WHO uznala závislost na hraní videoher za psychickou poruchu

WHO uznala závislost na hraní videoher za psychickou poruchu

30.7.2018 00:01  |  Psychologie

Světová zdravotnická organizace (WHO) uznala závislost na hraní počítačových her za psychickou poruchu. Vyplývá to z aktualizované verze klasifikace nemocí. Podle kritiků rozhodnutí WHO přispěje ke stigmatizaci mladých hráčů.... celý článek

Komentářů: 2 | Poslední komentář: 31.7.2018 20:53

Komentáře

reagovat 31.7.2018 20:44 - re

KDO MÁ ZÁJEM NA TOM ABY LIDÉ BYLI ZÁVISLÍ NA SKORO NA VŠEM. JÍDLO. POČÍTACE, TABLETY, DĚTI SNAD ZAČNOU HRÁT UŽ CO SE NARODÍ.VŠE CO NENÍ PROSPĚŠNÉ PRO LIDSTVO TADY DO PRDELE JE!!!!! PROČ,, ABY PSYCHOPATI OVLÁDLI LIDI. ALE LIDI!!! NÉÉÉ STROJE KTERÉ MEZI NÁMI ŽIJÍ. POKUD NÁS NĚKDO PSYCHICKY VYŠTAVUJE TAK TO NENI ČLOVĚK ALE PSYCHOPAT. NAPAPÁ SE A JDE S USMĚVEM DÁL.NE NEJSEM BLÁZEN JENOM POZORUJI CO SE DEJE GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ JE PÍČOVINA!!!!!! TOHLE ŘÍDÍ NĚKDO JINÝ PROBERTE SE PROTOŽE NAŠE VNOUČATA NEPŘEŽIJÍ. JE TO VŠE HORŠÍ A HORŠÍ. NEJSEM PESIMISTA ALE SKUSTE SE VĚNOVAT SOBĚ A HLAVNĚ S VÝM DETEM SVOBODNÝ VYSÍLAČ. PROBERME A BABIŠE . VŠECHNY KDO NÁM VYSÁVÁ ENERGII POSLATTAM. KAM PATŘÍ. POČASÍ JE ŘÍZENÝ SKUSTE O TOM ASPON PŘEMÝŠLET. PROSÍMMMMMMM.

reagovat 31.7.2018 20:53 - RE

MÁME KAŽDÝ INTUICI, JSME SLOVANI.MÁME V SOBĚ DALEKO VÍCE BOŽSKÉ JISKRY NEŽ ZÁPADNÍ STÁTY, MĚLI BYCHOM BÝT HRDÝ KDO JSME, JAKÝ POTENCIONÁL MÁME V SOBĚ.ZA PÁR LET UŽ NEPUJDE ANI O PAPÍRKY (PENÍZE) ALE O DUŠE,O NÁS. MÁM V SOBĚ URČITÉ SCHOPNOSTI A VĚDĚLA JSEM KAM I ROK 89 POVEDE. TED VIDÍM ABYCHOM JSME SPINKALI TAK NÁM POSLALI TYTO VEDRA. NEBUDE URODA TUDÍŽ OPĚT POTRAVINY PUJDOU NAHORU. PROBOHA DOKDY. ZBLOUDILI JSME. JAK MUŽEME SE RADOVAT KDYŽ VŠECHNO JDE DO HÁJE. LIDI SI ZÁVIDÍ, NENÁVIDÍ. JSEM SMUTNÁ.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

KDO MÁ ZÁJEM NA TOM ABY LIDÉ BYLI ZÁVISLÍ NA SKORO NA VŠEM. JÍDLO....
re  |  31.7.2018 20:44

MÁME KAŽDÝ INTUICI, JSME SLOVANI.MÁME V SOBĚ DALEKO VÍCE BOŽSKÉ...
RE  |  31.7.2018 20:53

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *