Jak přežít bez ostudy firemní večírek

Blíží se Vánoce a to je kromě pečení, uklízení a shánění dárků také čas firemních večírků. Přinášíme večírkové desatero, kterým je dobré se během večírkové sezóny řídit.

1) Před odchodem na večírek zkontrolujte, jaký je pro akci vyžadován dress code, tedy vhodné oblečení. Vyhnete se tak situaci, kdy všichni budou v šatech a vy v džínách a naopak.

2) V případě firemních večírků neplatí, že správná „hvězda“ přijde později. Většina akcí totiž začíná projevem někoho z vedoucích představitelů společnosti a přijít až v jeho průběhu nebo dokonce po něm rozhodně plusové body nepřinese.

3) Nečekejte s jídlem na raut. Najezte se alespoň trochu předem! Nebudete za největšího jedlíka a navíc pomůžete štíhlé linii. Ochutnávejte vše podle libosti, nezapomeňte to ale prokládat společenskou konverzací. 

4) Nepočítejte s tím, že když jste na rautu snědli pět úžasně mastných řízků, žádná opice vám nehrozí! Ano, je dobré mít v žaludku pověstný „základ“, ale před opilostí vás nezachrání!

5) Prokládejte alkohol nealkoholickými nápoji, nejlépe vodou. Předejdete tak opilosti a trapasům, ale i nevolnosti způsobené překyselením žaludku.

6) Pokud jste hvězda večírků či lev salónů, na firemní akci se držte raději na uzdě. O celém večeru se ještě povedou dlouhé debaty další dny v práci. Jistě nestojíte o pověst nejhlučnějšího zaměstnance.

7) Upřímnost je sice fajn, i u ní je však třeba hlídat tu správnou míru. Alkohol velmi snižuje schopnost úsudku. Pokud vás tedy napadne o půlnoci v podnapilém stavu říkat šéfovi, co dělá špatně, i když třeba s dobrým úmyslem, může vás ráno kromě bolehlavu čekat i další nemilé překvapení.

8) Pečlivě zvažte také nabídky k tykání. I ty je lepší nechat na vhodnou příležitost za střízliva.

9) Líbí se vám už dlouho nějaký kolega či kolegyně? Firemní večírek je určitě dobrá příležitost na to se blíže poznat. Pamatujte ale na to, že jste určitě pod drobnohledem svých kolegů, kteří vaši aktivitu řádně zhodnotí další den v práci. Zkoušet se sblížit se šéfem je jasná cesta k problémům.

10) I přesto, že se musíte stále hlídat, večírek s kolegy si užijte. Je to dobrý relax, který vám dodá sílu zase se pustit do práce.   

Zdroj: Bobová dráha Prosek                     

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (52)

 • Obrázek uživatele K bodu 9
  K bodu 9 (anonym)

  Žena/muž v domě není pro mě. Když se takový vztah na pracovišti zašmodrchá, stále budete muset s dotyčnou osobou spolupracovat. A po havárii vztahu je to pak docela problém.

  Lis 11, 2011
 • Obrázek uživatele kočička
  kočička (anonym)

  To jsou rady,jak v Severu proti Jihu,opravdu,jděte se bodnout,lidé to je sebranka neupřímná a přetvařující se a pak z toho mají rakovinu,neurozy a deprese,Z.Freud se v hrobě obrací.Ještě štěstí,že si každý může vybrat svůj život,olalala.

  Lis 13, 2011
 • Obrázek uživatele Anton
  Anton (anonym)

  Tykání se vyhnete, zvolíte-li přístup ke konverzaci v angličtině. Na češtinu (francouzštinu, němčinu i ruštinu) se tvařte nechápavě. Neutrální oblečení, vhodné na všechny večírky je uniforma (třeba i dobrovolných hasičů/myslivců), nebo národní kroj - nejlépe málo známé africké země. Kromě smokingu a fraku jde o společenská oblečení, předepsaná diplomatickm protokolem. Jezte a pijte, co hrdlo ráčí - tím dáváte hostiteli najevo, že si vážíte toho, co Vám připravil! Vyvarujte se cizích zvyků, např. v Číně je povinnost krknout, abyste dali najevo, že Vám nemají přidávat...

  Lis 13, 2011
 • Obrázek uživatele Simon
  Simon (anonym)

  Tykání se vyhnete,.....a v cine nesmite smrkat.

  Lis 13, 2011
 • Obrázek uživatele pařmenka
  pařmenka (anonym)

  Tykání se vyhnete,...Antone, Tebe bych teda chtěla na večírku potkat :o))) Anglicky hovořící myslivec, který se nehne od stolu a láduje se k prasknutí, tak ten by mě teda opravdu na večírku zaujala :o)))

  Lis 13, 2011
 • Obrázek uživatele pařmenka
  pařmenka (anonym)

  oprava "...zaujal"

  Lis 13, 2011
 • Obrázek uživatele Anton
  Anton (anonym)

  oprava "...zaujal"... a navíc jsem hluchej, proto se realizuji diskusně aspoň tu! Ale pan Werich říkával, že hluchej člověk má furt kecat a kecat, aby ostatní neměli přiležitost mu klást otázky a on nemusel trapně nastavovat dlaň k uchu se známým "Cooooo?"

  Lis 14, 2011
 • Obrázek uživatele ????? ???? ??
  ????? ???? ?? (anonym)

  Nike??????????????[url=http://www.hayihiru.jp/categories/1320649260-1993.html]?????? ????[/url]??????ELITE???????1??adidas????NIKE????????????????????????????????1???????????????????adidas??????????????????????????????[url=http://www.ninkiugg.jp]??? ???? ???[/url]?adidas?adiPOWER PREDATOR?????????????????SL??[url=http://www.kuk-sport.jp]??????????[/url]??????????????????????????????PREDATOR SL?adiPURE SL???????2???????F50??????? adiZERO?????????????????????????????????????????????????????????????F50????? adiZERO PRIME?adidas???????????????????[url=http://www.footballshoes.jp]Adidas ????????[/url]??????????????NIKE?adidas????????????????

  Lis 28, 2011
 • Obrázek uživatele tibia
  tibia (anonym)

  Wizard Outfit Also known as:Skull mask addon quest, Wizard tiara addon quest Tibia Premium required:yes Be prepared to face:Hydra, Dragon Lord, Hero, Warlock, Elf Arcanist, Banshees, Bonelords and Ghouls. Legend:Are you feeling evil today? This outfit is fitting for mages pursuing the dark side of sorcery. Shunned by the magic academy of Edron, you might find wizards hiding near Thais. Rubera tibia gold - we are the professional Rubera tibia money, Rubera tibia gp, Rubera tibia item, Rubera tibia account, Rubera tibia level seller,we can sell Rubera cheap tibia gold, Rubera tibia weapon, Rubera tibia account, Rubera tibia leveling,we have the perfect trading cheapest tibia gold system for Tibia Online players. Get Cheap guild wars gold with Instant gw gold Delivery! Buy Fast guild wars 2 farming from reliable online store! Cheap guild wars 2 platinum is waiting for you! Buy guild wars 2 money and guild wars 2 armor from Best MMO Store! Buy guild wars 2 platinum with least money from here! Tons of gw gold is on hot sale! guildwars has become one of the hottest MMO ever! Do you really want to miss this awesome game? I guess you're not! We only bring the most favorable price for guild wars 2 gold as well as fast delivery! Delivery is a big thing for both of us! Enjoy free bonus if you order a large amount of gw 2 gold! Can't help falling in love with wonderful game but got no time to farm your own gw 2 gold? If that so, come to us and we will never let you down! Get started about several years ago, we got a better understanding of this game which guarantees we can provide a higher-quality service. Speedy Delivery of runescape gold & runescape money After payment is verified, we will begin delivering your order within 10 minutes. Please feel free to contact our customer service via our live chat system. Also, we will contact you by phone , email and live chat to arrange the runescape gp delivery. cheap rs2 gold Store Open 24/7 Your runescape gold & runescape money will be fast delivered to you ! We strive to offer the fastest and most reliable service on the web for all your gaming needs. Feel free to contact us 24 hours a day, 7 days a week by phone, live chat and email. We work hard with our suppliers to offer the cheap rs2 gold prices we can. If you find a lower runescape gp price somewhere please let us know and we will try our hardest to match it. ??????? ?????? ??SEO ?????

  Feb 05, 2012
 • Obrázek uživatele tibia
  tibia (anonym)

  [url=http://www.hx31.com]??SEO[/url] [url=http://www.welovers.net]??????[/url] [url=http://www.otzg.com]???????[/url] [url=http://www.tibiamoney.com]Wizard Outfit[/url] Also known as:Skull mask addon quest, Wizard tiara addon quest [url=http://www.tibiamoney.com]Tibia Premium[/url] required:yes Be prepared to face:Hydra, Dragon Lord, Hero, Warlock, Elf Arcanist, Banshees, Bonelords and Ghouls. Legend:Are you feeling evil today? This outfit is fitting for mages pursuing the dark side of sorcery. Shunned by the magic academy of Edron, you might find wizards hiding near Thais. Rubera [url=http://www.tibiamoney.com]tibia gold[/url] - we are the professional Rubera [url=http://www.tibiamoney.com]tibia money[/url], Rubera [url=http://www.tibiamoney.com]tibia gp[/url], Rubera [url=http://www.tibiamoney.com]tibia item[/url], Rubera [url=http://www.tibiamoney.com]tibia account[/url], Rubera [url=http://www.tibiamoney.com]tibia level[/url] seller,we can sell Rubera [url=http://www.tibiagoods.com]cheap tibia gold[/url], Rubera [url=http://www.tibiagoods.com]tibia weapon[/url], Rubera [url=http://www.tibiagoods.com]tibia account[/url], Rubera [url=http://www.tibiagoods.com]tibia leveling[/url],we have the perfect trading [url=http://www.tibiagoods.com]cheapest tibia gold[/url] system for Tibia Online players. Get Cheap [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]guild wars gold[/url] with Instant [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]gw gold[/url] Delivery! Buy Fast [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]guild wars 2 farming[/url] from reliable online store! Cheap [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]guild wars 2 platinum[/url] is waiting for you! Buy [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]guild wars 2 money[/url] and [url=http://www.enjoygolds.com]guild wars 2 armor[/url] from Best MMO Store! Buy [url=http://www.enjoygolds.com]guild wars 2 platinum[/url] with least money from here! Tons of [url=http://www.enjoygolds.com]gw gold[/url] is on hot sale! guildwars has become one of the hottest MMO ever! Do you really want to miss this awesome game? I guess you're not! We only bring the most favorable price for [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]guild wars 2 gold[/url] as well as fast delivery! Delivery is a big thing for both of us! Enjoy free bonus if you order a large amount of [url=http://www.guildwarsgoldmoney.com]gw 2 gold[/url]! Can't help falling in love with wonderful game but got no time to farm your own [url=http://www.enjoygolds.com]gw 2 gold[/url]? If that so, come to us and we will never let you down! Get started about several years ago, we got a better understanding of this game which guarantees we can provide a higher-quality service. Speedy Delivery of [url=http://www.runescape100m.com]runescape gold[/url] & [url=http://www.runescape100m.com]runescape money[/url] After payment is verified, we will begin delivering your order within 10 minutes. Please feel free to contact our customer service via our live chat system. Also, we will contact you by phone , email and live chat to arrange the [url=http://www.runescape100m.com]runescape gp[/url] delivery. [url=http://www.runescape100m.com]cheap rs2 gold[/url] Store Open 24/7 Your [url=http://www.rs15min.com]runescape gold[/url] & [url=http://www.rs15min.com]runescape money[/url] will be fast delivered to you ! We strive to offer the fastest and most reliable service on the web for all your gaming needs. Feel free to contact us 24 hours a day, 7 days a week by phone, live chat and email. We work hard with our suppliers to offer the [url=http://www.rs15min.com]cheap rs2 gold[/url] prices we can. If you find a lower [url=http://www.rs15min.com]runescape gp[/url] price somewhere please let us know and we will try our hardest to match it.[url=http://www.welovers.net]?????[/url]

  Feb 05, 2012
 • Obrázek uživatele scorpion
  scorpion

  Na firemní večírek jdu navečeřen, nic nejím a chodím později a nemá to vliv na nic. Po dvou hodinách se zdekuji a jdu domů a mám klid. Pití si koupím za svoje a neopiji se. Nemám zájem poslouchat hloupé tlachy o ničem. Večírky jsou k ničemu, jen zbytečně vyhozené firemní penize.

  Feb 10, 2012
 • Obrázek uživatele toryburch
  toryburch (anonym)

  Tory Burch?????? Tory Burch???????????????????2004?2?????????????????????????????????????????? ??????????????????????????? ?????????????????????????????????? ?????? ?????tory burch?Cassia??????? ???? ????Cassia?????????????????????????????????????????????????????????????? cassia?????????????????????????????????????????????????????????????????? ?Cassia?????????????????????????????????cassia sandal?????????????????????????? ?????Tory Burch?????????????Tory Burch??????????????tory burch?????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????tory burch????????????? Tory Burch???????????????????????????

  Dub 18, 2012
 • Obrázek uživatele http://www.lady-city.com
  http://www.lady... (anonym)

  Tory Burch?????? Tory Burch???????????????????2004?2?????????????????????????????????????????? ??????????????????????????? ?????????????????????????????????? ?????? ?????tory burch?Cassia??????? ???? ????Cassia?????????????????????????????????????????????????????????????? cassia?????????????????????????????????????????????????????????????????? ?Cassia?????????????????????????????????cassia sandal?????????????????????????? ?????Tory Burch?????????????Tory Burch??????????????tory burch?????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????tory burch????????????? Tory Burch???????????????????????????

  Dub 18, 2012
 • Obrázek uživatele ladycity
  ladycity (anonym)

  Tory... Tory Burch?????? Tory Burch???????????????????2004?2?????????????????????????????????????????? ??????????????????????????? ?????????????????????????????????? ?????? ?????tory burch?Cassia??????? ???? ????Cassia?????????????????????????????????????????????????????????????? cassia?????????????????????????????????????????????????????????????????? ?Cassia?????????????????????????????????cassia sandal?????????????????????????? ?????Tory Burch?????????????Tory Burch??????????????tory burch?????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????tory burch????????????? Tory Burch???????????????????????????

  Dub 18, 2012
 • Obrázek uživatele http://www.lady-city.com
  http://www.lady... (anonym)

  Tory Burch?????? TORY BURCH???????????2004??2??????????????????????????????????????Tory Burch?????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????Tory Burch??????????????????????????????????????????????????????????Tory Burch?????? Zoran?Harper’s Bazaar?Ralph Lauren?Vera Wang?Loewe?????????????2007?11????????????????????????ACE Award???????????New York, Los Angeles, Atlanta, Dallas, Greenwich, South Coast Plaza in Costa Mesa, CA, East Hampton, Bal Harbour, Chicago?????????Tory Burch?????? ???Bergdorf Goodman, Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus, Nordstrom, Bloomingdales???????????????? ???????????????????????????????Tory Burch??????

  Dub 19, 2012
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Tory Brch, fakt dobrý a výstižný příspěvek.

  Dub 19, 2012
 • Obrázek uživatele Jitka
  Jitka (anonym)

  Ahoj. Občas by mě taky zajímalo, jak to udělat :D. Měnila jsem práci a s mou novou prací jsme měli vánoční večírek v hotelu Avanti v Brně, kde to sice bylo super (místo-všechno krásný, pěkný), ale taky se tam pěkně pilo (což není moc překvapivé), ale pro někoho nebezpečné. No prostě to byla ostuda :D a na večírky se prostě už bojim chodit, protože jednou v minulé práci to dopadlo podobně :D.

  Kvě 25, 2012
 • Obrázek uživatele Irena
  Irena (anonym)

  :D Ahoj Jitko. No to máš teda veselé, zřejmě bys neměla moc pít :). Jinak v hotelu Avanti máme taky občas firemní akce, je to super místo. Já na firemních večírcích ostudu nedělám, spíš se držím stranou,nebo jako ve společnosti, ale moc se radši nevyjadřuji. Ono to je někdy lepší. Na tu ostudu tam jsou vzdycky jiní.

  Čer 07, 2012
 • Obrázek uživatele Irena
  Irena (anonym)

  :D Ahoj Jitko. No to máš teda veselé, zřejmě bys neměla moc pít :). Jinak v hotelu Avanti máme taky občas firemní akce, je to super místo. Já na firemních večírcích ostudu nedělám, spíš se držím stranou,nebo jako ve společnosti, ale moc se radši nevyjadřuji. Ono to je někdy lepší. Na tu ostudu tam jsou vzdycky jiní.

  Čer 07, 2012
 • Obrázek uživatele Andrea
  Andrea (anonym)

  Ahoj. Ja jsem se zrovna dozvedela, ze budeme mít firemní večíčer taky práve v Brne v hotelu Avanti. Bude to můj první večírek s touto prací, tak se toho docela desim :D

  Zář 05, 2012
 • Obrázek uživatele Jitka
  Jitka (anonym)

  :D no díky holky, přestat pít, to tam nemusim ani chodit, protoze na takovych akcích se pije no :/ No musim se ovládat :-) Jinak koukám, ze Avanti je vyhlášený docela, to jsem ani neutšil..

  Říj 03, 2012
 • Obrázek uživatele Andrea
  Andrea (anonym)

  No tak jaka jina rada tobe? :D Ale ja mam co rikat..taky se bojim a uz se to blíízíí

  Říj 24, 2012
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  No tak jaka jina rada tobe?...Začala jsem pít ta piva s příchutí grepu, má to málo alkoholu, ve sklence to vypadá dobře, fajn to chutná a hlavně se potom nezpráskám jako po vínu. Vřele doporučuju.

  Říj 24, 2012
 • Obrázek uživatele Blanka
  Blanka (anonym)

  Na firemní večírek jdu...A proč tam chodíte? Kvůli lidem, aby neřekli? Přece není nic divného, že na firemní večírek nepůjdu, když se mi nechce. A zase obráceně když přijdu, tak nebudu 2 hodiny okounět, nepít, nejíst... a poté se radovat že už to mám za sebou. To je snad ještě horší. NAše firma má firemní večírky od http://all4event.cz/cz/4/poradna, kteří pořádají slušný akce. Máme hodně zaměstnanců různého věku i zálib a každý se tam pobaví. Někdo adrenalinově, jiný zase u stolku. No prostě - já když jdu na firemní večírek, tak se jdu bavit a ne trpět.

  Lis 15, 2012
 • Obrázek uživatele Pokud
  Pokud (anonym)

  No tak jaka jina rada tobe?...jdou na firemní večírek úplně všichni,tak bych také šla,aby si netrhala partu.Ono někdy,když se ti nechce,tak pak to stojí za to.Aspon u mě to tak bývá,kam jsem natěšená,tak jsem potom zklamaná a kam se mi nechce,tak tam se mi naopak nakonec líbí.

  Lis 15, 2012
 • Obrázek uživatele scorpion
  scorpion

  U nás v podniku na účast hledí. Najím se podle svého ještě před večírkem a pití si přinesu v placatici, protože už dávno vím jak se pančuje kořalka. Piji pouze slivovici z vlastních zásob padesátku 8 let starou. Dám pár panáků a mám klid, co dostanu jako dárek/lahev nějakého alkoholu/ vyleji ho na toaletě. A pivo si dám ze z Plzně, když ho nemají jdu do jiného podniku apak se vrátím. Obavu ovšem mám z některých kolegyněk jež se chtějí až moc přátelit proto mizí a zachovávám manželskou věrnost.

  Pro 01, 2012
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Ahoj lidičky, jak ty vaše večírky probíhají? Jen prostě restaurace jídlo a pití? Žádné jiné akce? Naše firma se jednou vytáhla a stálo to opravdu zato :) Udělali pro nás turnaj v petangu, u kterého jsme se více poznali a pak teprve probíhala zábava uvnitř v restauraci :)

  Kvě 29, 2013
 • Obrázek uživatele Nikola
  Nikola (anonym)

  Já jjsem už také pár firemních večírků absolvovala a vtěšinou to bylo právě tak, že se udělalo nějaké to posezení v restauraci, případně přímo ve firmě. Akorát letos poprvé v nové prci tomu bylo jinak. Večírek se konal na okraji Prahy ve sportovním areálu Satalice. Není to asi pro každého ten právý šálek kávy, ale bylo plno zábavy, jelikož se jen nejedlo a nepilo, ale i něco dělalo.

  Kvě 30, 2013
 • Obrázek uživatele martina
  martina (anonym)

  Já jsem ve firmě čtvrtým rokem...Když jsem nastupovala,tak nás bylo ve firmě asi deset. Měli jsme zamluvenou restauraci, každý si vybral jídlo jaké chtěl a šéf platil veškeré jídlo i pití. Taky mi pak nebylo moc dobře - šampaňské a víno není moc dobrá kombinace.A někteří z nás pokračovali na diskotéku. Postupně do firmy přibylo víc lidí, takže během dalšího večírku byl bowlingový turnaj a minulý rok jsme zase byli na laser game.Občas si ve firmě zajdeme i během roku na pivo. Letos ještě program žádný není,ale máme mít večírek v jinačovicích na kaskádě a co jsem se dívala,tak tam bowling mají taky a nebo golfový trenažér. A nebo jestli půjdeme na něco do centra a až pak se přesuneme tam, nevím. Minulý rok se vymýšlela i horolezecká stěna,tak třeba to klapne letos :)Někteří kolegové na večírky nechodí,ale já je mám ráda. Máme dobrý kolektiv,takže se vždycky pobavím a s šéfem je taky sranda,když má něco popito :)

  Říj 24, 2013
 • Obrázek uživatele Kája
  Kája (anonym)

  Já jsem ve firmě čtvrtým... Páni, laser game jsme v rámci firemní akce či firemního sbližování ještě neměli, ale myslím, že by to mohlo být fajn, zkoušeli jsme už různé „kraviny“, takže tohle určitě navrhnu :) Co se týče kaskády, tam jsme měli asi dvakrát kongres, když přijeli nějací vedoucí pracovníci naší firmy, kteří nás zastupují v zahraničí a moc se mi tam líbilo, akorát škoda, že jsme tam byli fakt jen dvakrát nebo třikrát, ale je to tam pěkné. Jinak většinou jezdíme na různé chaty pracovníků u nás ve firmě :D

  Říj 27, 2013
 • Obrázek uživatele Pepa
  Pepa (anonym)

  Zúčastnili jsme se podnikového večírku, který byl prvně jen pro vedení, měli málo lidí a tak ho rozšířili o plebejce. Nás bylo z dílen kolem 200 lidí vedení plus režisté tak 80. Svezli nás tam autobusy a my jsme to měli na háku podíali jsme se na zpěvačky co tam byli a pak jsme šli po hospodách ve městě po půlnoci jsme odešli k autobusům, řidiči autobusů byli s námi, nastoupil zbytek a odjeli jsme. Druhý den firma, která zařizovala večírek dovezla hory jídla co zbylo, pití, ale nevzali jsme si nic a ted si děláme večírky po dílnách a máme pokoj.

  Pro 06, 2013
 • Obrázek uživatele Vlastimil
  Vlastimil (anonym)

  My zase na večírek dojdem sednem ke stolu někde bokem, kašlem na bowling a jiné zábavy, odtraníme ze stolů ubrusy dáme dva dohromady a mastíme Taroky i Mariáš, užijeme legrace, kouříme, pijem pivo, sem tam se pohádáme a je to docela fajn.

  Pro 06, 2013
 • Obrázek uživatele Petr
  Petr (anonym)

  U nás v podniku na účast...To znamená, že kontrolujou, kdo se chodí povinně bavit, a kdo ne? No to je skvělý...

  Pro 10, 2013
 • Obrázek uživatele Renda
  Renda (anonym)

  Mám raději večírky, kde se něco děje, než jen sedět a koukat u stolu. Nejlepší jsou ty vánoční http://www.lemons.cz/fotogalerie/rok-2012/tnt-express-vanoni-veirek :))

  Zář 08, 2014
 • Obrázek uživatele mirka
  mirka (anonym)

  No myslím že jenom stačí to moc nepřehánět s alkoholem a žádná ostuda se nekoná. Tak odpadá nějaká možná ostuda, jako je třeba opilost, snaha tykat si se šéfem, nějaké potyčky nebo flirtíky s kolegy. My máme firemní akce v brněnském internacionalu a už od začátku, co jsem ve firmě, tak na večírcích nemáme žádný tvrdý alkohol, maximálně víno, což je super. Já osobně na večírcích ani moc nepiju, jsem ráda, že se můžu potkat s kolegy z ostatních poboček, které moc často nevídám.Jinak pokud se člověk umí slušně chovat, tak nevím, proč by mu měla hrozit nějaká ostuda.

  Kvě 20, 2015
 • Obrázek uživatele Přesně
  Přesně (anonym)

  No myslím že jenom stačí...tak.U nás vpráci jsme jednou byli na oslavě narozenin šéfa a naše kolegyně,která údajně vůbec nepije,to tak přehnala,že nemohla ani chodit.Ostuda to byla,pak se o nás dlouho mluvilo,i když ne taková,že by pak někomu nadávala.Museli jí odvézt,rozbila si brýle,když jí vedoucí neudržela,hi,hi,byla to prča.

  Kvě 20, 2015
 • Obrázek uživatele Roman
  Roman (anonym)

  Být normální. Bohužel, jev dnes vzácný...

  Kvě 20, 2015
 • Obrázek uživatele Melanie
  Melanie (anonym)

  Tak naštěstí u nás se nic takového nestalo, respektive o tom vůbec nevím :) Měli jsme konferenci (šéfové si potrpí na luxus) v hotelu International a tam i večeři, která se pěkně protáhla a já jsem odcházela o nějaké 23:00, ale kolegové prý byli do nějaké půl páté, takže jak jsem ráda, že jsem odešla, protože kamarád stále, že mám s nimi jít ještě do města, ale naštěstí jsem nešla. Co jsem se dozvěděla hned v pondělí bylo, že kamarád, který mě volal do města s nimi dále pokračovat, to tak přehnal, že se dostal někde mimo Brna:D nechápal jak se tam dostal ani jak se dostal zpátky domů, takže pořádná hard core párty na závěr:D

  Črv 07, 2015
 • Obrázek uživatele Lukáš
  Lukáš (anonym)

  Tak naštěstí u nás se nic...Dobré ráno, já teda musím říct jedno, na diremní akci už fakt pít nebudu, nikdy!!! Myslím si že by se tam snad ani alkohol podávat neměl...ale možná záleží u jaké pracujete společosti. My jsme měli shodou okolností firemní meating taky v Internationalu, tady hotel krásný, jídlo výborné, proti hotelu nemihu říci půl slova...Ale jaksi jsem bez práce, protože klegové odhodlali poručet si koňak a já téměř abstinent jsem s nimi držel basu!!!Ze začátku všechno probíhalo v mezích, pak se tam ale oběvila nějaká neznámá dáma a já po ní začal vyjíždět...No byla to manželka ředitele pobočky v Pardubicích a dle mého názoru se jí to koketování líbilo...ale mě to teda za to místo nestálo...Ráno na telefonu SMS ať příjdu na personální podepsat papíry... Příjde mi to od vedení trochu nefér, ale u tak velké firmy nic nenadělám!

  Črv 22, 2015
 • Obrázek uživatele Renata
  Renata (anonym)

  Dobré ráno, já teda musím...Alkohol dělá divy,jen škoda,že ses hned nezeptal,jak se paní jmenuje.Také nechápu,že tě někdo z kolegů neupozornil.Škoda dobrého místa a je to jistě pro tebe velké ponaučení.

  Črv 22, 2015
 • Obrázek uživatele Renata
  Renata (anonym)

  Dobré ráno, já teda musím...Alkohol dělá divy,jen škoda,že ses hned nezeptal,jak se paní jmenuje.Také nechápu,že tě někdo z kolegů neupozornil.Škoda dobrého místa a je to jistě pro tebe velké ponaučení.

  Črv 22, 2015
 • Obrázek uživatele Tomáš
  Tomáš (anonym)

  Dobrý den, já zažila svůj jediný firemní večírek před tím ,než jsem odešla na mateřskou. Pracovala jsem necelé 2 roky v nadnárodní společnosti a večírek měli v luxusním hotelu International. co se týkala hotelu obsluhy a konzumace tak to bylo všechno dokonalé. Ale nějak to tam bylo celou dobu takové udušené. Všechna oddělení si tam dělali soukromé skupinky a jen po sobě házeli divné pohledy.... Já jsem tam do té firmy asi celkově nezapadla,ale šéf se mnou byl spokojený a nebýt odchodu na mateřskou možná bych tam i zapadla. Právě šéf mi volal, že bude večírek a že jsem pořád zvaná, ale když si vzpomenu jak to tam bylo trapné, ani se mi tam neche. Prostě se vymluvím na malou!!!

  Črv 27, 2015
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Dobrý den, já zažila svůj...Trapné, manžel sem taky chodí a nějak se mi můj příspěvek vložil pod jeho jménem!!!

  Črv 27, 2015
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Vždycky když se mi někam nechtělo,tak to stálo za to.Ale jasně,chce to mít někoho,s kým tam půjdete.

  Črv 27, 2015
 • Obrázek uživatele Anna
  Anna (anonym)

  Já musím souhlasit s názorem, že čím se někam šlověk víc těší tím to pak stojí víc za prd a naopak. Pokud se mi někam hodně nechce většinou jsem z akce pak totálně nadšená.Jsem taky Brňačka a v Internationalu to znám protože tam chodím s našima každoročně na večeři, když mají výročí. Je to taková jejich tradice. A docela dobře si tam dokážu představit večírek, nebo firemní akci. My míváme večírek v Brně na přehlradě a musím říct, že od jisté doby se tam vždycky těším ,ale asi první večírek pro mne byl taky trauma, než jsem zjistila, že se tam neděje nic špatného. Naopak, vždycky máme ještě na měsíc zážitky a o čem si v práci povídat...

  Črv 28, 2015
 • Obrázek uživatele Elenka25
  Elenka25 (anonym)

  Ja som taktiež mala strach ísť na firemný večierok. Pôvodne to malo byť niečo ako štýl konferencia v hoteli International (neviem si teraz nejaký luxusnejší vybaviť v pamäti), ale nakoniec šéfovia nedorazili, takže na poslednú chvíľku sme rezervovali bowlinka a biliard a išli sme :) Bolo to moje "po prvé" a bolo to bomba, nikdy by som neverila, že sa dokážem porozprávať takto s ľuďmi, ktorých som poznala ani nie 4 mesiace a hlavne nedebatovali sme vôbec o práci a jednoducho bol to luxus ;) Určite odporúčam, choďte na akcie, lebo len tam sa môžete s kolegami zblížiť a dokážete s nimi konverzovať aj v práci nielen o práci ;)

  Srp 24, 2015
 • Obrázek uživatele U nás
  U nás (anonym)

  Ja som taktiež mala strach...když už byla nějaká oslava,tak stejně to vždy sklouzlo k práci.Ale bylo to fajn.

  Srp 25, 2015
 • Obrázek uživatele lokomotiva 38 odžibvejský
  lokomotiva 38 o... (anonym)

  Na oslavu slíbím, že přijdu a nikam nejdu. Civět na ty samé ksichty mě nebaví. Je to trapárna. Je třeba si počkat až jsouvšichni ožralí a nepřítele na záchodě pohladit po vláskách či pusince. Na minulém večírku jsem nic nejedl a dárek kořalku jsem vylil, protože smrděla a nehořela, dávali nám pěknej neřád. Soutěž jsme ještě s několika přáteli sabotovali, protože jsme sesbírali soutěžní žetony, které byly poházeny různě po sále a v předsálí a pak jsme je hodili do pece. Promarněný večer.

  Srp 25, 2015
 • Obrázek uživatele Trinka
  Trinka (anonym)

  Já posledně zažila moc příjemný večírek, bylo dané téma a připraven program, takže o zábavu bylo postaráno a bylo to moc fajn. Záleží na tom, jak si dají záležet s tou přípravou, tentokrát si najali firmu, která to celé připravila a bylo to znát.

  Lis 28, 2016

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama