Reklama

Vlasy - SPECIÁL

Vše, co bylo publikováno na serveru doktorka.cz o vlasech, barvách na vlasy, o problematice padání vlasů, šedivění a o lupech.

Databátze nemocí:

Články:

Reklama

Přístroje a lékařské zákroky podporující růst vlasů, zabraňující jejich padání či obnovující vlasový porost:
Vlasový laser
E-trans - laser pro domácí použití
Biolampa- Biostimul
Transplantace vlasů

Diskuse:

Vlasy obecně:
Vlasy
Růst vlasů

Reklama

Komentáře

Jiří Štrouf (St, 21. 5. 2008 - 15:05)
Dobrý den, je mi 23 let a trápí mě počínající tvorba koutů. Zatím to není nijak extrémní, ale je to vidět. Chtěl bych se zeptat zda existuje nějaké řešení mimo transplantace vlasů za kterou bych zaplatil desetitisíce. Mám na mysli třeba nějakou mast nebo kapky, kterými se kouty natírají a začnou tam vlasy znovu růst. Existuje vůbec něco takového??.. Mnohokrát děkuji za odpověď. S přátelským pozdravem Jiří Štrouf
Ivana (Po, 9. 6. 2008 - 21:06)
čau mongolíku:-)))čili MONGOLE
Vendulka87 (Pá, 4. 3. 2011 - 19:03)
Dobrý den, píši ohledné lámání a třepení vlasů. Potřebuji poradit. Mám vlasy do půli zad, hnědé, spíše řidší. Dříve jsem byla blondýna, chodila jsem na melír jednou do dvou měsíců, vlasy se mi hodně vysušovaly. Nyní jsem půl roku brunetou.... Když si umyji vlasy ten den, mám hezké vlasy, druhý den ráno hrůza - každý večer si sváži vlasy do culíku, takže je mám přes noc stažené a ráno???? roztřepené konečky, krepaté - i u temena u čela, tak se mi strašně zlámaly vlásky v půli vlasu, na temeni mám strašně řídké vlasy...po ránu taky krepaté, zlámané...vždy mi to trčí nahoru.Jsem nešťastná!!!!! kdzž si večer vlasy nesváži, je to ještě horší....!!!! Olejové zábaly z olivového oleje dělám tak cca třikrát do měsíce - zábal si nechám klidně i přes noc( igelit, čepice, aby se to zapařilo...), všelijaké olejíčky na konečky, noční kůry, používám vlas. kosmetiku Alcina, Fructies, GoldwelL, Gestil Wonder. Masky si většinou nechávam přibližně hodinu půobit. Na noc si dávát tonikum Biohair, užívám minerály 3v 1 - zinem hořčík vápník, třetím dnem i železo. Vlasy si přelivám kopřivovým čajem nebo lopuchem.... ale vlasy druhý den HRUZA - strašné polámané u hlavy a na temeni řídké... Předem mockrát děkuji o radu, já sama jsem už bez radná .
Markéta (Út, 15. 11. 2011 - 16:11)
Na vlasy jedině DONNA HAIR, nevěřím už žádným drahým šamponům ani balzámům.
ondra (Út, 20. 9. 2016 - 17:09)
dobry den potřebuji poradyt

mam polodlouhe vlasy lamousemi konečky comam dělat
Default User Image
Mirka (Čt, 7. 12. 2023 - 23:12)

Já bych si třeba nikdy nemyslela, že by manžel svůj účes a vlastně vlasy mohl tak moc řešit. V poslední době ho ale hrozně moc trápí to, že má na hlavě obrovský flek, kde mu nerostou vlasy. Proto bych se chtěla zeptat, zda máte někdo zkušenost s transplantací vlasů? 

Default User Image
Tom (Pá, 8. 12. 2023 - 11:12)

Diskuze o transplantaci je na https://kosmetika.doktorka.cz/transplantace-vlasu a https://diskuse.doktorka.cz/transplantace-vlasu/36064

Default User Image
Adam (Út, 12. 12. 2023 - 21:12)

Naprosto vašemu muži rozumím, protože mě to úplně užíralo a vadilo už od mládí. Jenže to jsem na to neměl peníze a těch možností celkově nebylo. Teď jsem cca rok po transplantaci vlasů, na které jsem byl v Turecku. Ale vše jsem zařizoval tady u nás přes společnost newhair.cz Dokonce i schůzku jsem měl tady a pak jsem vlastně letěl do Turecka, kde se o mě už od příletu staral jejich pracovník. 

Reklama