Stalking: Úmyslné pronásledování a obtěžování jedné osoby jinou

Stalking: Úmyslné pronásledování a obtěžování jedné osoby jinou

25.9.2012 00:01  |  Psychologie

Obecně lze stalking chápat jako úmyslné pronásledování a obtěžování jedné osoby jinou, což oběti snižuje kvalitu jejího života a vyvolává u ní strach o bezpečí svoje nebo svých blízkých. Pachatel může oběť obtěžovat nejen přímým fyzickým kontaktem a sledováním, ale i zasíláním SMS, e-mailů, zpráv na sociálních a jiných sítích, zasíláním dárků, telefonáty apod. ... celý článek

Komentářů: 208 | Poslední komentář: 28.2.2017 13:28

Komentáře

reagovat 3.1.2013 00:29 - Marie

Takže kdyz se s dcerou borec po dvou letech rozejde SMSkou a ona chce, aby jí aspoň slušně vysvětlil, co se najednou stalo - tak ne že on je hulvát a jedná s ní sprostě, ale ona je stalker. Ona je ponížená, ubrečená, cítí se zrazená a podvedená, ale on je na koni, nemusí se s ní přece bavit, řešit jakékoli osobní závazky - a ještě na ni může zavolat policajty za to, že chce dcera slušné lidské zacházení. Proboha, kam jsme to dopracovali ... Lidi berte zodpovědnost za svoje jednání vůči druhým, naučte se odmítat druhé slušným způsobem a nebudete se muset obracet na poradny proto, ze vás někdo "obtěžuje"!

reagovat 3.1.2013 05:40 - Jana

Vy si Marie pletete dojmy a pojmy----- Ten stalking je o něčem jiném

reagovat 3.1.2013 08:15 - Stalking

je zuřivý pronásledování, bombardování nevyžádanými telefonáty, esemeskami, výhružkami, stepování před domem oběti a zírání do oken atd. To byla informace pro Marii.

reagovat 3.1.2013 11:06 - Marie

Stalking - bohužel nikoli v pojetí české policie a práva. Stačily čtyři dopisy za půl roku a buzerace ze strany jeho rodiny, aby byla dcera předvolána na policii, kde musela "dokazovat", že není psychicky narušená a bylo ji vyhrožováno, že jestli se mu ještě jednou ozve, půjde k soudu. Mně právník řekl, že s tím nemůžu nic dělat, protože mladík se nijak neprojevuje (což je právě ten problém!), ale že může dceři doporučit psychologa, kdyby chtěla ...

reagovat 3.1.2013 11:10 - Marie

Právník mi taky řekl, že se zákon o stalkingu teď hodně používá, protože když se spolu lidi nestýkají a nemluví spolu, tak se nemůžou fyzicky napadnout a policie má tak méně práce.

reagovat 3.1.2013 11:24 - jestli

...

si myslíš, že tady nic takového neexistuje, tak jsi hodně naivní.

reagovat 3.1.2013 11:26 - myslím

si myslíš, že tady nic...

tím, že na to můžeš narazit i v běžném životě.

reagovat 3.1.2013 11:36 - Ale XYos :)

Řešit u psychologa? A kdo je tam dotlačí? A co říkáš na pronásledování tady, na diskusi, hm?

reagovat 3.1.2013 12:07 - Petra

Já - naprostý souhlas. Než se do něčeho pustí policie nebo soud, měla by být povinná mimosoudní mediace, kdy si obě strany spolu promluví. Špatná komunikace je často příčinou vztahových problémů.

AleXY - pronásledování na diskusi nejsou vztahové potíže, to je agrese ze strany diskutujících.

reagovat 3.1.2013 12:16 - D

Stalking - bohužel nikoli v...

Pokud si ten mlady muz kontakt s vasi dcerou nepreje, tak by se mu vase dcera nemela vnucovat. Povazuji to za naprosto jednoznacne, a to bez ohledu na to, jaka dnes funguje v Cesku ohledne toho legislativa, a s jak velkou ochranou sveho soukromi od statnich organu muze ten mlady muz realne pocitat.

Neco jineho by bylo, kdyby s nim vase dcera napriklad cekala dite, nebo pokud by se nejake dite z jejich vztahu jiz narodilo.

Jinak by tomu bylo i tehdy, kdyby ten mlady muz napriklad dluzil vasi dceri nejake penize.

Neni-li tomu ovsem tak, a ten clovek si nepreje byt vasi dcerou kontaktovan, mela by to ona respektovat.

reagovat 3.1.2013 12:18 - Petro

Dalo by se o tom diskutovat, pronásledování je třeba na diskusi Rivotril i na jiných diskusích. Pronásledován tam byl třeba Tarbas, nona. To je pronásledování.
Umyslné pronasledování a obtěžování!

reagovat 3.1.2013 12:20 - andy

Stalking existuje a v dost velké míře,akorát o tom nechtějí ,,oběti" mluvit,stydí se za to,myslí si ,že jim nikdo neuvěří.Protože většinou agresátoři /nebojím se použít toto slovo / jsou pro ostatní velmi milí lidé,takoví meďáčci.Prožila jsem si stalking před 11 lety a dosud se léčím na psychiatrii. v témže roce odešlo dalších 5 lidí/ 2 na psychiatrii / a za tu dobu přes 20 lidí!!! Já vím,většina mi neuvěří,ani je nechci přesvědčovat.Pak jsem změnila působiště ne zaměstnání,protože takovou oběť té s.... neudělám! A připadala jsem si jak v pohádce a uvěřila,že existují i slušní lidé!Nechci tu uvádět podrobnosti mého ponižování oni jsou v důsledku stejné.ALE nepřeji pochybovačům ani den s takovou osobou! Má psychika ovšem utrpěla příliš,takže já v léčbě pokračuji,ale už se učím mít se ráda,říkat NE....Přeji všem ,co trpí depresí co nejrychlejší uzdravení a posměváčkům,aby takovou OSOBU NIKDY!!!!nepotkali! P.S.Věřím pořekadlu ,,...na každou s.... se vaří voda" a v mém případě si dotyčná už paří v kotli palce.

reagovat 3.1.2013 12:33 - D

Já - naprostý souhlas. Než...

A ted si predstavte, Petro, ze se mne vas posledni prispevek nebude libit.

Nabouram se do serveru Doktorky, zjistim si vasi IP a hardwarovou adresu, identifikuji vas, a budu vas bombardovat cetnymi osobnimi, telefonickymi, emailovymi, dopisnimi i diskusnimi vyzvami, abyste nazor, uvedeny v tom predchozim prispevku, verejne odvolala.

Vy nahlasite me aktivity na policii, a tam vam reknou, ze jste napred povinna se mnou komunikovat pres nejake mediatory, a teprve kdyz tohle nepomuze, bude se tim policie zabyvat.

Jak se vam bude tohle libit?

reagovat 3.1.2013 13:30 - Marie

Pane D, jestliže vnímáte lidi jako věci, které poté, co dosloužily, vyhodíte do popelnice, protože si je už nepřejete dále používat, pak máte samozřejmě pravdu. Vy jste se k něčemu rozhodl a podle toho jste jednal. S nikým jste nic nemusel diskutovat, nikomu jste neublížil, protože věci nemají vědomí ani psychiku.

Lidé ovšem nejsou věci. Jestliže takhle "vyhodíte do popelnice" člověka, který k vám má citový vztah, tak mu ublížíte. Ať s ním máte dítě nebo třeba jen kočku. A jestliže se k tomu stavíte tak, že jste se prostě rozhodl a druhá strana nemůže než vaše rozhodnutí respektovat, pak té druhé straně navíc ubližujete záměrně. Nutíte ji k tomu, aby se chovala tak, jak vy jste se rozhodl - což je de facto vydírání. Vy jste agresivní, vy jste útočník, jenom používáte psychickou agresi, ne fyzickou. To zase považuji za naprosto jednoznačné já.

Chování, kdy berete v potaz city a psychiku druhého člověka a podle toho korigujete své jednání má název - říká se tomu slušnost. Často to souvisí s emoční a sociální zralostí jednice. Proto toho mladého muže omlouvám.

To ještě ovšem neznamená, že ho moje dcera obtěžuje. Ona si pouze hojí emoční zranění, které jí ten muž způsobil - to taky patří k životu, ani ten mladý muž není věc, kterého by ona mohla vlastnit. Ona to dělá způsobem, jakým to umí - snaží se pochopit, kde udělala chybu, a to nepochopí dokud jí to ten muž neřekne. Skutečně nevím, proč by za takový přístup měla být trestaná a nucena obhajovat stabilitu své psychiky.

reagovat 3.1.2013 13:32 - Petra

D, vy se mnou souhlasíte, jenom to nečtete tak jak to myslím :-) Přesně v tomto připadě by mediátor nevyřešil nic, protože toto -není- vztahový problém.

reagovat 3.1.2013 13:42 - xoxo

Marie, tak probíhá většina rozchodů, zamilovanost vyšumí, v lásku se nezmění a není, co řešit. Nedovedu si představit, co by mělo setkání těch dvou vyřešit? Tvoje dceta zřejmě ndělala žádné chyby, prostě si nesedli

reagovat 3.1.2013 13:47 - xoxo

Dalo by se o tom diskutovat,...

Jo, tohle stalking byl, řeší to někdo?

reagovat 3.1.2013 13:53 - s

Jo, tohle stalking byl,...

Řeší, protože se to promítá i mimo Doktorku.

reagovat 3.1.2013 14:23 - hmm

Pane D, jestliže vnímáte...

Marie, píšeš, že se rozešli už před půl rokem. Nebylo by na čase, aby se dcera dala dohromady a tuto část svého života uzavřela? Rozešel se s ní sms-kou. Asi k tomu měl důvod. Možná nebyl natolik zralý, aby jí to dokázal říct do očí. Možná se "bál" jejích otázek, na které by nedokázal odpovědět. Možná nedokázal vysvětlit to, čemu sám nerozumí- proč jí nemiluje, když neudělala žádnou chybu. Jak jí to má vysvětlit? Možná k tomu měl jiný důvod.
Z nějakého důvodu se ní o tom nechce bavit, dál se s ní scházet. Zní to pro tebe asi blbě, ale ona by to měla akceptovat. Ani on není bez citu a i když ty si myslíš, že její dopisy ho nemohou obtěžovat, věř, že mohou. Třeba má i výčitky, jak se k ní zachoval. V každém případě by rád tuhle část svého života uzavřel, ale ona mu to nedovolí.
To se prostě někdy stává, někdy vztah skončí jinak, než jsme si představovali, bolí nás to. Ale musíme se s tím vyrovnat. A v tom bys jí měla poct ty, matka. Měla bys jí být oporou, pomáhat jí v tom, aby se s tím vyrovnala a uzavřela to. Jinak se v tom bude pořád dokola patlat místo toho, aby žila dál.Šťastně i přes bolavou zkušenost.
Možná, kdyby netlačila na pilu, by se s ní po nějaké době sešel a vyříkali by si to- v klidu. Takhle to asi jen tak nepůjde.
Ten vztah skončil, měla to přimout a jít dál. V tom bys jí měla pamáhat a podporovat. Ne v tom co dělá. Pochop, že to druhá strana opravdu může brát jako obtěžování.

reagovat 3.1.2013 14:41 - hmm

Marie, píšeš, že se...

omlouvám se za překlepy a chybičky- měla bys jí pomoct, ne poct.

reagovat 3.1.2013 17:07 - Pravda

Dalo by se o tom diskutovat,...

TARDBAS - je psychiatrický pacient, který řídí auto s léky, které se nesmí užívat při řízení auta. Zákon to říká jasně. Dále je to agresivní jedinec, který vyhrožoval napadením a zajetím, když byl upozorněn, že řídit nesmí.
Takže až někoho srazí a zdravotně mu ublíží, budeš mít na tom také svůj podíl, spoluvinu, nevadilo ti, že těch stavech řídil auto.

NONA - je psychiatrická pacientka, která si hraje na dámu, tzv. hodná, milá, přátelská. Ve skutečnosti agresivní ženská, která se vydává za druhé, dělá z nich buzeranty a úchyláky.

Oba by udělali nejlépe, kdyby se nenarodili, udělali velkou službu lidstvu.


Takže oba splňují zákon - vyhrožování a pronásledování!!!

Mimi dr se nic nepromítá a do reálu už vůbec ne. Je potřeba psát pravdu!

reagovat 3.1.2013 17:12 - Pravda

Řeší, protože se to...

Ale pokud máš zájem , aby se tardbas a nona začali řešit, ještě chvíli otravuj a bude jeden jezdit na koloběžce a druhý bude psát jedině na papír a né na diskuze!

reagovat 3.1.2013 17:25 - Pravda zvítězí :)

TARDBAS - je psychiatrický...

Tak to jsi ty co je pronásleduješ na diskusích?
Nejsi nečitelný a je to stalking jak vyšitý.

reagovat 3.1.2013 17:29 - Pravda

Tak to jsi ty co je...

Tardbas i Nona jejich činy jsou prokazatelné.
Tardbas je veřejným ohrožením. A ještě vyhrožoval - to jsou už dva paragrafy!
A Nona se dá taky lehce prokázat!
Její kecy o buzerantovi a jiné kecy jsou stalking.
Copak pravda se nám nelíbí?
Ale tak to je, ikdyby ses na hlavu postavila Nono!

reagovat 3.1.2013 17:50 - Pravda

Když se dlouho opakuje...

Vše je prokazatelné!!!

reagovat 3.1.2013 18:01 - Ale

Tak to není, pokud slídíš...

to by muselo být vážnější.Přece,pokud to tak slavnou Markétu obtěžuje,tak může přestat sem psát,jak jednoduché.Ale ono to bude zřejmě naopak,Markétka obtěžuje všechny ostatní,že mám pravdu?

reagovat 3.1.2013 18:04 - Pravda

Tak to není, pokud slídíš...

Ale je to tak, vydává se za druhé a píše o nich nechutně! Cože, IP? :))))))Ty máš vážně bludy. Nona je čitelná jinak.
Vzpamatuj se markéto! Vážně nejsi normální.
A doufám, že ta dcera té mámy si tě nebude zabírat, jsi vážně blázen!

reagovat 3.1.2013 18:06 - Pravda

Tak to není, pokud slídíš...

Copak bojíš se že někdo příjde o řidičák?
A ještě se chlubí s čím řídí a v jakém stavu!

reagovat 3.1.2013 21:29 - áááá

to by muselo být...

slon v porceláně dorazil i sem

reagovat 4.1.2013 19:58 - Pravda

Máčo ne pravda, co se...

tak pro blbého =

TARDBAS - je psychiatrický pacient, který řídí auto s léky, které se nesmí užívat při řízení auta. Zákon to říká jasně. Dále je to agresivní jedinec, který vyhrožoval napadením a zajetím, když byl upozorněn, že řídit nesmí.
Takže až někoho srazí a zdravotně mu ublíží, budeš mít na tom také svůj podíl, spoluvinu, nevadilo ti, že těch stavech řídil auto.

NONA - je psychiatrická pacientka, která si hraje na dámu, tzv. hodná, milá, přátelská. Ve skutečnosti agresivní ženská, která se vydává za druhé, dělá z nich buzeranty a úchyláky.

reagovat 4.1.2013 20:03 - Markétko... p s t..

...

reagovat 4.1.2013 20:03 - Pravda

Ten co tu protahuje hovínkem...

Tedy ty jsi krásně sebekritický:
protahuješ slova výkaly a jsi špinavec největšího kalibru. Jen nevím, jak tě budou na potkání popravovat? Že by tě polévali živou vodou, prásk a zase živou vodou a prásk? Máš pravdu plně si to zasloužíš.

reagovat 4.1.2013 20:03 - jen jestli

tak pro blbého =

TARDBAS...

to je vážně pravda. Dost o tom pochybuju. Tady můžeš napsat cokoli.

reagovat 4.1.2013 20:05 - Pravda

pokud máš pocit, že Nona...

Markéto, dojdi si na psychiatrii, dochází ti léky na hlavu. Pak meleš blbosti!

reagovat 4.1.2013 20:09 - Pravda

to je vážně pravda. Dost o...

Je to pravda, dotyčný Tardbas to o sobě veřejně psal! A dokonce se omlouval, že psal o tom, že chtěl napadnout. Příspěvky, kde uvádí v jakém stavu řídil, jsou dohledatelné.
A ta dotyčná, se vydávala nechtně za druhé!

Tvoje pochyby jsou mi ukradené, vím to jistě.
Píši jen pravdu. A nenechám se špinit.

reagovat 4.1.2013 20:10 - Pravda

pokud se chrání lumpové. Pak mají na ochranu právo i druhé strany!
Nic není naopak. Ale ty to nakonec víš.

reagovat 4.1.2013 20:12 - Pravda

Nona se nechutně vydávala za druhé, dělala z nich buzeranty a úchylné prasata.

reagovat 4.1.2013 20:33 - Pravda

A jak to víš že to byla...

Vím to! Takže raději mlč ty! Tobě nejsem povinnen nic dokazovat na to jsou jiní.

reagovat 4.1.2013 20:42 - Pravda

ale jseš........nedokážeš...

Tedy ty máš ale těžkou schízu, že?
TO není pomluva, jde to lehce dokázat. A nakonec se teď stáhla jak prašivý pes tvoje milá nona. proč asi že!
Jo, tak ty nabouráváš IP adresy, no docela to na tebe sedí. Víš, markéto to vážně neumím a ani umět nechci. To ti něco nevyšlo.
A pokud by ses o to pokoušela, po tvé příspěvku je to jasné!
Zalez a neopruzuj.

reagovat 4.1.2013 20:46 - Pravda

to nelze dokázat ...to že...

Cože??? Kam lezu??? Ty jsi vážně těžká schíza. To vážně neumím, lézt někomu do PC.
:)))))) to bylo vážně k zasmátí.
NO máš hovno, to je fakt, všude se vyskytuješ na doktorce a píšeš jak dement
To na tebe sedí. Chudinko.

reagovat 4.1.2013 20:48 - kam zmizela Marie?

chtěla píchnout do vosího hnízda a zmizela?

reagovat 4.1.2013 20:54 - co by tady

chtěla píchnout do vosího...

Marie dělala? Napsala, možná si chtěla přečíst nějaký názor, ale jistě ne tohle.

reagovat 4.1.2013 20:56 - Pravda

tak jak víš , že to psala...

Mám obavy o tvou svéprávnost, vážně se sebou začni něco dělat, viditelně ti nestačí léky co teď užíváš. Chce to něco silnějšího.
Takže když nona s někoho udělala úchyla, tak jej pošpinila a to stačí! Začala ona!
Hm, si silně protiřečíš, policie nebude dokazovat, že nona psala za druhé? tak pak nebude dokazovat ani druhé, že!
Nasměruj se k Chocholouškovi blbneš a nebo k lednici, meleš kraviny z hladu.

reagovat 4.1.2013 20:56 - jo jo

Marie dělala? Napsala,...

marie účelově vytvořila tuto diskuzi!

reagovat 4.1.2013 20:59 - účelově?

marie účelově vytvořila...

Proč? Pro ty, co sem píší asi ne.

reagovat 4.1.2013 21:04 - Pravda

markéto, ty máš rodinu, nekecej? A při kterém psychickém záchvatu se ti to zdálo?
Vždyť s takovou krasavicí jako ty by nevydržel ani ďábel. A když si hraješ na férovou. Tak musíš vidět obě strany a né jen jednu, která viditelně škodí!
Jinak mi můžeš víš co.
Jo hoď si ražničí a bacha na mastné pysky. :))))

reagovat 4.1.2013 21:07 - průzkumník

Proč? Pro ty, co sem píší...

Jsou to takové narušené osoby, které chodí z jedné diskuse na druhou a tím je takto zazdívají, viď Markéto. Je to letitá Josbába, ničitelka diskusí. Známá svým stylem i když si mění, nebo nedává nicky.

reagovat 4.1.2013 21:13 - vím,

Jsou to takové narušené...

kdo je markéta, já, joska a poznám ji. Ale řeč byla o Marii.

reagovat 4.1.2013 21:20 - klid Markéto

hihi..chudáčci malí...

pěkně klidně dýchej, víš že těžce snášíš větší zájem okolí o tvou osobu. A pěkně hadr na čelo mokrý. :D

reagovat 4.1.2013 21:22 - Pravda

markéto, ty máš rodinu,...

jáááůůů, někdo mi šlápl na kuří voko, chápete??

reagovat 4.1.2013 21:35 - Pravda

co naděláš, já už jinej nebudu, co mi taky jiného zbejvá.Chcete mě?

reagovat 4.1.2013 22:13 - Pravda

Takže zase se někdo vydává za mě!
Takže pronásledování!
To jsem nepsal:


4.1.2013 21:22 - Pravda

markéto, ty máš rodinu,...

jáááůůů, někdo mi šlápl na kuří voko, chápete??


4.1.2013 21:35 - Pravda

co naděláš, já už jinej nebudu, co mi taky jiného zbejvá.Chcete mě?

reagovat 4.1.2013 22:23 - Pravda

ty budeš v reálu uplná...

Markéto - křivá hubo, pěkně se nazýváš.
Jak je vidět jsi tu vylepená jako moucha na skle. A stále píšeš a píšeš až z toho totálně zblbneš.

reagovat 5.1.2013 04:51 - sledovatel

a co ti je platné tu...

Sledoval jsem toho debila tardbase je to arogantní zmetek, je jen otázkou času, kdy někoho srazí! A vyhrožoval napadením.Pravda má bohužel pro vás pravdu. A ta kačena nona to není o nic lepší.Mnohokrát byla upozorněna, že se za někoho vydává a to dost nehezky. Jsi jak sup nad mršinou. markétu tady raději ani nevytahuj, taková umaštěná a nesvéprávná huba a ještě k tomu ošklivá jako noc.
To co píše pravda nejsou pomluvy. Ale tady viditelně právo se hájit mají jen někteří.
Nedá se na to koukat, jaké debily tady pustí, včetně tebe troubo!

reagovat 5.1.2013 04:54 - sledovatel

v tomto má pravda....pravdu!ikdyby jste se posrali -

TARDBAS - je psychiatrický pacient, který řídí auto s léky, které se nesmí užívat při řízení auta. Zákon to říká jasně. Dále je to agresivní jedinec, který vyhrožoval napadením a zajetím, když byl upozorněn, že řídit nesmí.
Takže až někoho srazí a zdravotně mu ublíží, budeš mít na tom také svůj podíl, spoluvinu, nevadilo ti, že těch stavech řídil auto.

NONA - je psychiatrická pacientka, která si hraje na dámu, tzv. hodná, milá, přátelská. Ve skutečnosti agresivní ženská, která se vydává za druhé, dělá z nich buzeranty a úchyláky.

reagovat 5.1.2013 05:00 - sledovatel

a co ti je platné tu...

ty blbe jaké pomluvy!


http://www.help24.cz/forum/read.php?3,456097,456674#msg-456674

Rivotril a rizeni (a celkove rizeni auta)

tardbas
15. 08. 2012 10:17
..dobrej rokec byl, když jsem řídil v nejtěžších abstinenčních stavech - jsem občas musel celkem dost přemýšlet, kde je vpravo a jestli šlapám na plyn nebo brzdu


http://www.help24.cz/forum/read.php?1,461579,461987#msg-461987

tardbas
02. 09. 2012 14:21
ahojjohim - no stále nejsem úplně ,,stabilizovaný,,...teda jestli někdy bez benzáků vůbec budu.

reagovat 5.1.2013 05:02 - sledovatel

tardbas
06. 11. 2012 09:50 Datum registrace: 2 roků nazpět
Příspěvků: 2998

..Petře - je mi to fakt líto - já jsem měl nějaké potíže - ale už je to řadu měsíců - jezdil jsem ale velmi opatrně - já opravdu dodržuji předpisy - chápu, že se Tě moje tlachání o jízdě v trochu horším zdravotním stavu nesmírně dotklo - a i moje nadávky....jsem zase strašně přecitlivělý, když se někdo snaží pátrat po mém soukromí - ale netušil jsem jak se Tě tohle všechno osobně dotýká - omlouvám se TI
..k tý jízdě - já už jezdím spoustu let - takže nějaké frajeřiny mám už za sebou - každej správnej zkušenej řidič by si měl opravdu představit, že neopatrnou jízdou zabíjí své vlastní blízké...no máš pravdu samozřejmě - snad je to i dejme tomu vyšší záměr - mne takhle upozornit - nic neberu jako náhodu...takže díky Ti - nepřetvařuji se - neboj

reagovat 5.1.2013 05:10 - sledovatel

Toto je trochu horší stav????


tardbas
15. 08. 2012 10:17
..dobrej rokec byl, když jsem řídil v nejtěžších abstinenčních stavech - jsem občas musel celkem dost přemýšlet, kde je vpravo a jestli šlapám na plyn nebo brzdu

reagovat 5.1.2013 05:11 - sledovatel

DOPORUČENÍ ... raději držte huby!!!

reagovat 5.1.2013 08:37 - Josko,

jasně že honí kokota...

ty se tu ale vyřádíš, co?
:-)))

reagovat 5.1.2013 09:07 - zuzi

v tomto má...

Co to je za blbost? Nona tě nějak zneužila a udělala z tebe buzeranta? Tak to těžko. To si děláš pr.del?

reagovat 5.1.2013 09:10 - zuzi

Ještě něco, pokud se z tebe stal v dospělosti homosexuál, měl jsi to vždycky v sobě, tak to nesváděj na někoho z Doktroky

reagovat 5.1.2013 10:44 - Pro zuzi

Ještě něco, pokud se z...

Koukala jsem na to, to jsi ale asi špatně pochopila, on to myslel tak, že nona někoho nařkla z homosexuality.
Neznám nonu, sem tam jsem narazila na její příspěvky, ale špatné mi nepřipadaly.

reagovat 5.1.2013 10:51 - Pro Marii

Marie, chápu, cos chtěla svými příspěvky říct, mezilidské vztahy ale stále procházejí vývojem, takže co platilo dříve, nemusí být dnes už pravda.
Tak, jak si to představuješ ty, se k sobě chovají slušní lidé a mezi takové zřejmě patříš.
Na druhou stranu bys měla pro svou dceru být jen podporou a ne žít její život. I ona se musí pro život nějak duševně "otužit" a jeden rozchod v mládí, i když neproběhl právě nejlépe, jí možná pomůže někdy později.
To, co tvoje dcera prožila při vyšetřování, by mě osobně odradilo od toho člověka natolik, že bych už nechtěla ani žádné vysvětlení.
Přeju vám oběma hodně štěstí.

reagovat 5.1.2013 10:58 - zuzi

Koukala jsem na to, to jsi...

to se mi u ní nezdá

reagovat 6.1.2013 20:04 - :-)

je pravda nepravda?...

V propadlišti dějin ...

reagovat 6.1.2013 20:13 - nona

se vydávala a vydává za druhé. A tím co psala, vypadal dotyčný jako buzerant a úchylák. Tím pádem jej znemožnila na veřejnosti. A jestliže se ten dotyčný proti tomu bránil, není pronásledování. Ale dotyčná nona pronásledovala!
A že se propadne do propadliště dějin? To se propadne ani nemrkne. její oblíbené rčení, že na každé prase se vaří voda, na ní platí dvojnásob. Dočká se děvenka, dočká.

reagovat 6.1.2013 20:30 - vydává

se za druhé! Stalking provádí ona + hanobení druhého!!!

reagovat 6.1.2013 21:00 - xyz

Je to trestné, máš pravdu.

proč jsi použil-a můj nick? Ohledně trestnosti to není tak jednoduché, můžeme s něčím nesouhlasit, někoho podpořit, ale takovou větu vytrženou ze souvislostí těžko hodnotit

reagovat 6.1.2013 21:04 - hele

a ty budeš brzo zbavená...

ještě párkrát to napiš a budeš se moc divit!
Máš pravdu mají z tebe prdel ošklivko.

reagovat 6.1.2013 21:06 - xyz

Markéta já svou identitu neskrývá, zato ty máš naděláno v gatích a jenom žvaníš. Je drsná a někdy to na můj vkus přehání, ale ty jsi neuvěřitelný zbabělec

reagovat 6.1.2013 21:10 - xyz

Jo a to, že tě ženský nechtěj a maj z tebe pr-del, od nony přes markétu, napříč doktorkou a tak na ně pliveš hovna, je celkem jasný.

reagovat 6.1.2013 21:11 - !!!

Markéta já svou identitu...

Takže jsi dva v jednom, xyz a ta markéta.
Ona není drsná, ona porušuje zákon!!!

reagovat 6.1.2013 21:12 - ona se podepisuje

Markéta já svou identitu...

Markéta????

reagovat 6.1.2013 21:16 - xyz

Takže jsi dva v jednom, xyz...

stalking toho úchyla není porušení zákona? Měřme stejně

reagovat 6.1.2013 21:17 - xyz

Markéta????

ne podepisuje, ale píše jako Já nebo Markéta já.

reagovat 6.1.2013 21:26 - máš pravdu

Markéta já svou identitu...

máš naděláno v kalhotech, a máš proč!
dobrou noc

reagovat 6.1.2013 21:26 - xyz

Administrátore, prosím, abyste v zájmu bezpečnosti na Doktorce prověřil stalkera, který zde opakovaně pronásleduje a vyhrožuje a deptá některé přispěvatele. Domnívám se, že se jedná o prokazatelnou formu stalkingu

reagovat 6.1.2013 21:27 - neboj

a co ti brání jít na...

dočkáš se, a bude od tebe klid!
dobrou noc

reagovat 6.1.2013 21:29 - neboj vše prošetří

Administrátore, prosím,...

i vydávání se za jistou osobu, která byla pošpiněna tím, že se někdo za ní vydával a to takovou formou, že z něj dělala buzeranta a úchyláka.
Takže se těš!
Je to prokazatelná forma staklingu!!!

reagovat 6.1.2013 21:37 - xyz

na tý už byla.....ha ha ha...

s tebou je fakt pr-del strejdo. Lehni si a spi a nech si o markétě, noně, blance, petře, heleně, filoméně, nikoletě i se žanetou zdát. Jen aby ti ve snu nenakopaly

reagovat 6.1.2013 21:40 - xyz

s tebou je fakt pr-del...

reakce byla na pomatenýho úchylnýho týpka ne na já

uffff

reagovat 6.1.2013 21:41 - ukázka markétina pronásledování

6.1.2013 21:39 - UPOZORNĚNÍ pro Administrátora

to je právě ono.....ony...

Prosím udělejte něco s tímto přispěvatelem,
neustále tyto nešťastníky pronásleduje, a to je už trestné, viditelně ji/mu nic nedělají:


6.1.2013 21:35 - ...

... pořád pokoušíš osud....

to je právě ono.....ony musej skuhrat pořád, nejdřív akuhraj že chtěj umřít, pak že nemuže chodit.....pořád jen skuhry, to je jejich program, skuhrání a otravování okolí.....cvoci

reagovat 6.1.2013 21:46 - pst Markéto

......

reagovat 6.1.2013 21:57 - xyz

aha pardon.....:))))

no je...

Stalkuje asi dlouhodobě nonu, ta je pryč On na to každej nemá žaludek na takový hovado. A když ta není, tak bude stalkovat jiné. Přece tu nebude takovej blbec zakomplxovanej provozovat teror

reagovat 6.1.2013 22:06 - xyz

přesně tak.....všimla jsem...

typický stalking to je, lehce rozlišitelný od pošťuchování na doktorce. Jen mi nesedí, že by to byla ženská. Každopádně jestli nebere prášky, tak by měl nebo bude mít brzy problém i v realitě. Ale zase by to měl u soudu jako polehčující okolnost

reagovat 6.1.2013 22:07 - hmmm

problém stalkera je ten, že...

takže ty tady toho dotyčného stále obtěžuješ a vyhrožuješ mu!

reagovat 6.1.2013 22:08 - hmmm

typický stalking to je,...

četl jsem příspěvky, toho koho tady napadáš ze stalkingu, ale jestli někdo někoho pronásleduje, jsi to ty. Nauč se číst. Zřejmě jsi nějaká vyšinutá.

reagovat 6.1.2013 22:13 - !!!

ne ten člověk co obtěžuje...

6.1.2013 21:39 - UPOZORNĚNÍ pro Administrátora

to je právě ono.....ony...

Prosím udělejte něco s tímto přispěvatelem,
neustále tyto nešťastníky pronásleduje, a to je už trestné, viditelně ji/mu nic nedělejí:


6.1.2013 21:35 - ...

... pořád pokoušíš osud....

to je právě ono.....ony musej skuhrat pořád, nejdřív akuhraj že chtěj umřít, pak že nemuže chodit.....pořád jen skuhry, to je jejich program, skuhrání a otravování okolí.....cvoci

reagovat 6.1.2013 22:18 - pro tebe markéto

potřebuješ psychiatra...

6.1.2013 22:17 - měli by

Nemáš pravdu. Tito lidé...

tu yosarin definitivně zrušit na diskuzích, doufám, že administrátor s tím udělá pořádek.
Už je na čase, aby táhla o dům dál, vidím to na blázinec a zavřít navždy. Je hnus, co tady píše, nešťastným lidem.

reagovat 6.1.2013 22:23 - hmmm

potřebuješ psychiatra...

nejsem tvůj děda, ale vím, že jsi markéta, která opruzuje ve všech diskuzích. A už včera bylo pozdě, zbavit tě svéprávnosti.
Proč nejdeš za svojí krásnou rodinkou?
Zřejmě to bude tím, že na tebe ta krásná rodinka kašle.
A nevyhrožuj, nebo budeš někým nařčena ze stalkingu (vyhrožuješ).
Já se jen divím, že ti ještě nikdo nenakopal zadek? Ale spíš si myslím, že ti nakopal, když tady tak vyskakuješ jak čert z krabičky. :)))

reagovat 6.1.2013 22:24 - markéto

tak koukám,že tu mám...

utři si hubu od té mastnosty z toho ražničí, jak veřejně vystavuješ na své fotce. VEŘEJNĚ!

reagovat 6.1.2013 22:28 - veřejné fotky markéty - já - yossarin

tak koukám,že tu mám...

http://fotoalba.centrum.cz/photo.php?pid=18581431&row=w%3Dpl%26uid%3D8375449%26aid%3D1864225%26cid%3D0%26sort%3D1%26onpage%3D24%26page%3D1%26offset%3D1

reagovat 6.1.2013 22:30 - markét nám zuřřřřří

stalkere tlačí tě koule...

tak zuřřřřřřř otesánku

reagovat 6.1.2013 22:41 - xyz

...

Co máš pořád s těma fotkama? fascinují tě, přitahují tě? Co kdyby ses nám ukázal ty krasavče? A svou rodinu, pokud tam nejsi jak ten kůl v plotě?

reagovat 6.1.2013 22:42 - !!!!!!

6.1.2013 22:35 - pro Administrátora

Prosím o zrušení přispěvatelky, která zde nabádá diskutující k sebevraždě.


6.1.2013 18:40 - jaa porad

Nevidim ten velkej smysl proc byt tady v tomhle zivote?jen kvuli dobremu pocitu,ze jsem nekomu pomohla nebo snad ze zase vyjde novy den s krasnym slunkem na obloze?Ale ja ho necitim vy mozna ano ale ja ne...


reagovat
6.1.2013 18:41 - ..

Nevidim ten velkej smysl proc...

tak se zabij, kdo ti brání? my tě přemlouvat nebudeme ani litovat....zabij se

reagovat 6.1.2013 22:43 - hmmm

Co máš pořád s těma...

proč nepíšeš pod jedním nickem markéto?

reagovat 6.1.2013 22:49 - xyz

proč nepíšeš pod jedním...

Protože nejsem Markéta, přečti si znova dnešek, jsi na diskuzi o stalkingu

reagovat 6.1.2013 22:52 - děláš stalking!!!

Protože nejsem Markéta,...

6.1.2013 22:44 - xyz

Lidé na této diskuzi mají...

Ty uděláš hov-no a ne petici. I kdyby šlo o dobrou věc, tak tobě nepodepíše nikdo nic, stalkere


reagovat
6.1.2013 22:48 - markéto

Ty uděláš hov-no a ne...

Ty jsi stalker, neustále tady napadáš diskutující. A to dost hnusným způsobem!
Každý,kdo sem napíše, že se mu nechce žít, tak jej pošleš ať se zabije. ty nejsi člověk, ty jsi netvor.

reagovat 6.1.2013 23:06 - xyz

Tak to každopádně, ty jsi fakt chytrej jak nevim co. A přestaň kopírovat ty příspěvky, i to je součást stalkingu, jen si přitěžuješ. Už tě mám dost. Udělal jsi spoustu škody, fakt tě varuju. Taky koukám zpětně na ty příspěvky, co jsi za ty týdny a měsíce vyplodil, ale nejsem prase, abych to sem zkopíroval. A už zalez

reagovat 6.1.2013 23:08 - děláš stalking!!!

Tak to každopádně, ty jsi...

UVĚDOM SI TO KONEČNĚ!

reagovat 6.1.2013 23:13 - hmmm

Tak to každopádně, ty jsi...

tak teď ses přiznal ke stalkingu:
aky koukám zpětně na ty příspěvky, co jsi za ty týdny a měsíce vyplodil...
Ty se mícháš do něčeho po čem ti nic není.
Jestli ten člověk psal, tak musíš i vidět, že se bránil, neboť se za něj někdo vydával, že chytráku!

reagovat 6.1.2013 23:16 - markéto!

chováš se přesně jako...

Nona obtěžovala druhé!
Vydávala se nechutně za druhé! Jde to prokázat! Ale to není tvá starost.
Takže podle tebe, když ona se vydávala za jiného člověka a psala za něj, že je teplouš, buzerant a úchylák a ostatní jej pak za to považovali, beztrestné????
To rozhodně není!
Ty si pěkně zameť před svým prahem, už tě lidi mají dost.

reagovat 6.1.2013 23:18 - v tom případě

dávej si bacha zmrde...

konkrétně tvů příspěvek, předám policii.
Neboť to je trestné!
tak se drž zpátky ty jak ses to nazval?
Zmrde!

reagovat 6.1.2013 23:20 - xyz

Nona obtěžovala...

Chlape, ta nona by si o tebe neotřela ani boty, a néé aby se za tebe vydávala. Byla akorát blbá, že na tebe nikdy nikoho neupozornila a nechala si to přerůst přes hlavu.

reagovat 6.1.2013 23:21 - ta ,,žena"

jasně že nám do toho je...

se vydávala za jiné!
A PROTOŽE TO TADY NĚKDO NA ZAČÁTKU PODAL JE JEDNOSTRANĚ, BYLO POTŘEBA TO ÚVÉST NA PRAVOU MÍRU! NENÍ JEN JEDNA STRANA.
ALE JÁ SE NEBOJÍM!
ONO NA NI DOJDE JINAK, SAMA SE POTRESTÁ!
VRÁTÍ SE JÍ TO I S ÚROKAMA!

reagovat 6.1.2013 23:21 - yossarin běž se

do toho ti nic není co psala...

LÉČIT!!!!!!!!

reagovat 6.1.2013 23:23 - xyz

konkrétně tvů...

Nepovídej a co je na tom trestného? René, rené

reagovat 6.1.2013 23:23 - v tom případě

Chlape, ta nona by si o tebe...

podám trestní oznámení za hanobení osobnosti,
zpětně vyhledám všechny hanlivé příspěvky a předám je policii!
A požádám o zjištění osoby? Kdo to psal!

reagovat 6.1.2013 23:24 - díky

Nepovídej a co je na tom...

právě si to ulehčila policii!
To stačilo!

reagovat 6.1.2013 23:26 - xyz

Nepovídej a co je na tom...

Teda to byla jen taková vzpomínka, když už jsme u těch z-rdů

reagovat 6.1.2013 23:26 - !!!!!!!!!!!

chováš se přesně jako...

ano jsi pronásledovatel, cože ty lidi pozoruješ v reálu a ještě jim telefonuješ!!!!
Hm, tak to bude tedy natvrdo!

reagovat 6.1.2013 23:29 - vzpomínka

Teda to byla jen taková...

tu jistou osobu zrušili po jejím útoku:
jsemzmrd jsem zmrd
takže si to moc dobře pamtuješ, není problém zrušit znovu!!!!

reagovat 6.1.2013 23:33 - takže klidně piš

předej dědo,ale dej bacha...

vše předám na patřičná místa!
Čím víc napíšeš, tím víc budu proti tobě mít!
Upozornil jsem, že dotyčná ženská se vydávala za druhé a kazila jim pověst.
Takže jestli může psát jeji mopsl a stát za ní, má právo na obranu i druhá strana.
Je demokracie, a ta platí pro všechny.
Cokoliv tu bude nadále psáno nevhodného!
Budu tvrdě řěšit a to nežertuji.
Protože sem chodí viditelně nesveprání jedinci!

reagovat 6.1.2013 23:33 - xyz

právě si to ulehčila...

Mohl bys nám aspoň naznačit, kolik ti je let? Mám totiž dojem, že jsi úplně mimo a že o zákonech, právu, internetových diskuzích a policii víš naprostý ne prd ale PRD.

reagovat 6.1.2013 23:36 - xyz

tu jistou osobu zrušili po...

Lidi zavřete ho do klece, on si myslí, že ten vtipný příspěvek jsem psal já. Mě snad jebne. I když fakt je, že mě mrzí, že to nebyl můj ani nápad ani realizace. Autor měl skvělý postřeh.

reagovat 6.1.2013 23:53 - xyz

Jediný prokazatelný trestný čin je tady stalking. Ovšem trestní oznámení by na něj musela podat nona nebo ten, kdo ten nick užíval. Jo a ještě Tardbas. Oba psali pod modrým nickem. Otázka je, jestli jim to vůbec nějak vadí, v reálu můžou být úplně jiný, někdo úplně jiný než na diskuzi.

Ten, kdo píše na více nebo méně erotické nebo úchylné diskuze se taky stylizuje. teda většinou

reagovat 7.1.2013 03:03 - http://psychologie.cz/homosexualove-adopce/

Markéto, měl jsem za to, že nepublikováním vašich komentářů prokazuji službu především vám. Nepouštíme na web příspěvky, které diskusi nijak neobohacují. Vy jste včerejší den strávila spamováním na naší facebookové stránce, od večera jste pokračovala zde v diskusi. Píšete stále dokola totéž, ničím než novými formulacemi téhož diskusi neobohacujete.

reagovat 7.1.2013 09:10 - smdm

Uvedu stalking. Už se to dá počítat na roky, kdy jsem nejen já pronásledováná jistou osobou nejen tady na Doktorce. Na Lidech se opět pod novým přihlášením haanou ozvala známá nemocná osoba, která se neštítila poslat nejen mi, ale i příteli a snad všem přátelům co mám na Lidech na Štědrý večer a taky na Nový rok hambaté meily. Tato její zábava je postižitelná a nezůstane jen u zablokování.

reagovat 7.1.2013 09:23 - wow

Markéto, měl jsem za to,...

A zbytek diskuze ti přijde obohacující? Rozhlídl jsi se tady?

reagovat 7.1.2013 09:33 - wow

Přesně tak. Říct o někom, že je blb, teplej, tlustj, tenkej na internetové diskuzi je tak trochu, jak když děti po sobě hází písek na pískovišti

Teprve snaha ublížit, zdeptat, vyhrožování ,účelové kopírování jeho příspěvků dlouhou dobu zpátky, zneužívání toho, že se člověk svěřil,to vše se dotyčného dotýká víc než běžné plkání na anonymní diskuzi, je stalking. Nevít někdo, jestli je v tom zákonu nějak ošetřen i tenhle virtuální stalking ? Nebo kdy s z něj stává nevirtuální

reagovat 9.1.2013 23:25 - přesně

Přesně tak. Říct o...

tak

reagovat 20.3.2013 12:13 - Ravalopa - Pozor důležité informace pro ženy o psychopatoj

Kdo je Standa na doktorka.cz a proč je tady ?

Je to pán, který na doktorka.cz již píše cca 10 let, za den dokáže napsat i 300 příspěvků do všech témat.
Také zakládá nová témata a to především v poslední době, protože byl na řadě starých témat prozrazen.

Jeho hlavní aktivitou je získat pozornost a důvěru a to především žen a psát si v soukromí.

Současně píše za desítky jmen žen i mužů.
Za nějaké jméno se tváří jako kamarád a píše velice hezky a mile, ale pod jiným jménem či znakem Vás začne napadat a urážet a to mnohdy sprostě a vulgárně.
Ve stejnou dobu se Vás začne zastávat pod jménem, kde hraje slušného či slušnou ženu a tím si získává vaší důvěru !

Používá úpravu gramaticky či úmyslné chyby v textu, aby bylo jasné že nepíše stejná osoba.

Velice často používá přezdívek například :
kolemjdoucí, průzkumník, pozorovatel, náhodný čtenář, realista, realistka v současné době píše také jako anonym, anonymka, pedagog, lékař, Dr, D, Dalibor, psychiatr, psychiatrička, neznaboh, rytné rydlo a dalších desítky znaků a přezdívek k samotnému tématu a podobně.

Vetšinou, provádí soudy a urážky o tom, kdo jste a podobně, Řada z Vás víte o čem zde mluvím, prostě bezdůvodně Vás takto začne urážet a používá k tomu například tyto slova :

Svině tlustá, zmrde, jsi děvka hnusná, také přeje smrt a podobně, jdi se léčit, jsi psychopat či psychopatka jsi kráva, jsi blbá, a dalších desítky mnohem vulgárnějších příměrů ........
Také často, se snaží upozorňovat na vaše chyby v pravopisu za účelem Vás ponížit a sebe povýšit.

Také velice často vystupuje jako odborník, dle tématu samotného, kopíruje stovky jiných uživatelů.

Proč Vás takto někdo má potřebu bezdůvodně urážet a napadat ?

Je to poměrně jednoduché, veškeré soudy a urážky, které zde prováděl a provádí vypovídají poměrně přesně a tomto člověku celý jeho vlastní charakter a myšlení.

Jeho vlastní soudy o druhých jsou jeho charakterové vlastnosti, bohužel ano takový je on sám. To co se snaží dělat z ostatních je on sám.

Platí zde doslova přísloví - pověz mě jaký jsem a já ti řeknu kdo jsi

Ano už jsi nám pověděl jaký jsem ano takový bohužel jsi Stando.

Ano nemocný psychopat.
Který zde i jinde vytahuje především kontakty na ženy, které pak v soukromí doslova psychicky ponižuje a vydírá !!!

Dělá mu doslova dobře ponižovat druhé.
ano to dělá opravdu slaboch a srab, který nemá žádnou úroveň a doslova se léčí na druhých, kterým takto pije krev.


Tento psychopat je nemocný člověk, je dobré oněm vědět.

Používá i desítky emailů, je velice zákeřný, nejdříve se Vám vetře do soukromí a získá tak na vás soukromé informace, které v pozdější době použije proti Vám a doslova Vás začne takto psychicky vydírat a vyhrožovat


Vzhledem k tomu, že dnes vím již o dvou ženách, které psychicky takto ponižuje a vydírá!

Doporučuji, především ženám z doktorka.cz Pokud zde dali kontakt na sebe, aby si dobře prověřili s kým si píšou. Pokud si píšete s ženou, jednoduše si zavolejte a proberte zpětně co jste dříve řešili na emailech či vláknech. Pokud se Vám ozve žena, která bude vědět o čem spolu mluvíte, tak je to v pořádku. Ale pokud se Vám bude protějšek bránit a vymlouvat a nebude se sváma chtít telefonicky kontaktovat, pak může jít a Pána o kterém Vás informuji.

Také píše do veřejných témat mimo doktorka.cz velice často uráží a ponižuje Ivetu Bartošovou. Samozřejmě anonymitě jako srab.

Jinak je jistě nepříjemné, že takové jedince ve společnosti máme, ale je dobře, že jsou to jen ojedinělé případy nemocných psychopatů.

Ostatní diskutující, kterých je zde na doktorka jistě mnoho zdravím a přeji hezký den R.

tento informační a důležitý příspěvek, zde bude pravděpodobně smazán.

Pomocí intrik a psaní za desítky emailů se stížností, které má Standa k dispozici, pravděpodobně dokázal administrátora přesvědčit, že právě on je tady ten slušný pán, kterému záleží na diskutování. A tak mu obelhaný Administrátor nalétnul a udělil mu možnost, zde mazat příspěvky.
Tento úchylný jedinec, také používá různé IP adresy a pak ani administrátor na doktorka.cz neví že píše stále stejná osoba.

Pak tento příspěvek samozřejmě smaže on sám :))) Myslím, že jste si již všimli, nepohodlného psaní a jakékoli informace, která odhaluje tohoto nebezpečného psychicky nemocného Pána, že tyto informace se postupně mažou

Maže také příspěvky, které sem píšou ženy, které psychicky ponižuje a vydírá ! Je to staré úchylné prase!

Maže je Sám Standa :)

Tento příspěvek smaže sám Standa ! udělejte si kopii a vkládejte tento důležitý příspěvek, aby se mu již nedařilo, zde získávat kontakty na ženy, na kterých se po té ukájí tím, že je psychicky vydírá a ponižuje! díky R.

reagovat 21.3.2013 00:59 - Augusto Pinochet

Kdo je Standa na doktorka.cz...

Kurva drát!Tys tenhle fejeton nasral snad na všechny diskuze na doktorce,to není normální!Jakou básnickou sbírkou zde přítomné potěšíš příště?Bude se to jmenovat Ticho ve mě a nebo Urnové háje?Pro podezření z trestného činu nebezpečné pronásledování(stalking) dle § 354,odstavce 1,písmene c,bys měl bejt předvolán na nejbližší oddělení PČR k podání vysvětlení dle § 158 zákona,protože v jistým slova smyslu naplňuješ skutkovou podstatu tohoto trestného činu!Dalšími úkony v šetření by se mělo rozhodnout,jestli nejseš jenom potencionální klient psychiatrie a jestli nepatříš tam!

reagovat 27.3.2013 06:49 - nejhorší psychopat

je Markéta

reagovat 27.3.2013 12:36 - Souhlas

je Markéta

myslím si,že Joska se vydává i za Standu,ta na tom netu žije:-)

reagovat 6.4.2013 23:55 - Jindra

Zdravim,

vite nekdo jak se resi mezinarodni stalking? Resp. kdyz nekdo stalkuje napr. z Litvy? Kam se v takovem pripade obratit? Dekuji.

reagovat 8.4.2013 18:51 - PetrDruhy

Pro Marii, která iniciovala tuto diskuzi:
Vy jste ta normální a Vaše dcera je ta, komu bylo ublíženo nelidským chladem a psychickým násilím, byť dle zákona korektním.
Svět je bohužel z velké části v moci lidí, kteří dávno ztratili zdravé instinkty a přiměřenou intuici pro pochopení toho, co je dobré a co nikoli.
Místo pomoci se zde můžete dočkat i "pitvy zaživa", kdy Vaši oponenti budou brát sílu právě z Vašeho narůstajícího smutku a bezradnosti. Buďte sama sebou, dceru vezměte někam na výlet a kupte jí zmrzku nebo něco roztomilého.

reagovat 19.4.2013 20:06 - Kometa

když vám někdo ubližuje, druzí neposlouchají, ty Vaše stránky jsou jen pro potěšení pro ty co lidem ubližují. Z Vás udělají paranoidního chudáka. Policie ha.ha.. většinou jsou to lidé kteří mají známí v těchto kruzích a ví jak na vás.

reagovat 20.4.2013 07:56 - x_x

Marie, nechci být zlá,ale...

Možná po tobě zatoužil někdo, komu učarovala tvá schopnost radit v každé oblasti a rozumět všemu. To se potom těžko odolává.

reagovat 11.1.2014 20:28 - FUCK

Marie, píšeš, že se...

TREBA MELA HUBU JAK VOKOUN A PLOUTVE JAKO KAPR

reagovat 16.2.2014 11:08 - Lia

Opravdový příběh. Možná, že i vám pomůže.
http://vrbaweb.blog.cz/1402/z-obycejne-lasky-do-vezenske-cely

reagovat 23.9.2015 12:22 - Pavel (37)

Jak nepropadnout stalkingu?
Začínám mít problém a nevím co s tím, na koho se obrátit. Před osmi lety jsem se rozvedl, kvůli opakovaným nevěrám manželky po deseti letém manželství a půl roku jsem ji měl ještě moc rád, měl ještě nějakou falešnou naději a psal SMS a MAILY hlavně kvůli dceři. Pak to přešlo. Potom jsem se zamiloval do mnohem lepší ženy a půl roku jsme spolu chodili, ale přitom měla partnera a neřekla mi to. Nemohla se rozhodnout, jestli má být se mnou, nebo s ním. Pak napsala jen SMS, že se mnou končí a já nemohl přestat psát SMS a myslet na ni rok. Než jsem poznal a do třetice se zamiloval do nejlepší holky a byli jsme spolu tři roky. Před dvěma roky jsme se ,,rozešli" , ale pořád jsme byli v kontaktu a nevadilo jí, že jí píšu.Když už to ukončím já, tak přijede, nebo napíše ona a obráceně.Zkusili jsme se k sobě vrátit a byli teď spolu 3 měsíce, ale nejde to.Domluvili jsme se, že se zkusíme odmlčet, ale hned to poruší a napíše SMS. A pak týden nic. Jenže já už píši těch SMS a mailů spousty. Vidím, že začínám STALKINGU propadat a nevím, co s tím. Na koho se obrátit.Ona měla zlé zkušenosti s předešlými partnery a nikdy se jí nestávalo, že by se vracela. Já ji totiž nic neudělal a v podstatě jsme oba takoví hodní dobráci. Jenže se už nesoustředím v práci a jsem mimo realitu. Připadá mi, že máme problém oba. Oba jsme zatím mírní manipulátoři a začínající stalkeři. Uvědomuji si to a nevím , co s tím. A vidím, že se to tentokrát už vymyká kontrole. Prosím o radu. Kam se obrátit, aby se to nezvrhlo k něčemu horšímu. Jak včas stalking zastavit ? Všude se jen píše o obětech, co mají dělat, ale co má udělat Stalker, aby se nestalo něco špatného? A myslím, že takhle na sebe Stalkeři ani nepohlédnou a nezajímají se o to, co s tím. Myslí si, že jsou v právu, ale co když své chování vidí, co mají pak dělat ? Kde vezmou odvahu někam napsat, kam mají jít ? Děkuji za každou radu.

reagovat 2.2.2017 13:05 - Pavel

Již se to opět řeší, důkazů je plno. Jen tak dál.

reagovat 2.2.2017 15:54 - Ty

Jak nepropadnout...

se vždycky moc upneš na poslední partnerku a nikdy se nemůžeš smířit s tím rozchodem a proto píšeš,posíláš sms.Myslím,že pro ty holky nejsi vůbec nebezpečný,pouze hodně otravný.

reagovat 2.2.2017 15:56 - ty ty ty

zase urážíš neznámého anonymko!

reagovat 2.2.2017 15:57 - a

zase urážíš neznámého...

jaké slovo je urážlivé??? Že je někdo otravný??? Tak to by mě neurazilo.

reagovat 28.2.2017 13:28 - midule

Na tohle si dejte velký pozor především při seznamování přes internet - nikdy nevíte, na koho můžete narazit a pokud preferujete seznámení přes seznamky, tak vybírejte především ty kvalitní a osvědčené. Doporučij mohu např. https://www.jiskreni.cz/ - s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti s přítelem, se kterým jsme se zde před dvěmi roky seznámili, jsme dodnes.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Již se to opět řeší, důkazů je plno. Jen tak dál.
Pavel  |  2.2.2017 13:05

se vždycky moc upneš na poslední partnerku a nikdy se nemůžeš smířit...
Ty  |  2.2.2017 15:54

zase urážíš neznámého anonymko!
ty ty ty  |  2.2.2017 15:56

jaké slovo je urážlivé??? Že je někdo otravný??? Tak to by mě neurazilo.
a  |  2.2.2017 15:57

Na tohle si dejte velký pozor především při seznamování přes internet...
midule  |  28.2.2017 13:28

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *