Reklama

Disociální upíři

Disociální upíři jsou závislí na vzrušení. V běžné řeči se jim říkává i asociální. Bývá pro ně příznačné, že nemají rádi večírky, oni je přímo milují. Ochotně přehlížejí společenská pravidla a dělají si, co chtějí. Rovněž milují sex, drogy a rokenrol.

Horují pro všechno, co jim do života vnáší vzrušení, zábavu. Ze všeho nejvíc nenávidějí nudu. To je jejich noční můra. Usilují o to, aby se jejich život stal jedním dlouhým nekonečným večírkem plným zábavy. Nemají potřebu cokoli vyřizovat a zařizovat, ale byli by moc rádi, kdyby každičká jejich potřeba došla okamžitého naplnění.

Disociální upíři bývají ze všech citových upírů nejvíc sexy, jsou vtipní, zábavní, je s nimi legrace. Dokážou si ostatní omotat kolem prstu dřív, než byste řekli švec. Tito upíři vám však kromě zábavy neumějí nabídnout nic. Ale ty bezvadné chvíle v jejich přítomnosti, že? Jsou úžasní, připomínají ferrari ve světě toyot, jejich heslem je rychlost a vzrušení. Budete-li doufat, ne-li rovnou očekávat, že budou i spolehliví, zažijete nejedno bolestné zklamání.

"Co se stalo, miláčku?"ptá se upír Adam.
Elise samým údivem otevře ústa. "Ty se ještě ptáš? Ty si myslíš, že budu skákat radostí dva metry vysoko, když budeš přímo před mýma očima líbat cizí ženské?"
Adam ji obejme kolem ramen. Elise mu ruku smete.
"Miláčku," napomene ji Adam, "přece jsme byli na večírku a já byl k tomu všemu opilý. Stejně o nic nešlo, jen jsme se škádlili."
"Jo, a to škádlení trvalo asi tak pět minut."
"Elise, nic to neznamenalo, miluju jedině tebe. Jsi jenom moje. Pojď ke mně, miláčku, věříš mi, viď?"

Bez disociálních upírů by nevznikly žádné sladkobolné country písničky. Máte-li pocit, že jediní lidé, kteří jim skočí na lep, jsou nenapravitelní romantici, pak jste určitě nezažili přijímací pohovor ani pracovní hodnotící rozhovor v podání disociálního upíra. Nejlépe se před nimi ochráníte tak, že je odhalíte dřív, než na vás zapůsobí neodolatelným šarmem. Jakmile si jich všimnete, rychle si chyťte srdce a ohlídejte peněženku. Nejprve si proklepněte jejich reference, teprve pak se rozhodujte, co uděláte. Minulé počínání disociálních upírů je totiž nejvýmluvnější předzvěstí jejich budoucího jednání.

Reklama

Zdroj: Albert J. Bernstein - Citoví upíři, nakladatelství Motto

Reklama

Komentáře

Reklama