Osvoboďte se od minulosti!

20.5.2000 00:00
Psychologie

Každý z nás prošel situací, která na nás zanechala jistou stopu. Mohl to být například pád z koně, autohavárie nebo třeba samotný porod, tedy vstup do světa nás všech. Jindy jsme naopak prožili něco pro nás naprosto pozitivního, ale našel se někdo, kdo naše nadšení nesdílel a také třeba i zakázal.

Dokud jsme předškolní děti, víme velice dobře, jak se cítit dobře a být přirození. Jenže procházíme zkušenostmi, které buď zpracujeme a vyrovnáme se s nimi, nebo je nezpracujeme a ony se nám vrací v podobě psychických a posléze fyzických problémů. Platí, že nevyřešený psychický neduh se časem projeví viditelně i na těle.

Kinezilogie One Brain je jemná metoda, která nám dokáže určit dobu (tedy např. když nám bylo 5 let, při porodu, v těhotenství, v početí či v generaci), kdy se stalo něco, co nám v přítomnosti činí problémy s ledvinami, se čtením, psaním, bolestmi hlavy, zad, závislostí, fóbiemi, menstruací atd.

Kineziologie nás dokáže osvobodit od zaběhnutých modelů chování, tedy chování, které provádíme podvědomě, aniž bychom si uvědomili jak a proč. Může nás osvobodit, pokud sami opravdu chceme přestat a žít jinak a lépe.

S kineziologií máme volbu: žít více podle svých vlastních představ a nikoli podle špatných zkušeností z minulosti.

Když přicházíte na kineziologické sezení, nabízí se Vám pomocná ruka, která vás zavede zpět do minulosti, abyste se mohli podívat na zážitky, které vás nějakým způsobem ovlivnily, a jejichž důsledky vám byly na obtíž. Jediná věc, se kterou Vám kineziolog pomůže, je tedy vytvoření nového náhledu na minulost. Když ze sezení odcházíte, zkuste se rozhodnout žít lépe a poučit se ze svých minulých zkušeností, neboť toto rozhodnutí můžete učinit právě jen vy sami. Člověk si nejvíce cení toho, co sám pro sebe udělá s láskou.

Autoři: František Jílek, Ilona Hůlová

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Tak ještě jinak.My sami jsme Soudci a soucasne i těmi kdo...
*  |  18.1.2017 18:12

Pro debyla i debila.Moje hodnoty : 1)LASKA 2)ROZUM 3)PENIZE Toto...
*  |  18.1.2017 18:22

Jane,zkus pochopit.Hrichy našich Otcu na nás budou dopad az do 3- 4...
*  |  18.1.2017 18:25

Tvá schopnost porozumět druhému a ev.mu pomocí je v prime úměre ke Tvé...
*  |  18.1.2017 18:29

Proto se také říka. Doktor či léčitel ti muže pomocí jen v rozsahu...
*  |  18.1.2017 18:38

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *