známá psycholožka a sexuoložka z Institutu partnerských vztahů. „A prevence vás nemine ani tehdy, chcete-li mít „uklizeno“ v duši a kolem sebe. Krizím se lze zkrátka s trochou dobré vůle vyhnout,“ doplňuje Janáčková. Zná snad recept na úspěšné zvládnutí krize a jejímu předcházení? 

Zdá se, že ano. A proto je také jednou z osobností, které můžete potkat v sobotu 5. listopadu na setkání Žena a krize - koná se pod hlavičkou projektu „MUŽ“ aneb Manuál úspěšné ženy. Pokud tedy ještě nemáte program, věřte, že „MUŽ“ je správnou volbou. Setkáte se tváří v tvář se známými osobnostmi a příběhy a tématy, které píše sám život. O krize, které ženy na cestě životem provázejí a cesty a metody, jak je zvládnout, tu nouze rozhodně nebude. 

Například téma mužského a ženského přístupu ke krizím a jejich zvládnutí je parketa pro psycholožku PhDr. Martinu Trojanovou: „Muži a ženy reagují na krizové situace velmi odlišně. Pokud bychom šli opravdu do hloubky bádání, možná bychom museli i přehodnotit známé rčení o křehkých bytostech,“ říká Trojanová. Podaří se na setkání rozlousknout tajemství žen a mužů v přístupu ke krizovým situacím? 

A co třeba virtuální nevěra? Děti visící na sociálních sítích? I to může být základem pro pořádnou krizi. Jaký vliv tedy na nás sociální sítě mají? Jak mění rodinné modely a vztahy? Co dělat, když narazíte na virtuální flirtování a nevěru? To jsou témata pro psychoterapeutku a lektorku Lucii Horníkovou

Reklama

Eva Palacká, poradkyně Mary Kay, se s vámi podělí o příběh, ve kterém stačilo pár vteřin a všechno bylo jinak... Přijďte se podívat jak. 

Čekají vás i výsledky exkluzivního průzkumu Žena a štěstí, který právě dokončuje skupina GfK Czech. 

Člověk se plně projeví, teprve když změří své síly s nějakou překážkou.“ Slova francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéry jsou pravdivá. Odhoďte zábrany a projevte se!   

 

Reklama

Komentáře

Reklama